999 rezultate për

porno

U puthen dhe u prekën, Antonela për takimin e Atdheut dhe Sarës: Si film p*rnografik (FOTO LAJM) Në puntatën e djeshme në “Për’puthen” u transmetua takimi i parë i vajzës së re, Sara me Atdheun. Takimi i tyre ishte sh
Shkuan për ta arrestuar për materiale p*rnografike me fëmijë, i dyshuari vret dy agjentët e FBI-së Dy agjentë të FBI u vranë dhe tre u plagosën nditën e martë, teksa po kontrollonin në një apartament një rast të pornogr
Habit aktorja italiane: Mora një refugjat në shtëpi dhe kreva marrëdhënie seksuale (FOTO LAJM) Aktorja italiane Valentina Nappi ka bërë një rrëfim të pazakontë në emisionin “La Zanzara” në Radio. E famshme për di
Krijuan kanalin më të madh +18 në botë, njihuni me 4 shokët (FOTO LAJM) Pornhub ka 3.5 miliardë përdorues çdo muaj dhe tërheq 120 milionë vizitorë çdo ditë. Por së fundmi, faqja më e madhe e p
"E kishte sa një krimb", ish-pornostarja "turpëron" futbollistin (FOTO LAJM) Pasi i dha fund karrierës si aktore porno, Mari Cielo Pajares ka vendosur që t’i hedhë kujtimet e saj në një libër autob
Melisa e "Përputhen" habit me deklaratën: Po të isha p*rnostare... (FOTO LAJM) Melisa, tashmë e njohur për shkak se është pjesë e emisionit më të ndjekur shqiptar “Për’Puthen”, ka habitur mbarë opini
"E kishte sa një krimb", ish-pornostarja "turpëron" futbollistin (FOTO LAJM) Pasi i dha fund karrierës si aktore porno, Mari Cielo Pajares ka vendosur që t’i hedhë kujtimet e saj në një libër autob
"Më shpëtoi jetën", vajza e regjisorit të njohur flet për punën në pornografi (FOTO LAJM) Vajza e regjisorit të famshëm të Hollywood, Steven Spielberg filloi karrierën në pornografi në fillim të këtij viti.
Shteti bllokon përdorimin e faqeve pornografike, populli fillon protestat Që nga e marta, në Tailandë nuk ka më qasje në asnjë faqe pornografike, populli fillon protesta kundër këtij vendimi të
Historia që shkaktoi jo pak bujë, aktorja e filmave për të rritur që u bë princeshë Sofia Hellqvist ka qenë një pornostare shumë e pelqyer nga meshkujt. Me hiret dhe fotot e saj kjo vajzë e lindur në
James Rodriguez feston ditëlindjen, aktorja e filmave +18 surprizon futbollistin (FOTO LAJM) James Rodriguez, feston ditën e sotme ditëlindjen e tij të 29-të, ku nuk kanë munguar urimet e shumta. Një nga person
"S'kam parë kurrë porno", Arbenita tregon si ndihet për këtë (FOTO LAJM) Pak më parë Arbenita tregoi se s'ka parë asnjëherë porno në jetën e saj dhe kjo deklaratë nuk mund të kalontë pa vëmëndj
Kreu marrëdhënie me shoqen në tualetet e shkollës, shqiptari në Zvicër e pëson keq Një i ri nga Kosova është gjykuar për pornografi fëmijësh. Ai ishte 18 vjeç kur kreu marrëdhënie seksuale më një 15 vje
I dalin fotot skandaloze, vajza përjashtohet nga ushtria (FOTO LAJM) Një ushtare e një kompania private është laguar nga puna e turpëruar pasi qindra foto dhe video të saj u gjetën në faqet
Ra viktimë e faqeve pornografike, prezantuesja e njohur italiane denoncon aplikacionin (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur italiane, Dileta Leota, është një prej viktimave të fenomenit “Revenge Porn” në aplikacionin “Tele
Habit Graciano: Gjatë karantinës kam parë vetëm video +18 (VIDEO) Graciano Tagani njihet jo vetëm për talentin e tij në balet, por edhe për faktin që tregohet gjithnjë i çiltër në deklar
Videoja erotike e zyrtarit të lartë shqiptar u bë virale, AKEP bllokon linket (FOTO LAJM) Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare ka njoftuar bllokimin e aksesit të disa përmbajtjeve pornografike në S
"Kthej flokët siç i kishe, dukesh si pornostar", Lukaku tallet me shokun e skuadrës (FOTO LAJM) Elozhet e radhës për Lautaro Martinez, tallja me Marcelo Brozovic dhe dashuria për Inter-in. Ka qenë një Romelu Luka
19 ditë në izolim, mbrojtësi i Kombëtares zbulon 5 aktoret pornografke të preferuara Në këto ditë të vështira karantinimi, klubi letonez i Rigës, iu ka kërkuar futbollistëve që të zgjedhin 5 gjërat e tyre
I izoluar në shtëpi, ylli i Premier League kapet duke shikuar filma pornografik (FOTO LAJM) Miliarda njerët tani në karantinë, po kërkojnë mënyra për ta mbajtur veten të zënë, dhe mbrojtësi i Norwich City Timm Kl