999 rezultate për

porti

Gëzon formë fantastike, disa klube gjermane në sulm për Rashicën Sipas gazetës gjermane "Sport Bild", Schalke është duke rivalizuar Leipzigun për 23-vjeçarin kosovar. Megjithatë, sipas
Tirana zhgënjen në Ballsh, mposhtet 3-1 nga Bylisi kryesues (VIDEO) Zhgënjen sërish Tirana, këtë herë në transfertën mallakastriote ndaj Bylisit, ku u mposht me rezultatin 3-1, humbje kjo
Qarkullonte lart e poshtë me armë imituese, kapet 21 vjeçari Policia e Lezhës ka proceduar penalisht një 21 vjeçar i cili qarkullonte me armë sportive imituese. Gjatë kontrolleve
Karton të kuq pas 13 sekondave lojë, kjo është gafa e portierit (VIDEO) Portieri i Konyaspor, Serkan Kirintili ka thyer rekordin për kartonin më të shpejtë në histori të Superligës së Turqisë.
Porti në Kepin e Rodonit dhe Sarandë me koncesion, kujt ia dha Rama Në një deklaratë për mediat lidhur me koncesionin e Kepit të Rodonit dhe Sarandës, Dorian Teliti theksoi se “Të dyja kë
Grupi "Bajri", gjykata shpall të pafajshëm ish-trajnerin e Kombëtares, ish-boksierin dhe ish-portierin Merr pafajsine Armir Grima, ish trajneri i kombetares se femrave, Nelson Hysa ish boksieri i Vllaznise dhe Fabjol Rexhep
14 vite bashkë, martohet sportisti i njohur në një ceremoni luksoze (FOTO LAJM) Lojtari i tenisit, Rafael Nadal ka kurorëzuar në martesë dashurinë me partneren e tij, Maria Francisca Perrello. Dasma u
10 të nominuarit për portier të vitit "France Football" vazhdon të publikojë kandidatët për çmime të ndryshme që do t’i dhurojë në ceremoninë e 2 dhjetorit në
Rama nuk "ngopet" me PPP, shpallen fituesit për dy koncensionet e radhës Pas koncesioneve në radhë të rrugëve, duket se portet janë pjesa tjetër ku qeveria është aktivizuar. Këtë të hënë në
Del raporti i ADN-së, Ronaldo i ka punët pisk Të dhënat e fundit të zbuluara prej e-maileve që kanë rrjedhur nga bërja e analizave të ADN-së kanë nxjerrë detaje të re
PSG-ja nuk heq dorë nga ylli i Milanit, gati oferta Nga Franca mbërrin përditësimi më i fundit në lidhje me të ardhmen e mundshme të portierit të Milan, Gianluigi Donnarumm
Barcelona ka gati pasardhësin e Valverdes Tekniku Ernesto Valverde nuk ka arritur për asnjë moment të ndjehet i sigurt në stolin e katalanasve. Ai ka qenë në d
Pse zgjidhen vajza simpatike për të moderuar programet sportive? Shako befason me deklaratën (VIDEO) I ftuar këtë të shtunë në emisionin “Mos i fol Shoferit" në RTV Ora, Dritan Shakohoxha ka treguar arsyen se përse në pr
Shënoi një super gol, kjo është nota për Ronaldon (FOTO LAJM) Juventusi ka mposhtur me rezultatin 2-1 Bolognan dhe kanë rimarrë kryesimin në Serie A. Në minutën e 20’ ishte Cristi
Janë ndarë paqësisht! Kjo video tregon qartë raportin e Kylie dhe Travis pas ndarjes (VIDEO) Ndonëse, Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë disa javë që janë ndarë, kjo gjë duket se nuk ka ndikuar aspak në marrëdhëni
Flinin në çadra, policia spanjolle zbulon kampin e mbushur me shqiptarë Policia spanjolle ka zbuluar tenda të ngritura nga emigrantët në Bilbao, kampe në të cilat nuk kishte as edhe kushtet më
INTERVISTA/ Rrëfehet Daljana Sejdia: Jam e lumtur, sportin e mora përsipër me entuziazëm dhe ia dola, prindërve u jam mirënjohës (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur sportive Daljana Sejdia në një intervistë ekskluzive për Albeu.com, dhënë gazetarit Gerli Doko, na
Kush tha 24 orë? Sportisti shqiptar nuk kryen marrëdhënie 15 ditë para ndeshjes (FOTO LAJM) Ekziston një teori për futbollistët dhe sportistët në përgjithësi, sipas së cilës nuk kryejnë marrëdhënie seksuale minim
123 vjeç në avion për të udhëtuar, pasagjeri habit gjithë stafin (FOTO LAJM) Ndoshta keni menduar se një 123 vjecar duhet të jetë një njeri i moshuar që ka thyer rekord dhe rri i shtrirë në shtrat,
Dhuratë e portierit, Shqipëria shënon golin e dytë (VIDEO) Shqipëria ka arritur të shënojë dhe golin e dytë përballë Moldavisë në minutën e 34'. Një i gjat nga Gjasula shkoi fi