999 rezultate për

policit

Jonida Maliqi i shkel këmbën me makinë policit Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi e ftuar nw “Xing me Ermalin” i ka kthyer përgjigje edhe pyetjeve
Zbulohet roli i policit Lohja në grupin e fajdexhinjve të Shkodrës Zbulohet roli i policit Ergys Lohja që u pezullua nga detyra pas goditjes së grupit kriminal të fajdeve në Shkodër, ku u
5 vite burg për personin që pranoi se kishte ndihmuar Kamer Metajn pas vrasjes së policit Gjykata Themelore në Pejë, të premten, e ka dënuar me pesë vjet burg, të akuzuarin Ujkan Metaj, i cili e kishte pranuar
"Nuk ka prova", Gjykata i përgjigjet Policisë së Shtetit Vendimi i Gjykatës së Shkallës së Parë në Fier për të liruar të dyshuarin e dhunës ndaj policit në Fier, solli një reagi
Lleshaj është bërë "mjeshtër", prapaskenat e shkarkimit të kryepolicit të Tiranës Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj njoftoi sot se ka shkarkuar nga drejtorin e Policisë së Tiranës, Kastriot Skënderaj
Plagosja e policit në Fier, ndalohen edhe dy persona të tjerë Policia e Fierit ka shoqëruar në komisariat dy shtetas të tjerë të cilët ushtruan dhunë ndaj punonjësve të policisë në p
Prokuroria nxjerr personin tjetër që ndihmoj vrasësin e policit në Istog Prokuroria Themelore e Pejës ka ngritur aktakuzë ndaj të personit me iniciale U.M, nën dyshimet se kishte ndihmuar tashm
Sulmohet me bombë shtëpia e policit të Kosovës Një bombë ka shpërthyer sot herët në mëngjes në veri të Mitrovicës, por për fat të mirë nuk ka pasur të lënduar. Ngja
Lleshaj shkon urgjent në Koplik pas skandalit të policit Ministri i Brendshmë Sandër Lleshaj ka udhëtuar urgjent për në Koplik gjatë mëngjesit të sotëm duke organizuar atje një
Me uniformë policie, dalin pamjet nga arrestimi i policit (VIDEO) Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka reaguar për videon e publikuar në media ku një polic bënte veprime te t
SHÇBA jep detaje të reja për videon skandaloze të policit Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka reaguar për videon e publikuar në media ku një polic bënte veprime te t
Videoskandali i policit, Lleshaj reagon me gjysmë zëri Ditën e sotme në media ka qarkulluar një skandal i rëndë ku një efektiv policie i dërgonte video nudo një vajze vetëm 15
U rikthye pasi ruajti votat e PS-së, historia e policit pervers në Shkodër Ditën e sotme opinioni publik është tronditur nga një denoncim i një nëne ku shprehej se polici B.B i kishte ngacmuar se
Shoku i del në mbrojtje policit, pretendon se rasti është i montuar Polici kosovar Vesel Veseli është i dyshuar për përdhunim të vazhdueshëm për më shumë se një vit të një 16 vjeçareje e c
Ndodh në Tiranë: Shoferi paguan parkimin, por gjobitet se i do qejfi policit (FOTO LAJM) Vendosja e gjobave për shoferët e makinave është kthyer në një sport të pëlqyeshëm për policët rrugorë, ata të rendit dh
Ekzekutimi me breshëri i ish-policit Arben Bilali, dalin pamjet (VIDEO) Këto janë momentet e fundit të jetës së Arben Bilalit, i ekzekutuar me breshëri kallashnikovi në derë të shtëpisë. Në pa
Rrëfehet motra e policit Ibrahim Basha që u vra në Lazarat Habibe Basha i drejtohet çdo ditë Komisariatit Nr. 3, ku prej 3 vitesh po punon si efektive e Patrullës së Përgjithshme.
Pamjet e reja të momentit të vrasjes së policit Izet Demaj (VIDEO) Polici Izet Demaj ka humbur jetën para disa ditësh në përleshje me një grabitës të një banke në Istog. Në këtë video të
Makina e përdorur për brabitjen e bankës TEB u gjet në shtëpinë e vrasësit të policit Persona të maskuar dhe të armatosur, mëngjesin e 26 nëntorit kishin kryer një grabitje në njërën prej degëve të TEB Bank
Vajza e policit të vrarë përlot me fjalimin për babain Vajza epolicit Izet Demaj ka mbajtur një fjalim në ceremoninë e varrimit në varrezat e dëshmorëve në Koshare. Ajo i k