999 rezultate për

politikan

Rusia, 10 milion euro tek politikanët dhe mediat e Kosovës Rusia ka një axhendë përmes së cilës tenton të shtrijë ndikimin e saj në Kosovë, dhe ashtu si në të gjithë rajonin e Bal
Limaj bën deklaratën e fortë: Politikanë të lartë kanë sfiduar Kushtetutën Kreu i NISMA-s Fatmir Limaj, ka thënë se sot bëhen 11 vite që kur Kosova miratoi aktin më të lartë juridik të vendit, Ku
Kosnett ka një thirrje për politikanët e Kosovës Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, thotë se integrimi euroatlantik i Kosovës varet domosdoshmërisht nga ndës
Deputetja e PS rrëfim ndryshe, vlerëson Bashën: Politikan i konsoliduar Deputetja e PS-së, Almira Xhembulla ndryshe nga pjesa tjetër e maxhorancës që e ka sulmuar kreun e PD-së, kjo e fundit k
Gjendet e vdekur politikania maqedonase (FOTO LAJM) Aktorja dhe ish-kryetarja e komunës së Kisella Vodës, Biljana Beliçanec-Aleksiç, është gjetur sot e pajetë në një aparta
Politikani që ka miqësi më shumë? Salianji zgjedh Grida Dumën Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji flet për miqësitë që ka në politikë. I pyetur nga Dosja.al për miqësitë që ai ka në p
Rexhaj zbulon familjarët e politikanëve që janë punësuar në shtet Sali Rexhaj, ish-aktivist politik në Kosovë, tani mërgimtarë në Zvicër, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se krye
Politikani serb që njeh Kosovën tallet me Sheshelin (VIDEO) Lideri i partisë demokratike liberale serbe, Çedomir Jovanoviq është përplasur ashpër me Sheshelin. Ai ka thënë se Sh
Punësimet famljare të politikanëve po shkatërrojnë administratën Njohësit e çështjeve politike u kanë bërë thirrje krerëve të institucioneve të vendit që ta ndalojnë punësimin mbi baza
Sot është 1 prill, a duhet ta festojnë politikanët? Politikanët kosovarë gjatë dekadës së fundit kanë premtuar liberalizim të vizave me BE-në, anëtarësim në UNESCO dhe në I
Vulin i quan terroristë politikanët e Kosovës, a duhet të reagojë BE? Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, ka thënë se kërcënimi kryesor i Serbisë është nga Kosova e që, sipas t
Cipras vjen në Shkup, ja politikanin shqiptar që do të takojë Kryeministri grek, Aleksis Cipras të martën do të arrijë për vizitë zyrtare në Shkup, transmeton agjencioni i lajmeve gr
Dy mijë nxënës në Prizren siguruan të ardhmen e tyre në BE, politikanët të shqetësuar Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Rexhaj është shprehur i tmerruar nga ajo çfarë ka dëgjuar sot. Ai
Politikani Italian kërkon trasferimin e Kean në Premier League Ka rrëmbyer të gjithë shkëlqimin mbi vete, te Juventus dhe te përfaqësuesja e Italisë, Moise Kean është ylli i talentuar
Politikani serb: Hashim Thaçi kishte lidhje dashurie me Albright Politikani serb, Vojsillav Sheshel, ka folur për ngjarjet e 20 vjetëve më parë, duke kujtuar kohën e bombardimeve dhe ro
FFK në hall, politikanët duan të hyjnë falas në stadium Federata e futbollit të Kosovës është ankuar teksa bën me dije se politikanët duan të hyjnë në stadium duke mos paguar
Familjarët e politikanëve po punësohen në Telekom, a ka ligj që i ndal? Në prag të përgatitjes për privatizim të Telekomit, partitë në pushtet, me theks të veçantë AAK-ja e kryeministrit Ramus
"Do vras veten si Allende", kush është politikani kilian që Meta kërkon ta imitojë Presidenti Ilir Meta i kapi të gjithë gafil me deklaratën e tij se do të vetësakrifikohej si ish-Presidenti Allende ditë
"Politikan psikopat, e kam për atë që keni në mendje" Nga Mustafa Nano Ne të gjithë i kemi mbushur mendjen vetes se me të mbushur 18 vjeç, bëhemi automatikisht të rritur d
Cilët politikanë shqiptarë bëjnë "namin" në Facebook? (FOTO LAJM) Rrjetet sociale tashmë prej kohësh janë bërë hapësira më e mirë për politikanët pasi kanë një komunikim të drejtpërdrejt