999 rezultate për

portaleve

Fevziu bën pleh AKEP-in pas skandalit me mbylljen e portaleve me urdhër të Ramës (VIDEO) AKEP, i drejtuar nga ish-deputeti socialist Ilir Zela ka publikuar dje një listë me 44 emra portalesh, ku sipas këtij in
Legalizimi i portaleve aksioni i rradhës i qeverisë, Rama: Uroj ta lexojnë mesazhin para të hënës Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar nisjen e një aksioni për të futur në shinat ligjore portalet. Në një postim n
Këngëtari shqiptar shpërthen ndaj portaleve (FOTO LAJM) Këngëtari shqiptar, Young Zerka duket se është mjaft i pëlqyer për projektet e tij muzikore. Në një postim të fundit
Provokon Kejvina Kthella, pozon si rrallë herë (FOTO LAJM) Ajo është cilësuar si një nga vajzat më bukuroshe e bombastike të ekranit shqiptar. Që me daljen e saj si velinë në p
Noizy shpërthen ndaj portaleve: “Do ju vras…” (FOTO LAJM) Koncerti i noizyt në sheshin Skënderbej vetëm dy ditë më parë , ka shkaktuar reagimin e këtij të fundit përsa i përket
Enca Haxhia shpërthen kundër portaleve: Mu hiqni qafe Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është shpesh në qendër të shtypit rozë, megjithatë duket se ajo vetëm tani ka vendosur
Trembet nga humbja e Klintonit, Rama propozon mbylljen e qindra portaleve gjatë fushatës Të gjitha portalet elektronike që nuk janë të regjistruara dhe nuk njihen nga bordi i monitorimit të mediave, nuk do lej
LR-PDSH: Nuk ka bashkim me ata që fshihen pas portaleve pa adresë Sulmet ndaj LR-PDSH nuk kanë të ndalur, madje dhe nga aktorë të ndryshëm, që hiqen si bashkëpunues dhe nga ana tjetër ka
Ja e vërteta rreth përplasjeve brenda BDI-së (FOTO) "Hazbi Lika gjuan me tavëll Ali Ahmetin", "BDI tregon unitet në mbledhjen e kryesisë në Tetovë". Këto ishin titujt kryes