999 rezultate për

politikĂ

Plas sherri mes dy politikaneve, shpërthen banori: Ju jeni lav*re! Ka degjeneruar në debate e ofendime situata tek godina 15 në Qytetin Studenti, ku ju kërkohet banorëve të braktisin godi
Deklarata e Ramës për hotelet me 5 yje, kreu i OBSH-së: Çfarë formimi ka ky njeri?! Në studion e “Abc-ja e mëgjesit” me Enkel Demin, Raul Gonzales, drejtuesi i Zyrës së OBSH-së në Shqipëri u pyet për dekl
Tërmeti bashkon politikanët shqiptar, ja çfarë bën Edi Rama për Bashën (FOTO LAJM) Shqipëria është në një situatë të jashtëzakonshme për shkak të tërmetit të rënë në zonën e Durrësit dhe Tiranës, i cili
"Popull i dënuar për të vuajtur", Flor Binaj nuk le pa thumbuar politikanët gjatë solidarizimit (FOTO LAJM) Pas ngjarjes së rëndë që përfshiu ditën e djeshme Shqipërinë situata është teje delikate ku numri i viktimave ka shkuar
"Kosova i ka femrat më të gjata se Shqipëria", Einxhel i kthen përgjigjen epike politikanit (VIDEO) Politikani Milaim Zeka ishte i ftuar në emisionin "Pressing" në ABC Neës, aty ku ka lëshuar disa batuta dhe thumbime, po
Zaev i vendosur: Vetting edhe për politikanët "Nuk e di vendimin e gjyqit, por mbetem konzistent në politikat se paraburgimi nuk duhet të jetë dënim pa dallim nëse bë
Shqiptarët se ndajnë shpirtin nga politika, parrulla "Rama ik" në stadium (FOTO LAJM) Shqipëria po pëson humbje ndaj Francës ku deri në këto momente ka pësuar dy gola. Dhe pse përballë një skuadre të më
"Mafiozët shqiptarë, të lidhur me politikanë", Basha përmend emrat Prokurori Kombëtar i Antimafias në Itali, Federico Cafiero de Raho ka bërë deklaratën e fortë se mafiozët shqiptarë kanë
Deputet e kryetar partie, ky politikan shqiptar e ka nisur karrierën si mekanik Mos e besoni po deshët por dikur politikani i famshëm shqiptar Nard Ndoka rregullonte makina, si një mekanik. Këtë t
"Mafiozët shqiptarë, të lidhur me politikanë", prokurori bën deklaratën e fortë Prokurori Kombëtar i Antimafias në Itali, Federico Cafiero de Raho ka bërë deklaratën e fortë se mafiozët shqiptarë kanë
Spikerja shqiptare: Politikanët më ngacmojnë, më kërkojnë numrin e telefonit (FOTO LAJM) E ftuar së fundmi në emisionin "Soiree" me Jonida Shehun në Top Channel, spikerja e njohur e lajmeve, Anjola Hamzaj ka
"Nga hajdut në politikan!" Historia e filmit të Bes Kallakut na duket e njohur (FOTO LAJM) Bes Kallaku ka folur së fundi për subjektin e filmit të tij të ri “Falco” në një intervistë ekskluzive për “RTV Ora”.
Ndarja nga jeta e regjisores Kraja, kush janë politikanët që reaguan Regjisorja Arzana Kraja është gjetur e vdekur mëngjesin e sotëm në Lagjen “Emshir” në Prishtinë. Arzana e cila ishte
Arta Marku: Nuk varem nga politika, shembull tipik rasti i Kajmakut Kandidatja për Prokurore të Përgjithshme, Arta Marku ka deklaruar se gjatë dy viteve punë nuk ka pasur aspak ndihmën e p
Raporti i FMN: Politikat qeveritare të Shqipërisë kanë nxitur më pak eksportet (TABELA) Politikat qeveritare kanë nxitur më pak eksportet në Shqipëri se në çdo vend tjetër të Ballkanit Perëndimor, sipas gjetj
Dhurata e oferta "të turpshme", këngëtaret që pranuan lidhjen me politikanët shqiptarë (FOTO LAJM) Të dashurat e deputetëve e ministrave kanë qenë në qendër të diskutimeve të politikës para pak kohësh. Aludimet për
Këto janë vajzat më të përfolura të politikanëve shqiptarë (FOTO LAJM) Fëmijët nuk zgjedhin dot as prindërit dhe as karrierën e prindërve të tyre, por pas të 18-ve, mund të zgjedhin të jenë o
Politikani e pranon publikisht: I njohim bandat, kemi frikë t’u përmendim emrat Mbrëmjen e sotme në studion e “Open” në Top Channel u diskutua për lidhjen e bandave me politikën. Ish-deputeti Agro
Familja e politikanit shqiptar në zi, nipi 23-vjeçar humb jetën (FOTO LAJM) Kreu i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka ka njoftuar sot se ka ndërruar jetë djali i motrës së tij, Denis Gu
Kreshnik Spahiu: 14 politikanëve shqiptarë u është hequr viza në SHBA “Janë më shumë se 14 numri i shqiptarëve të cilët iu është hequr viza në SHBA” Kreshnik Spahiu në një lidhje direkte