999 rezultate për

policor

Filipçe: Nuk ka nevojë për orë policore, gjendja me COVID-19 po stabilizohet hifrat shpresëdhënëse të muajit të fundit tregojnë se beteja e mjekëve dhe pacientëve po avancon ndaj virusit COVID-19.
Ahmeti publikon fotografi nga Tirana: Çfarë masash janë këto me orë policore kur shkon në Shqipëri Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti thotë se çfarë masa janë këto në Kosovë me orë policore kur mundesh me shku në Tira
Orë policore në Maqedoni nga ora 17 ose 18? E ndjekim me vëmendje situatën me COVID-19, të gjitha resurset janë përqendruar në këtë çështje dhe qytetarët duhet ta d
Gjendet i pajetë një 37 vjeçar në Pogradec, detajet e para Një 37 vjecar është gjetur pa shenja jete mëngjesin e sotëm në qytetin e Pogradecit. Mësohet se viktima është gjendur
Qytetarët me mendime të ndara për masat restriktive (VIDEO) Komisioni për Sëmundje Infektive në mbledhjen e sotme ka vendosur që nuk ka nevojë për momentin të vendosin masa të reja
Ora policore, kontrolle të rrepta në udhëkryqet e Prishtinës (VIDEO) Kontrollet po vijojnë edhe te rrethi i Flamurit në Prishtinë. Në këtë pikë, pjesëtarë të Policisë së Kosovës, po ndalojn
Tentoi t’i shpëtonte ndjekjes policore, automjeti me sirianë përfundon i përmbysur Një aksident ka ndodhur në Korcë në afërsi të fshatit Lozhan, ku një makinë me 5 përsona ka përfunduar e përmbysur dhe e
Rikthehet ora policore në disa komuna, këto janë të gjitha masat e reja anti-Covid në Kosovë Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, bashkë me ministrin e Shëndetësisë, Armend Zemaj dhe zëvendëskryeministrin, Drito
Zaev flet nëse do të ketë ose jo karantinë dhe orë policore Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev deklaroi sot se akoma nuk ka indikator të cilët do të tregonin se nevoji
Sherri në Kosovë, e gjitha nisi pas gjobës që mori pronari i qebaptores Prokurori Armend Hamiti gjatë një prononcim për media, ka dhënë detaje për përleshjen mes qytetarëve dhe Policisë, duke
Përleshje mes policisë dhe qytetarëve në mes të rrugës, një person mbetet i plagosur (VIDEO) Një person është plagosur me armë zjarri në mesditën e së martës në rrugën e Pejës në Fushë Kosovë, dhe plagosja erdhi p
Dogjën një makinë me benzinë, Policia arreston dy të dyshuar në Gjilan Policia në Gjilan ka arrestuar dy persona të cilët dyshohet se kanë djegur me benzinë një veturë në fshatin Bresalc.
Filipçe: Nëse pakoja e dytë s'jep rezultat, hapi i ardhshëm ora policore (VIDEO) Janë shterur të gjitha masat anti-kovid të cilat i kanë pasur në plan t’i zbatojnë autoritetet shëndetësore për të balla
Orë policore nga ora 21:00 në Maqedoni? Nevojiten masa urgjente për të parandaluar një katastrofë. Është e nevojshme të vendoset një digë, një pengesë që do
Drejt një izolimi të dytë, Maqedonia e Veriut voton të hënën vendosjen e orës policore Në pritje të masave të reja të mundshme kufizuese nga e hëna, këtë fundjavë qytetarët nuk kanë kufizime në lëvizje. N
Rikthehet frikshëm COVID-19, një tjetër shtet rikthen masat e ashpra e orë policore Një tjetër shtet ka marrë masa të reja për COVID-19 pas rritjes së ndjeshme të rasteve. Shteti i Belgjikës, ka marrë
Filipçe: Do të diskutohet për masa të reja, ende është herët për orën policore Masat e radhës të cilat do të sillen janë restrikcione në transportin publik, kufizimi i punës në bare dhe restorante. G
Dhjetë të arrestuar nga aksioni policor në rajonin e Kumanovës dhe Shkupit (VIDEO) Zëdhënësi i policisë, Toni Angellovski gjatë ditës së sotme ka deklaruar se policia ka realizuar një aksion policor për
Policia e Kosovës zero tolerancë ndaj shkelësve të Ligjit anti-COVID Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj ka mbajtur sot një takim virtual ku ka folur rreth zbatimit
Arrestohen 11 persona në Pejë, sekuestrohen armë dhe para Policia e Kosovës ka njoftuar se ka përfunduar aksionin në Pejë duke çuar pas hekurave 11 persona. Të arrestuarit aku