999 rezultate për

politikanet

"Kush ka maskën më të bukur", politikanët sfilatë jashtë Kuvendit (FOTO LAJM) Të enjteve, përvecc përplasjeve në seancat e Kuvendit, ajo që bie në sy është edhe "sfilata" që politikanët bëjnë jashtë
Spartak Ngjela zbulon çfarë do të ndodhë në tetor: Nuk do tronditet vetëm politika! Avokati Spartak Ngjela deklaron se “Reforma në Drejtësi dhe antikorrupsin nuk ka trembur vetëm politikanët por edhe gaze
"Luftë" jashtë Kuvendit, këto janë politikanet më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM) Në Shqipëri të gjithë janë hutuar nga Rama dhe tentativa e tij për të qenë më sharmanti. Por për të zbutur disa axhe
U prek nga COVID-19, Veliaj zbulon politikanët demokratë që i uruan shërim të shpejtë Pavarësisht përplasjeve politike, kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj, gjatë kohës kur ka qenë i infenktuar me COVID-
COVID-19/ Mjeku bën për ujë të ftohtë politikanët: A keni fytyrë, ndërgjegje, njerëzi? Situata e pandemisë në Kosovë duket se ka dalë jashtë kontrrollit, ku numri i personave të infektuar që po humbasin bete
Hapsirat shqiptare: Qeverisje pa moral, politika të dështuara, liderë që nuk dorëhiqen Prof. Lisen BASHKURTI Bota shqiptare në hapsirat e saj në Ballkan po përballet me sfidat e tranzicionit të gjatë. Në
Valteri bën akuzën e fortë: Bizneset që kanë lidhje me politikanët mbajnë pishinat hapur Deputeti Halit Valteri i ka kërkuar kreut të Kuvendit Gramoz Ruçi të ndërhyjë për ndryshimin e aktit normativ që mbyll k
"Shpërthen" mjeku: Politikanët kërkojnë dhoma VIP, ndërsa ne paguhemi 0.69 cent në orë Bluzat e bardha janë në frontin e parë në përballje me koronavirusin, e megjithë lodhjen dhe përkushtimin e tyre, nuk ma
Nga Rama tek Fatmir Mediu, politikanët shqiptar që kanë ndryshuar emrin I pari është Edi Rama, kryeministri i Shqipërisë. Sipas formularit të vetëdeklarimit në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve
Koronavirusi prek politikanët, rezultojnë pozitivë kryetarja e Kuvendit dhe ministri i Mbrojtjes Disa zyrtarë të lartë të politikës serbe janë infektuar me COVID-19. Mediat vendase raportojnë se kanë rezultuar poz
Fotot qesharake bëhen virale, si do të dukeshin politikanët tanë nëse do ishin gra (FOTO LAJM) Në fllim u bë virali pasi shndërronte portretin e njerëzve në të plakur, tashmë aplikacioni FaceApp po bëhet sërish vira
Infektohen me koronavirus dy efektivë të Gardës, politikanët në panik Një punonjës i Gardës së Republikës që shoqëron personalitete është infektuar me koronavirus. Mësohet se efektivi i G
Kurti: Politikanët e sotëm janë të prapambetur Ish-kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka thënë se politikanët e sotëm janë të prapambetur në krahasim me ata të Lidhje
Paralajmërimi i SHBA-së për politikanët shqiptarë: Nuk duhet të presin! Ambasada e SHBA-së në Tiranë, duke cituar ambasadoren Yuri Kim, shprehet se ka ardhur koha që të gjithë udhëheqësit të t
Politikanët kujtohen për Ljarjan pas vdekjes: Peng që nuk e përcjellim siç e meritonte Politikanë të shumtë kanë shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta e aktorit dhe regjisorit të madh, Rikard Ljarja.
Rama shpall Amnistinë Fiskale, kush përjashtohet kategorikisht Kryeministri Edi Rama në një lidhje live në rrjetet sociale, ka folur më në detaje për amnistinë fiskale, që iu jep mund
Politikanët, gënjeshtrat dhe marrëdhënia e ngushtë mes tyre Nga Alma Janka Gjithëkush nga ne është bërë dashur apo pa dashur dëgjues apo lexues i premtimeve të dhëna n
Qeveria Kurti: Politikanët do të kenë frikë nga prokuroria Prioritet i qeverisë Kurti është padia e Kosovës ndaj Serbisë për krime lufte. Në mandatin tim nuk do të ketë prokuror q
Të kuruara në detaj, kush janë politikanet më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM) Në Shqipëri të gjithë janë hutuar nga Rama dhe tentativa e tij për të qenë më sharmanti. Por për të zbutur disa axhe
Veshje të përzgjedhura dhe look i kuruar, politikanet shqiptare që shkëlqejnë gjithnjë (FOTO LAJM) Në Shqipëri të gjithë janë hutuar nga Rama dhe tentativa e tij për të qenë më sharmanti. Por për të zbutur disa axhen