portes

Brenda Portës së Ferrit, atje ku zjarri nuk shuhet prej 40 vitesh (FOTO LAJM) Këto pamje “apokaliptike” vijnë nga një gropë e zjarrtë në mes të shkretëtirës Karakum në Turkmenistan, e cila vazhdon
Predhë e Ronaldos, super pritje Oblak U mbyll në barazim pa gola pjesa e parë mes Atletiko Madrid dhe Juventus. Por ajo goditje e CR7 nga goditja e dënimit
Mposht Genoan, Milani rikthehet në zonën Champions (VIDO) Milani ka marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Genoas duke e mposhtur me rezultatin 0-2 në stadiumin "Luigi Ferraris
Gjeologu zbulon makthin më të madh të Messi-t Ka nga ata që flasin për mallkim dhe të tjerë që mendojnë për çështje që kanë lidhje me bioenergjitikën dhe magnetizmin.
Heroi Eriksen, Tottenham fiton me rezultatin minimal ndaj Interit (VIDEO) Tottenham Hotspur ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Interit me rezultatin minimal 1-0 në "Wembley". Pjesa
Hazard me shokë dështojnë të fitojnë kundër Evertonit (VIDEO) Chelsea është ndalur në një barazim pa gola nga Evertoni në "Stamford Bridge". Të kaltrit dështuan ta gjenin rrjetën
I vetëm përballë portës, shikoni ku e dërgon topin lojtari (VIDEO) Është luajtur ditën e sotme edhe java e 12-të në Ligue 1 në Francë dhe në ndeshjen midis Caen dhe Rennes është vënë re n
E Fundit/ Tifozët e Lacios kërcënohen me vdekje, disa prej tyre kthehen në Itali Sontë në mbrëmje do të zhvillohet ndeshja mes skuadrës së Marsejës dhe Lacios e vlefshme për Europa League. Sot ka pasur
De Biasi: Ancelotti është trajner ekspert Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, është ndalur të analizojë disi startin sezonal të bërë nga skuadra
Mavraj tregon të vërtetën e pasaportës greke Pak ditë më parë lojtari i kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj përfundoi në qendër të kritikave pas lajmit se ai ishte p
Çmendet lojtari, feston me birrë pas golit (VIDEO) Përveç golit, ku lojtarët shpesh shënojnë me mënyra nga më të çuditshmet, tashmë edhe festimi është një pjesë e rëndësis
Goli më i bukur i javës? Kjo është gjuajtja e Rashford (VIDEO) Manchester Unidet ka ngushtuar diferencën kundër West Ham duke e çuar rezultatin në 3-1. Goli ka ardhur në minutën e
Kjo është "magjia" e Shaqirit që i dha golin Liverpool (VIDEO) Sulmuesit shqiptar të Liverpool, Xherdan Shaqiri, i janë dashur vetëm 10 minuta lojë që të shpërthejë të gjithë talentin
CR7 ende nuk shënon, Sassuola tregohet e fortë (VIDEO) Pjesa e parë e ndeshjes mes Juventus dhe Sassuolos është mbyllur në barazim pa gola 0-0. Juventus edhe pse po luan n
Do të habiteni! Shihni fotot e pasaportave të VIP-ave shqiptar (FOTO LAJM) Për shumë prej nesh foto e pasaportës është një ndër më të shëmtuarat që kemi bërë. Kjo pasi aty nuk ka filtra, nuk
Fotoja e pasaportës tuaj është "turpëruese", shikoni si ka dalë Lori Hoxha Fotot që na përfaqesojnë në dokumentat zyrtare ndodh që shpesh të jenë ndër më të këqiat të ralizuara në jetën tuaj.
Cardiff barazon gjithçka ndaj Arsenal, mbyllet pjesa e parë (VIDEO) Cardiff City ka barazuar shifrat ndaj Arsenalit duke e mbyllur pjesën e parë me rezultat 1-1. Goli i barazimit erdhi
Ronaldo zero gola me Juven, por statistikat e bëjnë "mbret" Edhe pse ndoshta pritej shumë nga Cristiano Ronaldo, ai ende nuk e ka gjetur rrugën drejt golit edhe pse ka luajtur 180
Kjo është lamtumira prekëse e disa futbollistëve për shokun e tyre (VIDEO) Një ekip futbolli në Amerikën e Jugut kanë nderuar ish-bashkëlojtarin e tyre të ndjerë në një mënyrë të veçantë. Ata
Portieri i Anglisë i vë “kyçin” portës, kjo është pritja fantastike (VIDEO) Portieri i Anglisë, Pickford në këtë Botëror ka bërë një paraqitje të shkëlqyer me kombëtaren e tij. Edhe në ndeshje