999 rezultate për

porsche

Përballje "titanësh" mes Audit, Porsche dhe BMW-së luksoze Ishte vetëm çështje kohe, kur BMW do të shfaqte rivalin e Taycan dhe e-tron GT. Megjithëse BMW është “vonë” në tregun
Kapen 16 emigrantë ilegal rrugës për Tabanoc Në orët e hershmë të ditës së djeshme në magjistralen Kumanovë – Tabanoc, zyrtarët policorë kanë dhënë sinjal për të nda
I riu me "Porsche" përplasi për vdekjen 44-vjeçaren, Policia jep informacionin zyrtar Një aksident i rëndë, me pasojë vdekjen e një 44-vjeçareje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kurbin. Sipas policisë, aks
Vodafone, sponsor i skuadrës së Porsche-s në "Formula E" Vodafone do të jetë sponsori zyrtar i Porsche Motorsport në kampionatin “Formula E”, për sezonin 2019-2020. “Formula E”,
Porsche, prezanton modelin "Taycan" në dy versione të ndryshme dhe tërësisht elektrike Porsche, ka zbuluar më në fund makinën e saj të parë elektrike, të quajtur, Taycan. Makina u prezantua në dy versione me
Dalin pamjet e atentatit mafioz, breshëri plumbash ndaj bosit të duhanit (VIDEO) “Bosi i duhanit” së Afrikës së Jugut, Simon Rudland është qëlluar me armë në Johannesburg javën e kaluar. Sipas media
Momenti i tmerrshëm i aksidentit 1 mln paund: Audi Q7 përplaset me McLaren, Bentley dhe Porsche (VIDEO) Ky është momenti i jashtëzakonshëm që një djalëpërplaset me 11 makina përfshirë një McLaren, Porsche dhe një Bentley,
Porsche më e vjetër në botë do të shitet një mal me para (FOTO LAJM) Sa do të paguanit për të pasur Porschin më të vjetër në botë? Ekspertët e vlerësimit të makinave besojnë se një shpirt
"Porsche" kap një tjetër rekord Gjatë muajit mars, kjo Porsche ka shënuar rekord në Roat Atlanta si vetura komerciale, që ka kryer xhiron me shpejtësi m
Nga "Porsche" tek "BMW" dhe "Mercedes", njihni "bishat" e rrugës për 2019 (FOTO LAJM) Wshtë zhvilluar për këtë vit panairi i makinave në Shanghai, ku markat më të njohura botërore prezantuan fjalën më të fu
Gara e "monstrave" të rrugës: AMG G63, përballë Porsche Cayman dhe Audi RS3 (VIDEO) Nëse do të vinit përballë Mercedes AMG të modelit të fundit, përkatësisht versioni G63, Audi RS3 dhe Porsche 718 Cayman
Fundoset anija italiane me një thesar brenda saj (FOTO LAJM) Një anije italiane që ishte nisur për në Brazil ndërsa mbante me vete rreth 2,000 makina, ka përfunduar në fund të detit
Porsche vjen me modelin e ri që nuk "pyet" për shiun (VIDEO) Sistemi i improvizuar Wet Mode, është mbrojtës shumë i mirë prej ujit Konstruksioni me peshë të lehtë dhe rrotat e gj
Shpërthen në flakë "Porsche-i" në Durrës, shoferi hidhet në rrugë (FOTO LAJM) Një makinë tip ‘Porsche Cayene’ ka shpërthyer në flakë në ecje e sipër. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në q
Porsche vjen me versionin e ti, cabriolet (VIDEO) Modelet Carrera S dhe 4S, janë prezantuar më parë se që pritej Pa kaluar as dy muaj, që kur u prezantuan si koncepte
Po bënin gara, Porche dhe Ferrari shkaktojnë kaos në rrugë (VIDEO) Shoferët e dy veturave sportive Ferrari dhe Porsche po garonin nëpër një rrugë të mbushur me vetura tjera, dhe në një mo
Majk aksidentohet me Porsche-n e tij, ka të lënduar Reperi është përfshirë në një aksident trafiku në lagjen 'Bregu i Diellit' në Prishtinë. Komandanti i Policisë së Tra
Besonte se kishte blerë "Porsche", por shoferi zbulon detajin shokues (FOTO LAJM) Pronarët e kësaj makine luksoze me shumë siguri do skuqen në fytyrë kur të mësojnë Porsche Cayenne e tyre nuk është aspa
Porsche nuk prodhon më makina me naftë Prodhuesi gjerman "Porsche" ka njoftuar se do ndalojë prodhimin e veturave me naftë dhe do përqendrohet në motorët benzi
U arrestua të premten por Lloris i rikthehet "Porsche-s" së tij Disa ditë më parë, portieri kampion botë i Tottenham-it, Hugo Lloris zuri faqet e para të gazetave për shkak të një arre