999 rezultate për

policine

Përplasje me policinë, nisin arrestimet e protestuesve për rastin "Monstra" (VIDEO) Kanë nisur arrestimet e protestuesve në Shkup për rastin "Monstra". Burimet bëjnë me dije se policia ka vënë në prang
Ish i dashuri vret të dashurën, 23 vjeçarja gjendet me tel në fyt (FOTO LAJM) Tmerri u përjetua nga një studente 23-vjeçare, e cila u torturua dhe u mbyt për vdekje nga ish-partneri i saj, ndërsa au
Reperi u arrestua se shau mbretin, protestuesit "ndezin" Spanjën Policia dhe protestuesit spanjollë janë përplasur për të tretën natë rradhazi mes indinjatës që ka shkaktuar arrestimi i
Avokati i Popullit i drejtohet Kushtetueses: Kërkohet shfuqizimi i nenit që lejon përgjimin e qytetarëve Institucioni i Avokatit të Popullit i ka kërkuar Gjykatës Kushtetuese të shfuqizojë nenin 8 në ligjin për policinë, përs
Dyshohet për vrasjen e së ëmës, zbardhet dëshmia e djalit të Violetës Eshtë zbardhur dëshmia e djalit të 47 vjeçares të gjetur të pajetë tre ditë më parë në Malësi të Madhe. Franc Gurraj,
Kryemadhi përplaset më Policinë: Mos u bëni ushtarë! Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka pasur një tjetër përplasje me policinë ditën e sotme në Elbasan. Pas prezanti
17-vjeçari gjen kuletën plot me para në rrugë por ia dorëzon pronarit Rast i rrallë dhe i adhurueshëm. Një djalosh nga Siena gjeti një qese plot me para dhe thirri policinë për t’ia kthyer p
I riu nga Kosova rrihet në dhomën e hotelit "FAFA" në Golem, policia nuk e ndihmoi (VIDEO) Qëndrim Pllana ka lëshuar akuza tepër të rënda në adresë të Kreshnik Husajt i cili organizon ‘Its my love’. Pllana thotë
Kush është Alket Rizai, "mjeshtri i arratisjeve" që habiti policinë greke Mediat greke kanë publikuar të tjera detaje në lidhje me ndalimin e Alket Rizait i çili u kap dje në kryqëzimin e Qipros
Gjendet i pajetë një person në Sarandë, detajet e para Një person është gjetur i vdekur ditën e sotme në rrugë në Sarandë. Ngjarja ndodhi para pak minutash në lagjen nr.1 të q
Qytetari në Tiranë bën denoncimin e pazakontë që lë pa fjalë policinë: Më vibron krevati Një 49-vjeçar ka lënë pa fjalë Policinë e Tiranës me kallëzimin e tij që në të vërtetë nuk ka zgjidhje. Burime policore
A u rrëmbye një vajzë në Kamzë? Dalin detajet e para nga hetimet Mesditën e sotme në Kamzë u denoncua rrëmbimi i një vajzë nga një qytetar i cili telefonoi policinë dhe deklaroi se vajz
Qytetari alarmon policinë: U rrëmbye një vajzë, u fut me forcë në makinë! Policia e Kamzës është ngritur në këmbë pasi një qytetar ka deklaruar se një vajzë është marrë me forcë dhe futur në mak
Kush ka tatuazh ta harrojë se pranohet në Policinë e Shtetit, kushtet e reja nga mosha te dokumentacioni Rregulla të reja janë vendosur për të gjithë kandidatët e rinj të cilët duan të bëhen pjesë e Policisë së Shtetit. Nd
Drejtim armësh dhe grushte mbi policinë, si u arratis dje Abedin Oruçi Policia e Shtetit ka sqaruar ngjarjen e paprecedentë të ndodhur ditën e djeshme në Kukës, ku i shpalluri në kërkim Abedi
Dhunë e plumba në Kongres, qëllohet me armë brenda selisë një person Situata në ShBA ka dalë jashtë kontrollit. Sipas mediave vendase, bëjnë me dije se një përson është qëlluar me armë z
Historia e nuses dhe vjehrrës në Tiranë që ngelën duke telefonuar policinë, por në burg është djali Deri ku mund të arrijnë marrëdhëniet e këqija mes një nuseje dhe një vjehrre? Kinematografia i ka treguar të gjitha ekst
Luftë me banorët e policinë, gjykata merr vendimin për Josif Kavajën Gjykata e Elbasanit ka dhënë masën e sigurisë Arrest me burg për 45 vjeçarin Josif Kavaja. Në seancën gjyqësore të zh
Gjendet i vrarë pjesëtari i FSK-së, dyshimet e para G.M., pjesëtar i FSK-së, dyshohet se ka bërë vetëvrasje në parkun e Dragodanit në Prishtinë, gjatë ditës së sotme. Ga
Historia prekëse e 94-vjeçarit të vetmuar që telefonoi policinë për të ngritur dollinë e Krishtlindjeve Ai nuk kishte me kë të ndante një dolli për Krishtlindje. Kështu që Fiorenzo, një 94-vjeçar nga Alto Reno (Bolonja),