999 rezultate për

policive

Shqiptari grabit bankën në Zvicër Të mërkurën, më 6 nëntor, pak para orës 15.30 një burrë i panjohur kishte hyrë në filialin e bankës dhe kishte kërcënuar
Lleshaj paralajmëroi shkrirjen e disa policive bashkiake, reagon ashpër kryepolici i Shkodrës Drejtori i policisë bashkiake në Shkodër ka replikuar ashpër me Ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj, i cili në një dekl
Policia greke vjen në Tiranë për vrasjen e Kacifas, çfarë u bisedua me Policinë e Shtetit Vrasja e Kostandinos Kacifas nga RENEA gjatë një hskëmbimi zjarri, ka bërë që pala greke të dërgojë disa përfaqësues nga
Çako: Të forcojmë bashkëpunimin ndërmjet policive të rajonit Dje në selinë e Shkollës së Lartë të Policisë në Romë, u zhvillua Forumi i Romës ku morën pjesë të gjithë Drejtorët e Po
Forcat Speciale në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni (FOTO LAJM) Njësitë Speciale janë ajka e policive. Janë forcat që përballen me rrezikun më të lartë dhe të aftë të përballen me ato
Lufta e policive sekrete n’Kumanovë! Halil Matoshi - Një shteti të degjeneruar që fabrikon armiq e projekton dhunë unë nuk i besoj më edhe nëse më shfaqet në
Hapet qendra e përbashkët e policive kufitare Kosovë-Maqedoni Është bërë sot hapja zyrtare e Kontakt Qendrës së përbashkët të policive kufitare të Kosovës dhe Maqedonisë. Të prani
Analiza 8-mujore, Burgaj: 7 vrasje më pak Pas konstatimit të disa shkeljeve nga ana e punonjësve të turnit të tretë në disa komisariate të vendit, drejtori i Përg
Kacin mbështet idenë e krijimit të një policie rajonale Ideja e krijimit të një policie rajonale të Ballkanit Balpol është pëlqyer dhe përkrahur nga raportuesi i Parlamentit Ev
Perpasja mes policive, Olldashi: Nuk kemi nderhyre ne token private Ministria e Transportit ka reaguar menjëherë pas deklaratave të Bashkisë së Tiransë se pus