999 rezultate për

portale

Ish-ministri socialist për policët pa numër identifikimi: Fotografojini, mund të jenë kriminelë! Detaji që shkaktoi jo pak shqetësim gjatë protestës së Teatrit, ishte fakti se efektivët nuk mbanin në uniformën e tyre
Shoqëron pasanikët në Dubai? Arta Nitaj: Kam shumë momente për të shijuar (FOTO LAJM) Aktorja dhe prezantuesja Arta Nitaj prej disa kohësh po qëndron në Dubai, nga ku ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me
Frika nga koronavirusi, Rama sulmon portalet dhe Metën: Delenxhinjë e parazitë Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me shqetësimin e përhapjes së koronavirusit në Shqipëri. Rama shkruan se k
Sharje e kapje prej flokësh, 10 sherret më të bujshme të VIP-ave shqiptarë në 2019-ën (FOTO LAJM) Edhe ky vit nuk kaloi pa sherre në shoëbizin shqiptar të cilat duhet thënë shpeshherë marrin vëmendjen më të madhe. Këto
"Ishte ditëlindja jote", Aurela Gaçe ngjit papritur në skenë bashkëshortin (VIDEO) Aurela Gaçe ka menduar një mënyrë tepër speciale për të uruar bashkëshortin e saj për ditëlindje, Skerdin, jo duke e uru
Drafti i plotë: Rama dorëzohet para medias, nuk do të ketë mbyllje portalesh! Ndërkohë që media dhe gazetarët në Shqipëri ishin alarmuar për shkak të ligjit "Anti shpifje" që parashikonte mbyllje të
Tërhiqet qeveria pas kritikave?! Ja sa do të ulen gjobat për portalet Gjatë mbledhjes së komisionit të Edukimit dhe Medias ku po diskutohet për paketën anti-shpifje të propozuar nga kryemini
Eni Çobani reagon ndaj akuzave që merr para: Unë jam vajza e një familje që ka bërë histori në Shqipëri Eni Çobani ka reaguar pas akuzave të një dite më parë, se ajo kishte marrë para nga një grua, në mënyrë që ta ftonte në
Blendi Fevziu ndan historinë interesante, emrin vajzës ja kanë vendosur portalet (FOTO LAJM) Gazetari i njohur Blendi Fevziu ka qenë së fundmi i ftuar në emsionin “Rudina” për të folur rreth librit të tij të ri, i
Druri online, si do t'i bëjë zap Rama portalet që nuk i binden Dy projektligjet kyçe të së ashtuquajturës “paketa antishpifje” e qeverisë Rama e vendosin median në internet nën polici
Temperatura të larta në Maqedoni, korriku pritet të shënojë 40 gradë Një valë e të nxehtit afrikan me një mot stabil me diellë dhe thatësira do të përfshijë Maqedoninë e Veriut gjatë muajit
Vajza e Linda Ramës padit Artur Zhejin dhe 7 portale Prej disa kohësh në media është shpërndarë një lajm ku thuhej se ministri i Jashtëm, Gent Cakaj është bashkëjetues me va
Pas lajmeve se është gay, Putin bën lëvizjen e tij Viktimë e legjislacionit që parashikon burgimin për ata që “ofendojnë” qeverinë dhe presidentin Putin është bërë një mbi
Genci ka vetëm një problem nga lidhja e tij me Enin Genc Prelvukaj ka sqaruar se gjithcka është në rregull me lidhjen me Eni Kocin, përvec një detaji. Ajo çfarë shkruhet
Pushtuan portalet, këto janë vajzat më të përfolura të politikanëve shqiptarë (FOTO LAJM) Fëmijët nuk zgjedhin dot as prindërit dhe as karrierën e prindërve të tyre, por pas të 18-ve, mund të zgjedhin të jenë o
Bomba e Kotzias: Greqia financon me fonde sekrete portale në Shqipëri Greqia financon me fonde sekrete portale, media dhe gazetarë në Shqipëri dhe vende të tjera të rajonit. Ky lajm po di
Fevziu bën pleh AKEP-in pas skandalit me mbylljen e portaleve me urdhër të Ramës (VIDEO) AKEP, i drejtuar nga ish-deputeti socialist Ilir Zela ka publikuar dje një listë me 44 emra portalesh, ku sipas këtij in
Mjaft të njohur, 44 portalet që rrezikojnë të mbyllen pas ultimatumit të Ramës AKEP ka publikuar një listë të portaleve që rrezikojnë të mbyllen pas ultimatumit të kryeministrit Rama për t'u regjistr
Legalizimi i portaleve aksioni i rradhës i qeverisë, Rama: Uroj ta lexojnë mesazhin para të hënës Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar nisjen e një aksioni për të futur në shinat ligjore portalet. Në një postim n
KPM: Synojmë të vemë në kontroll portalet Bordi i Komisionit të Pavarur për Media sot ka raportuar para Komisionit për Administratë Publike për vitin 2017, ku u t