999 rezultate për

pompĂ

E rëndë në Librazhd, punëtori humb jetën pasi e zuri pompa e betonit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Librazhd. Një burrë ka humbur jetën teksa po punonte në banesën e një
Babë e bir u mbytën në pus, gruaja e shtëpisë rrëfen momentet tragjike në Berat Një ngjarje e rëndë tronditi tetë ditë Beratin, ku humbën jetën tre perona teksa punonin për të hapur një pus. Aty mb
''Makthi'' i pompave të ujit në Durrës, kapet autori i tetë vjedhjeve radhazi Policia e Durrësit ka arrestuar një 28-vjeçar, për veprën penale “Vjedhja”. Zbardhen dhe dokumentohen edhe disa vjedhje
Koronavirusi, BE nënshkruan sot kontratën prej 5 milionë eurosh për Kosovën Shefja e Zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova, do të nënshkruajë sot një kontratë me vlerë 5 milionë euro për n
Monika Kryemadhi thyen çdo pritshmëri: Shihni teksa lan enët e bën pompa (VIDEO) Pavarësisht izolimit, pavarësisht se nuk është aspak një kohë e mirë për politikë, kryetarja e LSI dhe bashkëshortja e P
Vetëm ajo mund t'a bëjë! Aurela Gaçe bën pompa në skenë pas 2 orësh koncert(VIDEO) Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret më të preferuara në Shqipëri, për zërin e saj, hitet ndër vite si dhe karakterin e
Për të mos u humbur! Haradinaj heq xhaketën dhe bën pompa para kadetëve të rinj (VIDEO) Kryeministri Ramush Haradinaj, ka vizituar oficerët e rinj të FSK-së në Ministrinë e Mbrojtjes. Gjatë vizitës së tij
Pompat ushtarake, ja si bëhet ushtrimi fizik ashtu siç duhet (VIDEO) Të gjithë qeniet njerëzore dëshirojnë të kenë një trup të fortë dhe me muskuj. Tendenca për t'u ndjerë të pashëm fiz
5-vjeçari merr dhuratë një Mercedes Benz nga Presidenti për një arsye që ju lë pa fjalë (VIDEO) Një pesë vjeçar ka fituar një veturë të tipit Mercedes Benz. Arsyeja? Ka arritur të realizojë 4,105 pompa. 5-veçari r
Luana nuk kursehet, bën pompa me fustan në mes të skenës (VIDEO) Luana mbrëmjen e sotme do të ketë natën e pestë të Shiko Kush Luan. Në Instagram, moderatorja ka publikuar promon e p
"Lajnë bulevardin në mes të natës se do vijë i çmenduri për inagurim": Vlora pa gjumë nga pompat me presion (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar, qytetarët e Vlorës nuk kanë arritur të venë gjumë në sy. Kështu shprehet një qytetar teksa denoncon r
"E përpiu" pompa e ujit në pishinë, vdes 12 vjeçarja (VIDEO) Një vajzë 12 vjeçare ka humbur jetën në Bodrum të Turqisë teksa ndodhej në pishinë u tërhoq nga pompa e ujit. Vogëlus
Karaburantet drejt 200 lekë/ litër, taksa e re që shtohet Qeveria ka përfunduar sëfundmi nismën e një viti më parë për të dhënë me koncension personave pranë saj shërbimin e kont
Shqiptarëve u ngarkohet një taksë e re për naftën Komisioni i Prokurimeve Publike i ka hapur rrugën koncesionit të shumëpërfolur për “kontrollin e pompave” në stacionet e
Bëri 4 105 pompa, 5 vjeçari fiton Mercedesin 30 mijë euro (FOTO LAJM) Një 5 vjeçar, muskulor, i quajtur Rahim Kuriev, ose siç ka nofkën e tij “Shvarcenegeri çeçen”, fitoi një Mercedes Benz
Holandezët ankohen për koncensionin e kontrollit të pompave të karburanteve Paracaktimi i fituesit për konçesionin e kolaudimit të matësve në pikat e tregëtimit të karburanteve dhe gazit është de
Grabiten 6 mijë denarë nga pompa e benzinës në Shkup Dy persona ende të paidentifikuar kanë kryer vjedhje mëngjesin e sotëm dhe kanë marrë gjashtë mijë denarë nga pompa e be
Nën ujë e pa shpresë, pamje të frikshme nga Shkodra (FOTO LAJM) Përmbytjet në Shkodër vazhdojnë të jenë një problem i rëndë për të cilin kërkohet ndërhyrja e qeverisë. Mësohet se s
Nën ujë por pa ujë të pijshëm, përmbytja paralizon Shkodrën (FOTO LAJM) Përmbytjet në Shkodër vazhdojnë të jenë një problem i rëndë për të cilin kërkohet ndërhyrja e qeverisë. Mësohet se s
Reali krijon një strategji specifike për ndeshjet ndaj PSG “Janë si dy finale”. Kështu u shpreh Emilio Butragueño pas hedhjes se shortit i cili çiftëzoi kampionin evropian, Real M