999 rezultate për

portĂs

Jankullovska: Nuk ka falsifikim pasaportash në Maqedoni Ministrja e Brendshme Gordana Jankullovska e quan vepër të opozitës dhe njerëzve të saj, aferën e publikuar në të përjav
"Bomba" e Laportas: Mourinho trajner i Barçës? Joan Laporta ka paralajmëruar se do të rikandodjë për postin e presidentit të Futboll Klub Barcelonës dhe nëse ai rimerr
Kërkohej për falsifikim pasaportash, arrestohet 29-vjeçari nga Kosova Një 29-vjeçar kosovar është arrestuar gjate dites se marte në qytetin e Durrësit. Sipas policise se ketij qyteti Avdi Zo