999 rezultate për

popullin

Kandidati për deputet i AAK uron LVV, përgëzon popullin kosovar Kandidati për deputet nga AAK-ja, Selim Selimi ka uruar Lëvizjen Vetëvendosje e cila po ecën e sigurtë drejt fitores.
Në ditën e rëndësishme për popullin amerikan, Rihanna jep këtë mesazh (FOTO LAJM) Në SHBA votimet janë drejt fundit dhe brenda disa ditësh do të dalë emri i presidentit të ardhshëm. Edhe Rihanna si shum
Tërmeti godet Turqinë, Basha: Solidaritet me popullin dhe autoritetet e Turqisë Kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka reaguar me një mesazh ngushëllimi për familjet e viktimave të tërmetit të fuqishëm
Gashi krenar për origjinën e tij: Nuk mund të jem pa popullin shqiptar Reperi shqiptar me famë botërore, Gashi gjatë intervistës për Ditë e Re, është shprehur krenar për origjinën shqiptare d
Pacolli merr dhuratën e çmuar për ditëlindje, i ngrihet bust në jug të Shqipërisë Politikani dhe binzesmeni i njohur nga Kosova, Behgjet Pacolli sapo ka kaluar ditëlindjen ndërsa ka publikuar në rrjett
50 viktima e 3000 të plagosur, Shqipëria shpreh solidaritet me Libanin Shqipëria zyrtare ka reaguar pas dy shpërthimeve në kryeqytetin libanez, Bejrut, të cilat u morën jetën 50 personave dhe
Ligjet vetëm për popullin, si shkuan në Kuvend pa maska Rama me shokë Ditën e sotme Parlamenti zhvilloi sot seancën e Kuvendit, por ajo që u vu re është fakti se edhe pse ambient i mbyllur n
Rama kujtohet për popullin: Nuk jam aq budalla Kryeministri Edi Rama ka deklaruar në një konferencë me gazetarët se nuk ka ndërmend t'i dalë kundër asaj se cfarë do po
Kush ishte George Floyd, afro-amerikani që ngriti popullin amerikan në këmbë? George Floyd, 46 vjeç, u lind në Karolinën e Veriut dhe u rrit në Houston të Teksasit, ku si i ri ishte sportist i mirë,
Paralajmërimi i fortë i Metës: Do të nxjerr dekret për shpërndarjen e qeverisë! Presidenti Meta ka bërë sot deklarata të forta lidhur me qeverinë teksa po komentonte përlasjen mes protestuesve dhe pol
Tregtaret e politikes lene popullin pa atdhe, pa dinjitet, pa drejtesi Prof. Lisen Bashkurti Me keto qe po lexojme dhe shohim ne media per marreveshjen pazar midis Thacit dhe Vucicit, te d
Doli për herë të dytë negativ ndaj Covid-19, Zaev ka dhe një apel për popullin Kryetari i Lidhjes Socialdemokrate, Zoran Zaev përmes një statusi në Facebook ka deklaruar se ka dalë negativ për herë t
Rama përmend Zotin nga foltorja: Ai ta ka dhënë jetën Kryeministri Edi Rama shpjegoi sot nga Kuvendi se përse duhet që të bëhen ndryshimet në Kodin Penal e të ndëshkohen ata
Reagon ambasadorja amerikane pasi pa Ramën, Metën e Bashën bashkë: Mbresëlënëse! Ambasadorja amerikane, Yuri Kim ka reaguar pas mbledhjes së dytë të Këshillit të Sigurisë, pasditen e sotme. Në një s
Reisi në Tetovë: "Jemi me popullin", 3 mijë maska mbrojtëse për Spitalin Klinik të Tetovës Sot jemi këtu për të ndihmuar Spitalin Klinik të Tetovës jo vetëm me maska, por edhe me mjete të tjera. Duhet të jemi me
"Shkeljet sot drejt zeros", Rama paralajmëron një plan ekonomik për të dalë nga kriza Kryeministri Edi Rama ka publikuar një status të ri ku ka treguar se do të ketë në ditët në vijim një plan ekonomik për
Pas tubimit me flamuj e mimoza, Meta ka një tjetër mesazh për popullin (VIDEO) Ditën e djeshme mijëra qytetarë zbritën në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në një manifestim të thirrur nga presidenti I
Meta i përgjigjet flakë Ramës: Gruaja e Bilalit do takohet shumë shpejt me popullin! "Po popullin ku e ka ky, në WhatsApp?" Kështu u shpreh kryeministri Edi Rama për deklaratat e Presidentit Meta, ku nu
Rama për Metën: Po popullin ku e ka ky? Fallxhoren nuk e kam unë Rama i është përgjigjur sot deklaratave të presidentit Ilir Meta, mbi mundësinë për vetëshpërndarjen e parlamentit. M
Njihuni me popullin më të ndershëm dhe më të sinqertë në botë Nëse të humb një kuletë ose një çantë në Tokio, Japoni, me siguri që do ta gjesh shumë shpejt. Me një popullsi të qyt