999 rezultate për

porsalindur

Ka një sëmundje të rrallë, prindërit braktisin në spital foshnjën e porsalindur Sipas mediave italiane, një foshnje e porsalindur është braktisur në një spital në Torino. Foshnja e lindur kërkon një p
Foshnja e porsalindur gjendet e gjallë në varr Një vajzë e porsalindur që dyshohet se është varrosur e gjallë në shtetin verior Indian të Uttar Pradesh është shpëtuar
Xhaxha për herë të parë, Taulant Xhaka emocionoi me urimin për mbesën e porsalindur (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, Leonit
Foshnja e porsalindur gjendet në rrugë e mbuluar nga milingonat Një foshnje e porsalindur e braktisur u gjet e pickuar nga milingonat, nga një kalimtar i cili dëgjoi britmat e tij që v
Infermjerja publikon foton me të porsalindurin, i shpëtoi detaji që tmerroi rrjetin (FOTO LAJM) Rrjetet sociale shërbejnë pothuajse çdo herë për njoftime të reja, apo edhe për lindje të reja. Prindër të ri duan ta
Ndodh mrekullia në Tiranë: Nëna braktis foshnjen e porsalindur, por e gjen një grua dhe e ushqen Dy ditë më parë, një zonjë gjeti një foshnjë në limitet e jetës në fshatin Sos në Tiranë. Foshnja ishte e hedhur në a
Nëna lind fëmijën dhe pas disa minutave e hedh në koshin e plehrave (VIDEO) Ky është momenti rrëqethës kur një nënë braktis foshnjën e porsalindur në kontejnerin e mbeturinave në Tajlandë. Grua
Mbyti foshnjën e saj të porsalindur, arrestohet gruaja në Prizren Të premten është arrestuar një grua në Prizren, pasi dyshohet se kishte lindur një foshnje në shtëpinë e saj dhe mw pas
Manastirliu në Maternitetet e Tiranës: Nga sot bonusi i bebes për çdo të porsalindur “Bonusi i bebes do të përfitohet menjëherë nëse fëmija regjistrohet në zyrën e posaçme të hapur pranë çdo materniteti në
Ndërron jetë foshnja e porsalindur, Prokuroria nis hetimet per dy infermiere Një foshnjë vetëm 10-ditëshe ka ndërruar jetë në Maternitetin e Spitalit Rajonal të Beratit. Foshnja është lindur nën
Përdhunoi vajzën e tij të porsalindur, 244 vite burg për babain monstër Një burrë nga Teksasi është dënuar me 244 vite burg për përdhunimin e foshnjes së tij të porsalindur. Kjo gjë ndodhi
Vdes një foshnje e porsalindur në Spitalin e Durrësit, familjarët akuzojnë mjekët Një foshnje ka ndërruar jetë në Spitalin e Durrësit vetëm 4 ditë pasi kishte ardhur në jetë. Nuk dihen rrethanat dhe
E tmerrshme, gjendet e vdekur brenda një çante një foshnje në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiran
Braktisja e fëmijëve të porsalindur në rritje Pesë foshnja janë braktisur gjatë pesë mujorit të parë të vitit 2018. Kështu bëjnë të ditur në Klinikën e Naonatologjisë
Brazil, e porsalindura varroset e gjallë mbijeton për shtatë orë (VIDEO) Varroset gjallë nga nëna adoleshente bebja arrin të mbijetojë për shtatë orë nën tokë përpara se të shpëtohet. Duket si
Vrau foshnjën e porsalindur në Greqi, zbulohen fotot e 19-vjeçares shqiptare (FOTO LAJM) Foto të pacensuaruara të fytyrës së vajzës 19-vjeçare shqiptare të arrestuar se vrau foshnjën e vet të porsalindur janë
19 vjeçarja mbyti fëmijën e porsalindur, flet shoqja e saj Një vajzë e re shqiptare dhe nëna e saj janë arrestuar sot në Athinë pas një krimi të tmerrshëm që kanë kryer. 19-vje
Një foshnje e porsalindur gjendet në një kosh plehrash (FOTO LAJM) Një foshnje e porsalindur e seksit femër u gjet nga punonjësit e pastrimit në një kosh plehrash në lagjen Esenyurt të St
E pabesueshme, foshnja e porsalindur fillon të ecë! (VIDEO) Ky fëmijë i porsalindur i ka sfiduar të gjithë duke ecur me këmbët e saj të vogla në spital vetëm pak minuta pas lindjes
Binjakët e porsalindur gjenden të vdekur brenda një valixheje në kanal (FOTO LAJM) Trupat e dy foshnjeve të porsalindura janë gjetur të vdekur brenda një valixheje që ishte hedhur në një kanal në Arkansa