999 rezultate për

portes

Hetuesit e zbulojnë, Suarez i kishte të gatshme përgjigjet për testin e pasaportës italiane (FOTO LAJM) Shtetësia italiane e Luis Suarez u mor përmes një mashtrimi. Kjo është ajo që një hetim nga Guardia di Finanza dhe Pr
Je i Juventusit", fansat e Interit shënjestrojnë Galjardinin Konte dhe Interi po lëpijnë plagët pas barazimit 3-3 kundër Sasuolos. Zikaltrit humbën pikë nga Juventusi dhe rikuperuan
Plasin polemikat, teknologjia dështoi që në ndeshjen e parë të Premier League Premierliga angleze është rikthyer në aksion, për të vazhduar pjesën finale të sezonit. Ndeshja hapëse ishte ajo mes
Kështu duket Arbenita në foton e pashaportës dhe të gjithë u fiksuan (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli është një nga vajzat më simpatike të shoëbiz-it shqiptar. Ajo është mjaft fotozhenike dhe përveç se në
Denoncimi në ambasadën shqiptare: Zhvatje alla-shqiptare, si është rritur çmimi i pasaportës "O shtet ku je…Edhe 6.8 euro të tjera në kurriz të emigrantëve shqiptarë. Kjo është një vjedhje moderne, akoma nuk u ngo
Gazetarja tregon çfarë i tha vëllai i Ardian Çapjas: Pragu i portës ishte vija e kuqe "Ju po kapërceni këtu si vrasës të veshur me pushtet. Kështu më tha vëllai i Ardian Çapjes..." Gazetarja Klodiana Lal
Përvec pasaportës, Ronaldinho po hetohet edhe për krime të tjera Ronaldinho, ish-ylli i futbollit që luajti për Brazilin dhe Barcelonën që po mbahet në një burg në Paraguaj për përdorim
Falsifikim i pasaportës, Ronaldinho mund të dëbohet me kaq vite burg Një nga futbollistët më të mirë të dekadës së parë të shëkullit të 21 është arrestuar në Paraguai paraditen e së premte
Në kohën kur zhvillohej ndeshja Vushtrria-Dukagjini, pas portave kërcet boksi Vushtrria ka bërë mrekulli, pasi në sekondën e fundit barazoi rezultatin ndaj Dukagjinit, në ndeshjen e sotme të Superli
Kukësi-Tirana / Verilindorët në avantazh, Vangjeli dërgon topin në rrjetën e portës së tij (VIDEO) Zhbllokohet sfida, verilindorët kalojnë në avantazh pas autogolit të Kristi Vangjelit. Meritë për këtë avantazh ka p
Zhbllokohet derbi, Rebic ndëshkon Juven (VIDEO) Milan ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Juventusit, e vlefshme për gjysmëfinalet e Kupës së Italisë. Pas r
E pabesueshme, shikoni çfarë bën talenti i Chelsea me topin (VIDEO) Mason Mount është një nga talentet më të spikatur këtë sezon në Premier League. Në një video të postuar nga Chelsea n
Hertha e Klismann prezanton Piatek Krzysztof Piatek është edhe zyrtarisht një futbollist i Hertës së Berlinit. Sulmuesi polak i ka dhënë lamtumirën Mila
Kjo është fuqia e pasaportës së Maqedonisë së Veriut Maqedonia e Veriut është në vendin e 47-të në botë për nga fuqia e pasaportës, ndërsa qytetarët e saj mund të udhëtojnë
Reali po vuan para portës, Zidane i bindur se nuk i nevojiten sulmues Me gjithë problemet e qarta të Real Madridit me shënimin e golave, trajneri Zinedine Zidane nuk ndien se ka nevojë ta tr
Barcelona mposht me përmbysje skuadrën e fundit në kampionat (VIDEO) Barcelona arriti të shënojë fitore me rezultat 2:1 në ndeshjen kundër Leganes, që radhitet e fundit në tabelës së La Lig
Sarri nuk është i lumtur me sulmuesit: Shënojnë pak Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, e ka pranuar se nuk është i kënaqur me sulmuesit e tij, prandaj u ka bërë thirrje
Ndodh në Gjermani: Preku me dorë topin kur ishte pas portës, arbitri akordon 11 metërsh (VIDEO) Ndeshja mes Holstein Kiel dhe Boshum në Bundesligën e dytë gjermane, përfundoi me fitoren 2-1 të ekipit vendas. Megji
Reali mposhtet nga Mallorca, i dhuron kreun Barçës (VIDEO) Real Madridi pësoi disfatë me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Mallorcas, e cila u zhvillua në stadiumin "Iberostar", duk
Italia mposht Greqinë dhe kualifikohet në 'EURO 2020' (VIDEO) Italia vazhdoi ecurinë prej tetë fitoreve radhazi dhe e vazhdoi rekordin e përsosur si lidere në Grupin J me fitoren 2:0