999 rezultate për

policise

Dosja Babale, PD hedh akuza ndaj prokurorisë Partia Demokratike akuzoi Prokurorinë se ka penguar qëllimisht hetimin e plotë të dosjes "Babale". Sekretari për Çes
Mbyllen 222 pika të lojërave të fatit Mbi 200 lokale të lojërave të fatit janë mbyllur pas aksionit të Policisë në gjithë vendin. Gjatë këtij aksioni janë
Kam folur edhe me Taulant Ballën! Dalin përgjime të tjera të Fredi Alizotit (VIDEO) Ervin Salianji ka bërë publike, përgjime te rëja në lidhje me dosjen hetimore të fabrikimit të dëshmitarit Fredi Alizoti
Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan ku viktimë ka mbetur një 50 vjecar. Nga informacionet e pa
Biseda +18/ Salianji nxjerr përgjimin mes Fredi Alizotit dhe kryepolicit të Fierit (VIDEO) Ish-deputeti demokrat Ervin Salianji, ka publikuar sot një pjesë nga biseda e përgjuar mes drejtorit të policisë së Fier
Do të fitojmë! Banorët e Unazës së Re mblidhen tek Drejtoria e Policisë Banorët e Unazës së Re u mblodhën para drejtorisë së Policisë duke kërkuar lirimin e Dorian Protoduarit që u arrestua so
Vendim suprizë, protestuesit nisen drejt Drejtorisë të Policisë Po vazhdon protesta e partive opozitare në Tiranë ndërsa një vendim suprizë është marrë para pak minutash. Mësohet se
Protestuesit hipin mbi selinë e PD-së dhe sulmojnë policinë me gurë (VIDEO) Disa militantë të partisë Demokratike janë filmuar teksa ndodhen në tarracën e selisë blu, duke goditur me gurë efektivë
LIVE/ Çahet kordoni i parë i policisë (VIDEO) Situata para Kuvendit është acaruar ku protestuesit kanë çarë edhe kordonin e parë të policisë. Protetsuesit janë af
Tentohet të çahet kordoni i policisë, hidhet gaz lotjellës (VIDEO) Protestuesit janë përplasur disa herë me policinë, ku është tentuar të çahet kordoni i policisë. Në këtë situatë pol
Ndizet protesta, tentohet të çahet kordoni i policisë (VIDEO) Mijëra qytetarë janë mbledhur para Kuvendit ku bëjnë thirjje kundër qeverisë Rama. Rama ik, Rama ik”, janë thirrjet
LIVE: Nisin tensionet e para të protestës, hidhen shashka drejt policisë Protesta e sotme te Parlamenti ka nisur menjëherë me hedhje kapsollash në drejtim të forcave të policisë, që janë të ven
“Jam penduar”, flet autori që vrau 62 vjeçarin tek liqeni Islam Mylkaj vrau Haxhiun vetëm pak ditë më parë tek liqeni dhe tashmë është penduar. “Jam penduar, e vrava në gjaknx
Vrau në sytë e të birit 62 vjeçarin, vetëdorëzohet në polici autori Eshtë dorëzuar në Polici autori i vrasjes së rëndë te Liqeni Artificial. Ai vrau 62 vjacarin në sy të djalit të mitur
Kapen 300 kg drogë në Itali, arrestohen 10 persona 300 kg hashash janë sekuestruar nga policia në Vlorë. Lënda narkotike është kapur në Gjirin Petruna në Gadishullin e
PD padit Lleshajn dhe disa shefa policie Partia Demokratike ka paditur ministrin e Brendshëm dhe disa punonjës policie me akuzën e veprimeve të paligjshme kundër
Ish-drejtuesi i Policisë për vrasjen e Jurgen Kurtit: Në ferr shkoftë Vrasja e Jurgen Kurtit mbrëmjen e djeshme në kryeqytet ka shkatuar një sërë reagimesh në rrjet dhe jo vetëm, lidhur kjo
Aksion blic i policisë, bastisen 30 lokacione Një operacion me bastisje në Kosovë ka nisur sot në orët e hershme të mëngjesit. Gjithsej 30 lokacione janë bastisur në
Zv.ministri i Brendshëm 'përplaset' me gazetaren për vrasjen e Jurgen Kurtit (VIDEO) Pas vrasjes të 26-vjeçarit, Jurgen Kurti, zv.ministri i Brendshëm Besford Llamallari i ftuar në emisionin “Dritare" , ë
Policia vë në pranga 4 shpërndarës droge në Tiranë Policia e Shtetit ka vënë në pranga katër persona të cilët akuzohen për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. Kët