999 rezultate për

portali

Ky është polici i cili vrau vajzën e tij dhe veten (VIDEO) Një zyrtar policor i Policisë së Kosovës ka vrarë aksidentalisht vajzën e tij dhe pastaj veten. Polici ka shtënë aksi
Kapriçot e Dybalas e lodhin Juventusin, klubi i vendos ultimatum Fundi i ndeshjes kundër Lazio la shumë njolla për Paulo Dybala. Argjentinasi i Juventusit – shkruan SportMediaset – duhe
Kroatët alarmojnë: Ky është plani serb për "Serbinë e Madhe", shqiptarët hyn në lojë? Sipas disa të përditshmeve në Kroaci, portali Dnevno.hr po merret edhe me tezën rreth “mini Shengenit” si një shprehje e
Italianët paralajmërojnë Juventusin: Kujdes nga talenti Myrto Uzuni Shorti i Ligës së Kampioneve ka vënë sot përballë Myrto Uzunin me dy nga emrat më të njohur të të futbollit botëror, Lio
Skuadra e Prishtinës është vet-izoluar në hotel, pret vendimin e UEFA-s Ende nuk ka një vendim final për ndeshjen ndërmjet, Lincol dhe Prishtinës në Evropa Ligë. Pas testimeve të bëra sot p
Si u prit Crvena Zvezda në vitin 1945 në Tiranë, portali serb shkruan historinë e asaj ndeshjeje (FOTO LAJM) Skuadra famëkeqe Crvena Zvezda rikthehet të luajë përsëri në Shqipëri, prapë me Tiranën por këtë herë në një garë kualif
Festë me muzikë dhe pije, gjobë mjekëve shqiptarë që shkuan në Itali Grupi i mjekëve dhe infermierëve shqiptarë që u dërguan në Itali janë përballur me një eksperiencë të keqe në mbyllje t
Kush është personi që shoqëroi Arta Elezajn në pushimet luksoze? (FOTO LAJM) Arta Elezaj, e cila u bë e njohur për publikun si aktore, tashmë njihet për jetën luksoze të cilën po e bën. Deri më
Hap pas hapi, si të aplikoni për leje daljeje Që prej të hënës, asnjë qytetar nuk do të mund të lëvizë lirisht dhe ligjërisht pa marrë leje në portalin e-albania. Për
Bie qeveria Kurti, vjen qeveria LAN LDK, PDK, AAK e Nisma pritet që më së largu javën tjetër të rrëzojnë qeverinë Kurti. Madje, të njëjtat parti po provo
Polici që u plagos në Zhur të Prizrenit, do të dërgohet për shërim në Turqi Zyrtari i Policisë së Kosovës, Artur Mrasori, i cili u plagos gjatë një aksioni në fshatin Zhur të Prizrenit, do të dërg
Përditësohen vlerat e merkatos, 10 futbollistët më të kushtueshëm të Shqipërisë (FOTO LAJM) Afron fundi i vitit dhe si zakonisht, portali i njohur për vlerësimin e kartonëve të futbollistëve, “transfermarkt”, ka
Portali gjigant zgjedh formacionin e dekadës në Premier League, dominohet nga lojtarët e Man City-t (FOTO LAJM) Portali i njohur sportiv Goal.com ka përpiluar formacionin më të mirë të dekadës në kampionatin anglez. Premier Leagu
Përleshje me thika mes të rinjve shqiptarë e serbë, vritet një person Një serb i mitur u qëllua me thikë mbas dite pranë urës së Ibër në Mitrovicë. Portali serb KoSSev shkruan se viktima
Në arrati, por bën jetë qejfi: Gruevski filmohet në jahtin luksoz Ish-Kryeministri azilant, Nikolla Gruevski u kap nga gazetari i cili nuk arriti të nxjerr asnjë përgjigje, ditën e njëj
Njihni njeriun e Vuçiçit që po investon në Kosovë Dje në Shtërpce, Policia e Kosovës ka ndërprerë dhe ka shpërndarë një protestë të organizuar nga shqiptarë e serbë të ci
Vjen njoftimi për maturantët, kur hapet portali për plotësimin e formularit Të gjithë maturantët, të cilët nuk kanë aplikuar me formularin A1/A1Z kanë mundësi të plotësojnë formularin online dhe d
"Amerika ia jep Veriun Serbisë, nëse i vë sanksione Rusisë" (FOTO LAJM) Portali serb Espreso shkruan, "Amerikanët ia kanë ofruar Veriun e Kosovës Serbisë nëse kjo e fundit i vë sanksione Rusis
Microsoft heq librat nga portali online, nga Korriku hiqen dhe blerjet Microsoft nuk dha shpjegime për këtë lëvizje por mendohet se kompania ka prioritet kryesor aplikacionet me Microsoft Sto
E bujshme: Mourinho merr drejtimin e Bayern Munich? Bayern Munich po synon të bëhet e frikshme sezonin e ardhshëm. Pasi siguaruan Pavard dhe Lucas Hernandez, tashmë bavar