999 rezultate për

porositen

COVID-19/ Rama ia dëgjon fjalën Bashës për testimin masiv, porositen 30 mijë tomponë Qeveria shqiptare ka porositur 30 mijë tamponë të rinj për të gjermuar të prekurit nga COVID-19. Kjo lëvizje e qeveri
Britani, testet e koronavirusit porositen me postë Njerëzit në Mbretërinë e Bashkuar po i porosinin testet e koronavirusit me postë, teksa qeveria po mundohet shumë për të
1.3 ton kokainë, zbulohen kush ishin vëllezërit që porositën kontenierët me banane Një sasi rekord kokainë është sekustruar pasditen e sotme në Maqedoninë e Veriut, në një fshat 10 kilometra larg Tetovës
Porositën 164 euro pica dhe nuk i mori askush, veprimi i pronarit u bë mësim për të gjithë (FOTO LAJM) Dikush porositi 164 euro piza, patate dhe pije freskuese në një piceri në Romë, por më pas nuk shkoi askush t'i marrë at
Kush janë 3 "boss-at" e krimit që porositën 613 kg kokainë nga Kolumbia? Mbrëmjen e kaluar në portin e Durrësit u kap një sasi e madhe kokaine në një kamion, plot 613 kg. Në pranga u vu shof
Porositën 1 500, u erdhën 15 000 Ideale për një omletë norvegjeze! Duke dashur të porosisnin 1 500 vezë, kuzhinierët e delegacionit të Norvegjisë në Lojë
U porositën të mos postonin foto, miqtë tradhtojnë Elvanën (FOTO LAJM) Ajo është padyshim një nga këngëtaret më të vlerësuara shqiptare dhe që prej disa kohësh ka tentuar karrierën në arenën
Flet vrasësi i Artan Cukut: Ju tregoj vlonjatin dhe fierakun që porositën.. Dy javë pas arrestimit, Mikel Shallari vendos të bashkëpunojë me Prokurorinë e Krimeve të Rënda dhe pranon të ketë ekzek
Vazhdojnë protestat anti-shqiptare në disa qytete të Maqedonisë (VIDEO) Kanë vazhduar edhe ditën e sotme protestat kundër platformës shqiptare në Maqedoni. Marshi sot nisi nga selia e qever
25 jahtet më të shtrenjta në botë (FOTO-LAJM) Prodhimi i jahteve luksoze për disa kompani është bërë shumë fitimprurës. Ndaj ata përpiqen që cdo vit të prezantojnë mo
"Dy deputetë të PD e PS, porositën avionë sportivë në Torino" Po, bëhet trafik droge me avionë në Shqipëri. Pas përplasjes së fortë në Parlamentin shqiptar, thashethemnaja e madhe re
Skandali: 8 lojtarë të Kroacisë porositën 70 birra Ndeshja e parë mes Islandës dhe Kroacisë në Rekjavik nuk përfundoi 0-0 të premten e shkuar. Për mediat kroate, ajo vazhd
Porositen 6 turbinat e Kaskadës së Devollit, Berisha: Qeveria ime histori suksesi Kompania norvegjeze Statkraft e cila ka marre me koncesion ndertimin e tre hidrocentraleve kaskadën e Devollit ka porosi