999 rezultate për

policise

Fejesë në kohë pandemie: Sekuestrohet orkestra dhe arrestohet pronari i lokalit Policia e Fushë Krujës ka arrestuar pronarin e një lokali ku po zhvillohej një fejesë, në kundërshtim me rregullat anti-
U fotografua duke tërhequr qenin zvarrë, flet shoferi i taksisë Një 67-vjeçar i cili u fotografua duke tërhequr zvarrë një qen është shoqëruar nga policia e Durrësit. Sipas policis
Qeveria miraton trajtimin financiar për Policët e Burgjeve: 3 deri në 15 mijë lekë në muaj Qeveria ka miratuar trajtim financiar shtesë për punonjësit e Policisë së Burgjeve. Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj
Zbardhet ngjarja e ndodhur në Elbasan: Të rinjtë u zunë dhe nxorrën armët Policia e Elbasanit ka ngjarjen e ndodhur mesditën e sotme në Elbasan, e cila fatmirësisht përfundoi pa pasoja për jetën
Abuzoi s*ksualisht me të miturën, arrestohet 23 vjeçari Një 23-vjeçar i shpallur në kërkim për abuzim seksual është arrestuar nga policia e Durrësit. Sipas policisë, në pra
Meta goditje Policisë së Shtetit, kthen ligjin në Kuvend Presidenti Ilir Meta ka kthyer në Kuvendin Ligjin për Policinë e Shtetit. Sipas kreut të Shtetit, ky ligj krijon hap
Kërcënoi me arme kushëririn, arrestohet 41-vjeçari në Kurbin Një 41-vjeçar është arrestuar nga policia e Kurbinit, pasi kanosi me armë zjarri kushëririn e tij. Sipas policisë, në
Plagosi me sëpatë një person, arrestohet 55 vjeçari në Librazhd Policia e Elbasanit ka arrestuar 4 persona pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë një nga të arre
Ekzekutimi i 25-vjeçarit në Greqi, dëmshpërblehet me 410 mijë euro familja shqiptare Gjykata greke ka vendosur paraditen e së hënës, të dëmshpërblejë me 410.000 euro familjen e Nikolla Todit ,25 vjeçari sh
Aksident i rëndë te "Shkalla e Tujanit", humb jetën një person Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme pak larg Tiranës, në zonën e shkallës së Tujanit, ku dhe ka humbur jetë
Infektohet me koronavirus numri dy i policisë së Rendit në Tiranë Një tjetër prej drejtuesve të Policisë së Shtetit është infektuar me koronavirus. Bëhet fjalë për zv.drejtorin e Rend
Nuk e lejuan të futej në supermarket, shqiptari nxjerr armën e terrorizon gjithë zonën Një shqiptar 29-vjeçar, rezident në San Marcello Piteglio ka shkaktuar panik pranë një supermarketi, teksa ka qëlluar tr
Tentoi t'i ikte policisë por përplasi makinat e parkuara, e pëson 20 vjeçari në Durrës Një 20-vjeçar në Durrës është kapur dhe arrestuar nga Policia, pasi tentoi të mos i bindej shenjës së efektivëve për nda
Përfshihet nga flakët një banesë në Tiranë Një banesë në Tiranë është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në lagjen "Luigj Gurakuqi" dhe sipas Policisë ka
COVID-19/ Humbje e madhe për policinë, kush është efektivi që u gjet i vdekur në banesë Një tjetër humbje është shënuar si pasojë e COVID-19 në rradhët e policisë shqiptare. Agjent i anti-drogës në Polici
Gjendet e vdekur buzë detit aktorja e njohur 56-vjeçare (VIDEO) Aktorja Broselianda Hernandez, e cila ka punuar për më shumë se dy dekada në televizion, teatër dhe filma në Kubë, është
E rëndë në Fier, 46 vjeçari arrestohet pasi përndiqte 15 vjeçaren Një 46-vjeçar nga Fieri me inicialet V.M., ka rënë në prangat e Policisë pasi për 2 muaj kanë përndjekur një minorene 15
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit infektohet me COVID-19 Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu është infektuar me Covid. Mësohet se Ardi Veliu është në gj
Voltana Ademi prek me fjalët për efektivin që ndërroi jetë: Nuk e fitove luftën me COVID-19 "Fitove çdo betejë në radhet Policisë Bashkiake, por nuk ia dole me gjithë përpjekjet në luftën me Covid19..." Kryeta
Makina e policisë përplaset me pemën, çfarë ndodhi në rrugë Një automjet tip “Golf” i ka prerë rrugën automjetit të policisë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Sheq i madh” në Fier.