999 rezultate për

policie

Thellohet skandali: Katër drejtor policie nuk pyesnin për Haki Çakon Skandali në Policinë e Shtetit duket se do të zgjerohet edhe më tej me thellimin e hetimeve, pasi dyshohet se janë edhe
Katër drejtues policie nuk i jepnin llogari Haki Çakos Katër drejtues të lartë të Policisë së Shtetit në katër qarqe të vendit nuk i jepnin llogari drejtorit të Përgjithshëm t
Denoncimi: Polici në Dibër më vrau burrin, sot ç’emëron efektivët e tjerë Ish-kryeminstri Berisha Ka denoncuar sërish nëpëmjet qytetarit dixhital, këtë herë për një efektiv policie në Dibër i c
DETAJET/ 1.5 tonë drogë në Velipojë, policia zbardh super operacionin (VIDEO) Policia e Shtetit ka dhënë detaje mbi operacionin e sotëm në Velipojë ku janë sekuestruar 1.5 tonë drogë. Burime zyr
Panik te “Komuna e Parisit”, forcat e policisë rrethojnë zonën Banorët e zonës së “Komunës së Parisit” në Tiranë e kanë kaluar në panik pasditen e sotme, teksa një numër i madh autom
Kjo është përleshja e parë në zgjedhje mes aktivistëve të dy partive politike në Maqedoni (VIDEO) Anëtarët dhe aktivistët e dy partive politike kanë shkaktuar një incident verbal në Butel, njofton TetovaSot. Anëtarë
Gazetari plas “bombën”: Ka drejtues policie që kanë nga 5 milionë euro Gazetari Basir Çollaku gjatë një interviste në “Opinion” dha alarmin për lidhje të forta mes policisë dhe trafikantëve.
"Fundi" i Tahirit? Ish-oficerja, mikeshë e Habilajve bashkëpunon me prokurorinë Detaje të reja janë zbardhur nga mbledhja e të shtunës e Këshillit të Mandateve dhe Rregullores, gjatë kohës që ishte me
Arrestohet punonjësi i policisë, armatosi personin e "rrezikshëm" SHÇBA ka vënë në pranga një punonjës policie për “Shpërdorim detyre”, pasi mundësoi pajisjen me armë të një personi me
Tre oficerë policie dëshmojnë në gjyqin e Shtrazës: Si konstatuam njolla gjaku në makinën e tij Në gjyqin që po zhvillohet të Krimet e Rënda për Denis Shtrazën, i vënë nën akuzë se ka rrëmbyer dhe vrarë Gazmend Çolla
"4 policë më armë e maska vodhën dhe lidhën kambistët në Tufinë" Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka zbardhur ngjarjen e ndodhur me datë 27 shtator në Tuf
E FUNDIT/ Kapet pas 5 muajsh i riu që u arratis nga Komisariati në Shkodër Është vënë në pranga shtetasi Mikel Doçi i cili u arratis nga komisariati i policisë së Shkodrës më 17 prill të këtij vi
EMRI/ Komisar policie në Shqipëri, hajdut me 10 vite burg në Itali Një javë më parë në Durrës është arrestuar një ish-drejtues i lartë i Policisë së Shtetit me qëllim ekstradimi në Itali.
Pamje shokuese, oficeri i policisë qëllon me thikë sulmuesin (VIDEO) Momenti i tmerrshëm i një oficeri policie cili qëllonte një sulmues. Video shokuese tregon një 26-vjeçar i cili në m
PËRGJIMET/ Si inspektori i policisë informonte të kërkuarin për vjedhje Ditën e sotme policia vuri në pranga Engrit Hënaj, inspektor policie në Tiranë, i arrestuar si i dyshuar për veprën pena
Një person sulmon 4 kalimtarë dhe 3 oficerë policie në Francë Një ish-pacient psikiatrik grushtoi katër kalimtarë, pastaj sulmoi tre oficerë policie ndërsa bërtiste sot “Allahu Akbar
Plagosje në “Don Bosko”, forca të shumta policie në vendngjarje Një tjetër ngjarje e rëndë ka tronditur sot qytetin e Tiranës. Pas vrasjes që ndodhi një dite më parë duke i marrë je
Gati për luftë, RENEA rrethon pallatin e bankës (VIDEO) Një operacion i madh policor po zhvillohet në këto momente në qytetin e Elbasanit. Forca të shumta policie, të mbësht
Pamje nga aksioni, RENEA rrethon lagjen dhe vendoset në pozicion luftimi në Elbasan (VIDEO) Një operacion i madh policor po zhvillohet në këto momente në qytetin e Elbasanit. Forca të shumta policie, të mbësht
RENEA blindon lagjen në Elbasan: Gati për të hapur zjarr Një operacion i madh policor po zhvillohet në këto momente në qytetin e Elbasanit. Forca të shumta policie, të mbësht