999 rezultate për

pornografike

Shqiptarët "shkatërrojnë" websitet pornografike, këto janë skenat që shohin më shumë Publikohet raporti befasues, ky është lloji i seksit që preferojnë shqiptarët. A e dini se çfarë shikojnë më shumë sh
Pagesat për aktoren pornografike, komenton presidenti Trump Presidenti i SHBA, Donald Trump konfirmoi të enjten pagesën e një shume prej 130 mijë dollarësh për aktoren e filmave pë
Trump i kërkon aktores pornografike dëmshpërblim prej 20 milion dollarësh 20 milionë dollarë është shifra që presidenti amerikan, Donald Trump, kërkon si dëmshpërblim nga aktorja e filmave porno
Prindër kujdes! Fëmijëve tuaj po u servirin përmbajtje pornografike, por ju s'e dini (FOTO LAJM) Prodhuesit e mëdhenj të filmave vizatimorë janë akuzuar vazhdimisht për futjen e mesazheve subliminale në filmat për fëm
Panik në botë, faqet pornografike do të zbulojnë vizitorët Inxhinieri me përvojë në softuerë, Brett Thomas, ka zbuluar se fansat e përmbajtjes pornografike mund të përballen me zb
Vajza e legjendës së Realit dhe Barcelonës mohon gjithçka se është përfshirë në video pornografike Daniela Figo, vajza e ish-yllit portugez të Barcelonës Real Madridit dhe Interit, Luiz Figos, e ka mohuar se fotografitë
Skandal në parlament, deputetët shohin filma me pullë të kuqe Faqet pornografike klikohen aq shumë në parlamentin britanik, sa ky fenomen po merr përmasat e një skandali. Sipas hu
E akuzuan se iu gjet pornografi në kompjuter, zv.kryeministri britanik mohon gjithçka Zëvendësi i kryeministres britanike, Theresa May, ka mohuar akuzat sipas të cilave, policia ka gjetur materiale pornogra
Vëllai i sulmuesit të Vegasit arrestohet për posedimin e 600 fotove pornografike me fëmijë Vëllai i vrasësit të Las Vegasit, Stephen Paddock, është arrestuar për posedimin e më shumë se 600 imazheve pornografike
Seks për 150 euro, zbulohet faqja pornografike e prostitutave shqiptare online (FOTO LAJM) Autorja 34-vjeçare që e kishte kthyer apartamentin në një fole për ushtrimin e seksit virtual me shtetas të huaj dhe shq
Turpërohet aktorja shqiptare, harron hapur faqet pornografike (FOTO LAJM) Aktorja e "Pa limit", Ana Lika, është bërë protagoniste e një situate pak të sikletshme. Mbesa e motrave Inis dhe In
Trump ka luajtur në një video pornografike (FOTO LAJM) Donald Trump është një prej presidentëve më të diskutuar të SHBA-ve për shumë arsye dhe një prej këtyre arsyeve është fa
Orgji dhe video pornografike në kishë, hetohet prifti italian (FOTO LAJM) Një prift Italian është vënë nën arrest nga policia italiane pasi dyshohet se organizonte orgji në famullinë e tij me 15
Kërcënoi vajzën nga Gostivari, i kërkon 2 000 euro në këmbim fotos pornografike Një vajzë 22 vjeçare nga fshati Dobridoll i Gostivarit, është kërcënuar se nëse nuk paguan 2000 euro, kërcënuesit do t'i
Burg për minorenin në Tiranë, prej 2 vjetësh ngacmonte seksualisht shoqen e klasës Një minoren 15-vjeçar, nxënës i një shkolle 9-vjeçare në Tiranë, është kallëzuar për “ngacmim seksual” nga një prej vajz
Të dhëna tronditëse, Jackson mbante materiale pornografike me të mitur Ish-ylli i popit, Michael Jackson, mbante fotografitë e fëmijëve të zhveshur, materiale pornografike në sasi të mëdha. K
Faqja pornografike tallet me Romën Faqja e filmave pornografik “Porn Hub” ka ngacmuar Romën pas humbjes së thellë nga Barcelona me rezultat 6:1. Nuk mjafto
"Mehmet Shehu mbante në studio filma seksi dhe albume pornografike" Vetëvrasja në rrethana të dyshimta e kryeministrit komunist, Mehmet Shehu, në dhjetor të vitit 1981, e ka detyruar Enver
​Fëmijët në Kosovë kanë qasje në përmbajtje pornografike Të dhënat statistikore të nxjerra nga hulumtimi "Vlerësimi i përdorimit të internetit, rreziku dhe siguria në mesin e fë
Parlamentarët britanike vizitorë të faqeve pornografike Më shumë se 300 mijë klikime në faqet pornografike janë bërë përmes kompjuterave të parlamentit britanik gjatë vitit të