999 rezultate për

pond

Momenti prekës, korrespondentja e CNN shpërthen në lot LIVE (VIDEO) Gjatë transmetimit LIVE kanë ndodhur shpesh gjëra të papritura dhe kështu ka ndodhur edhe këtë herë. Korrespondentja
"Po të jesh 2 metra, nuk je hajdut", Sonila Meço ironizon keq Edi Ramën "Ke parë ndonjëherë hajdut 2 metra ti? Ke parë të kapet ndonjë hajdut 2 metra? Nuk ka, ta harrosh". Pas kësaj deklara
Gjendet një person i pajetë në Vlorë Një person është gjetur i pajetë në Triport të Vlorës. Ngjarja u raportua nga banorët e zonës, të cilët lajmëruan am
Kush është gjyqtari i Tiranës që e ka kryer shkollën me korrespondencë Gjyqësori është vatra e korrupsionit dhe mos dhënies së drejtësisë por edhe arsyeja kryesore se përse korrupsioni në Shq
Taksisti tifoz sheh ndeshjen e Romës me 110 km/h Me 110 në orë nget makinën, ndërsa sheh ndeshjen e Romës. Një taksist roman është futur në histori, me një foto që e ka
Spondiliartroza, mënyrat e trajtimit nga terapia fizike te medikamentet Trajtimi për spondiliatrozën cervikale varet nga ashpërsia e shenjave dhe simptomave tuaja. Qëllimi i trajtimit është le
Tahirin nuk e kam konsideruar rival! Veliaj përgjigjet me spond ndaj ish-ministrit Kryebashkiaku i Tiranës, në garë për një mandat të dytë, Erion Veliaj ka qenë i ftuar mbrëmë në "Debat", në Channel One.
Spondiliatroza, sëmundja që prek një numër të madh të njerëzve. Këshillat që duhet të keni parasysh Spondiliatroza është një sëmundje e shpeshtë që preke më shumë shtyllën kurrizore. I sëmuri ndien dhimbje në bel dhe nuk
Dimitrov, Kocias dhe Nimic të mërkurën takohen sërish në Vjenë Javën e ardhshme, më 25 prill do të mbahet takim i ri në Vjenë i shefave të diplomacive të Maqedonisë dhe Greqisë, Nikol
Astori golin e fundit në karrierë e ka shënuar fiks 2 muaj para vdekjes (VIDEO) Davide Astori e ndjeu për herë të fundit shijen e golit në të njëjtën ditë, kur pas dy muajsh nuk do jetonte dot më.
Denoncimi i Berishës: Në Ministrinë e Mbrojtjes po fshihen korrespondencat për fikjen e radarëve Ish-kryeministri Sali berisha ka denoncuar nëpërmjet qytetarit dixhital njëceshtje shumë delikate. Në mesazhin e këti
Çfarë janë "Spondiloartropatitë" Prof. Asc Kristi Morcka - Spondiloartritet ose spondiloartropatite inflamtore përbëjnë një grup sëmundejesh, të cila
Trump: Nuk do të marrë pjesë në darkën e korrespondentëve Presidenti amerikan, Donald Trump ka njoftuar se nuk do të marrë pjesë në darkën e korrespondentëve të Shtëpisë së Bardh
Njihuni me liqenin "Blue Pond" në Japoni që ndryshon vazhdimisht ngjyrën (FOTO LAJM) Blue Pond është mbase liqeni më i bukur në pjesën veriore të Japonisë dhe është bërë një destinacion për turistët nga ve
Ja ku kanë arritur punimet në "Arenën Kombëtare" (VIDEO) Punimet në stadiumin e ri që po ndërtohet në Tiranë, “Arena Kombëtare” po vijojnë me ritme të larta. Sipas të dhënave
Nikolic threatens Albanians from Russia Serbian President, Tomislav Nikolic, said from St. Petersburg, Russia, that relations between Belgrade and Pristina are
Hapet ekspozita “Shenjtorja nga Shkupi-Korrespondenca Sot në Shkup, pikërisht në vendlindjen e saj, u shënua ditëlindja e shkupjanes shqiptare, Gonxhe Bojaxhiu – Nënë Tereza.
Basha responds to Rama: Bring your negotiators The head of the DP, Lulzim Basha responded to Rama's letter, by saying that he is free to bring his negotiators to the t
Greek MFA responds: Rama's statements are unacceptable Just one day before the visit of the Greek Foreign Minister Nikos Kotzias, Athens has reacted to the statements regardin
Basha responds to Rama's letter for dialogue The head of the DP, Lulzim Basha has responded to Rama's letter for dialogue regarding the justice reform. Basha, wh