999 rezultate për

poloni

Apolonia mposht Lushnjën dhe merr kreun (VIDEO) Ka përfunduar me fitoren me rezultatin 3-1 ndeshja e luajtur në “Loni Papuçiu” mes Apolonisë së Fierit dhe Lushnjës.
Ka sërish gol në ndeshjen Apolonia-Lushnja (VIDEO) Apolonia ka barazuar shifrat në 1-1 ndaj Lushnjës falë një 11 metërshi të shënderruar në gol nga Mario Gjata në fund të
Kategoria e Parë/ Zhbllokohet sfida Apolonia-Lushnja (VIDEO) Po luhet ndeshja e Kategorisë së Parë mes Apolonisë dhe Lushnjës. Miqtë kanë realizuar që në minutën e 6 me Maganin.
Hapen kufijtë e Evropës, por Ballkani perëndimor duhet të presë Komisioni Europian u ka rekomanduar vendeve anëtare që nga 1 korriku, në varësi të zhvillimit të pandemisë, të heqë kufi
Pamje të dhimbshme! Shkatërrohet njëri prej monumenteve të Apolonisë (FOTO LAJM) "Thellësisht i tronditur nga kjo ngjarje tepër e rëndë, apeloj me forcë nisjen e një hetimi të menjëhershëm dhe vënien p
Pësoi aksident me makinë, portieri i PSG-së rrezikon burgun Portieri i PSG-së, Marcin Bulka i cili u kthye në vendlindjen e tij, Poloni, pas ndërprerjes së detyruar të futbollit,
Liga e Polonisë synon tifozët e rinj në internet prej këtij muaji Me tifozët e futbollit në të gjithë botën e uritur për lojëra “live” për t’i shikuar, futbolli elitar i Polonisë, Ekstra
Donal Tusk bojkoton zgjedhjet në Poloni: Janë antikushtetuese Kreu i PPE-së dhe ish-Presidenti i Këshillit të BE-së, Donald Tusk i konsideron zgjedhjet presidenciale në Poloni të pla
I zhvati 30 mijë euro, ish e dashura e milionerit gjen paqe në Poloni (FOTO LAJM) sh-e dashura e multimilionerit Philipp Plein, Justyna Gradek, duket ka gjetur paqe në shtëpinë e saj në Poloni gjatë izo
Merr shembull nga Shqipëria, Polonia dërgon 15 mjekë për të luftuar Covid-19 “Polonia mbetet në anën e Italisë edhe në këtë betejë, siç ka qenë gjithmonë në histori." Pas Shqipërisë e Kinës, me
Të braktisur nga punëdhënësi, 30 shqiptarë flenë nëpër stacionet e trenit në Poloni Mbyllja e kufijvë për shkak të koronavirusit ka lënë një numër të konsiderueshëm shqiptarësh nëpër rrugët e shteteve të
Një tjetër shtet konfirmon viktimën e parë nga koronavirusi Polonia ka raportuar viktimën e parë nga koronavirusi, thanë autoritetet lokale në qytetin e Poznan. Nuk dihet ende m
Apolonia-Pogradeci, Abazaj: Duam arbitër nga Superiorja Pogradeci ëstë skuadra më në formë këtë sezon dhe pretendent kryesor për tu ngjitur në Superiore sezonin e ardhshëm.
Për të tetën herë, Lewandowski shpallet lojtari më i mirë në Poloni Robert Lewandowski wshtw krenaria e Polonisw nw vitet e fundit, absolutisht njw nga lojtarwt mw tw mirw nw historinw e P
Shkon t'i ushqejë, fermeri përfundon ushqim për derrat Një ngjarje tragjike dhe shokuese ka ndodhur në Poloni. Një fermer në Poloni ka humbur jetën në mënyrë tragjike pasi
Brenda labirintit magjik të borës në Poloni (FOTO LAJM) Shumë evropianë ndoshta kanë dëgjuar për Zakopane një qytet i vogël në Poloni me 32 kilometra katrorë që shpesh quhet "k
Çfarë po ndodh me BE, një tjetër shtet kërkon të largohet Polonia mund të përfundojë me largim nga Bashkimi Evropian, për shkak të planeve nga nacionalistët në pushtet, për mirat
Albeu.com sjell pamjet nga Arena Kombëtare (VIDEO) "Arena Kombëare" ka hapur dyert për herë të parë teksa pas pak do të luhet ndeshje Vllaznia-Apolonia për femra e cila ni
Pogradeci-Apolonia, supergoli i Liçkollarit nga distanca (VIDEO) Është duke u luajtur në stadiumin “Gjorgji Kyçyky” të qytetit të Pogradecit, sfida mes vendasve të trajnerit Ardian Abaz
Italia dhe Polonia optimiste për fillimin e negociatave me Maqedoninë e Veriut Ambasadorët e Italisë dhe të Polonisë në vend, Karlo Romeo dhe Vojçeh Ticinski mbeten optimistë se sot ose nesër liderët