999 rezultate për

portalit

Në arrati, por bën jetë qejfi: Gruevski filmohet në jahtin luksoz Ish-Kryeministri azilant, Nikolla Gruevski u kap nga gazetari i cili nuk arriti të nxjerr asnjë përgjigje, ditën e njëj
"Kërkohet Ministër i Brendshëm", Rama me dorë të hekurt ndaj portalit satirik Ironia në rrjetet sociale ka shkuar deri aty sa ditën e sotme të qarkullojnë kudo në media njoftimet e një faqeje në web
Zbulohet kush qëndron prapa portalit satirik Pampress? Pampress gjatë ekzistencës së tij ka ofenduar dhe ka shpifur çdo kënd, duke mos treguar asnjëherë se kush është kryereda
Qeveria merr një tjetër vendim të rëndësishëm, dokumentet e reja që merren online Në listën e dokumentave që do të merren online përmes portalit e-Albania i shtohen edhe tre dokumenta të tjera. Qever
I akuzoi për shpifje, deputeti i PD-së humb gjyqin ndaj portalit shqiptar Gjykata e rrethit në Tiranë ka “rrëzuar” sot në mesditë padinë e deputetit të Bashës, Ervin Salianji ndaj agjencisë së l
Demokrati braktis Bashën, Lindita Nikolla i fut në punë djalin (FOTO LAJM) Ish-ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla me anë të një statusi në Facebook bën me dije se një demokrat i cili ka qënë pj
EKSKLUZIVE / Ngecin bisedimet, VMRO-DPMNE nuk pranon plotësisht kushtet e BDI-së Ndërsa gati gjithçka kishte përfunduar, në momentet e fundit kanë ngecur bisedimet për qeverinë e re VMRO-BDI, duke u fu
Ministri i Ekologjisë kërcënon pronarin e portalit "TetovaSot" Ministri i Ekologjisë, Bashkim Ahmeti ka kërcënuar me vdekje pronarin e portalit "TetovaSot". Lajmin e ka bërë të dit
Dhunohet pronari i një portali maqedonas Tre persona të maskuar mbrëmjen e djeshme rreth orës 22.30 minuta kanë dhunuar pronarin e portalit Reporter.mk, G.N.
Fotografi shokuese, fëmija që pi cigare në prani të të rriturve (FOTO LAJM) Foto skandaloze nga pika kufitare e Kapshticës, në kufi me Greqinë. Një lexues i portalit Albeu.com ka dërguar disa foto
RDK-ja i tregon Portalit Albeu dokumentin zyrtar: Ja kush është kryetari ligjor (FOTO LAJM) Pas publikimit nga ana e Portalit Albeu te lajmit "RDK-ja e Veselit apo RDK-ja e Zendelit", në adresë të portalit tonë k
Zyrtare/ De Biasi konfirmon formacionin e Portalit “Albeu” (FOTO) Trajneri i Kombëtares shqiptare Gianni De Biasi ka përcaktuar formacionin zyrtar për sfidën e sotme ndaj Austrisë, i cil
Mjeku Jusuf Ulaj përgënjeshtron mediat: Asnjë objekt në trupin e zonjës Haxhiu (FOTO LAJM) Pas demantimit të portalit Indeksonline, i cili publikoi një foto të rrejshme, sot Gazeta Express ka publikuar një fotog
Ja lojtari i shumë kërkuar nga Klopp (VIDEO) Jurgen Klopp që tani po fillon të kalkulojë dhe mendojë mbi transferimet që do të bëjë gjatë afatit kalimtar të verës.
NATO i kthen përgjigje Portalit Albeu: Asnjë informacion mbi raketat ruse në Preshevë Prej disa ditësh mediat ruse dhe serbe po raportojne se, sisteme të fuqishme raketore ruse, BUK dhe S-400 Triumf, pritet
"Bomba" e portalit maqedonas: Dy funksionarë të lartë të VMRO-së organizuan "Monstrën" Një dëshmi tronditëse publikohet për rastin famëkeq "Monstra", e publikuar nga portali maqedonas, OhridSkay. Sipas këtij
Portali serb: Shqipëria po bën plane që të provokojë Serbinë Mediat serbe kanë filluar t’i kushtojnë vëmendje ndeshjes së kthimit mes Shqipërisë dhe Serbisë, e cila do të luhet, në
Policia e Shtetit i kthen përgjigje pyetjeve të Portalit Albeu Policia e Tiranës ka dalë me një deklaratë për shtyp në lidhje me incidentet në ndeshjen e Europa League mes Kukësit dhe
SHGM: Të ndalet menjëherë dhuna ndaj gazetarëve Shoqata e Gazetarëve të Maqedonisë ka reaguar pas dhunës ndaj pronarit dhe gazetarit të portalit "Dokaz", Marjan Stamenk
"Bomba" e portalit maqedonas: Për "Monstrën" ka edhe video Për rastin e vrasjes së pesëfishtë në liqenin e Smillkovcës nuk ka vetëm regjistrime të bisedave telefonike, por edhe vi