999 rezultate për

policie

Me pranga në duar e makinë policie, Saimir Tahiri paraqitet në Gjykatë Ditën e sotme Saimir Tahiri është paraqitur në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Gjatë seacës pritet riverifikimi i masës
Kush është Ermali dhe "Toto qorri" në përgjimet e Agron Xhafajt? Diskutimet për audiopërgjimin e Agron Xhafaj kanë pushtuar sot mediat dhe pse akoma nuk dihet nëse ky përgjim është bërë
Shkatërrohet grupi i falsifikimit të vizave amerikane dhe britanike, mes tyre edhe policë 13 pesona kanë përfunduar në pranga pas shkatërrimit të grupit të tyre nga Policia e Tiranës. Grupi në fjalë merrej m
I riu tenton t'i grabisë, por nëna e lë të vdekur me pistoletën që nxjerr nga çanta (VIDEO) Tentativa për të grabitur i ka shkuar shumë keq një të riu 21 vjeçar në Brazil. Kamerat e sigurisë kanë kapur momenti
SHIFRAT/ Sa punonjës policie kanë dhënë dorëheqjen Së paku 220 efektivë të Policisë së Shtetit kanë refuzuar të plotësojnë formularin e vetëdeklarimit, të procesit të Vett
Arrestohet aktivisti i VV-së në kufi Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se është arrestuar aktivisti Egzon Balaj sot derisa po kalonte në kufirin me Republikën
Vrau veten nga presioni i Vettingut? Reagon Ministria e Brendshme Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Fier ku një oficer policie ka vrarë veten me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur n
Tragjedi në Fier, polici vret veten brenda komisariatit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Fier. Nga raportimet e para mësohet se një oficer policie ka vrarë veten. N
Berisha denoncon skandalin: Ish-punonjësi i policisë i çon foto nudo 20 vjeçares Mbrëmjen e sotme kudo në median online dhe rrjete sociale kanë marrë dhenë disa fotografi të një ish-polici i cili sipas
Dënoi protestuesit e Kukësit, gjyqtarja ruhet nga forca të shumta policie Gjykata e Tiranës para vendimit për dënimin e protestuesve të arrestuar në Kukës, u përfshi nga kaosi dhe përleshje mes
Tirana drejt kaosit? Rama blindon kryeqytetin me 1000 forca policie (FOTO LAJM) Ditën e sotme në Gjykatën e Tiranës do të mbahet seanca ku do përcaktohet fati i 23 të arrestuarëve në protestën e Rrugë
Ushtri me furgona policie drejt Kukësit, priten arrestime (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një video ku ka treguar se shumë makina policia janë nisur drejt Kukësit. K
PËRGJIMET/SHIK-un e ke nëpër këmbë, 3 oficerë policie do arrestohen Partia Demokratike ka publikuar dje dokumentin zyrtar, në të cilin janë zbardhur përgjimet telefonike midisi shtetasit T
Aksion në 5 qytete, në pranga zyrtarë e drejtues policie Drejtues dhe zyrtarë policie janë vënë në pranga gjatë një aksioni policor të zhvilluar thuajse në të gjithë vendin.
Truket e veçanta që përdor çdo oficer policie! (FOTO LAJM) Punonjësit e policisë sigurojnë qetësi dhe rend në çdo vend. Në filma, ata ndjekin kriminelët më të keq, kryejnë marrjen
Burgu me 5 yje në Norvegji, policiët hanë dhe punojnë me të dënuarit (VIDEO) Burgjet në Norvegji nuk ngjajnë aspak me burgjet e vendeve të tjera të Europës. Me biçikleta për shëtitje, vegla muzikor
Oriola Marashi bëhet police? (FOTO LAJM) Oriola Marashi momentalisht është një nga femrat më të përfolura shqiptare. Linjat e saj në top formë, e pozat provo
Arrestohet polici në Durrës, lejonte ndërtime pa leje Një punonjës policie është arrestuar nga SHÇBA nën akuzën e shpërdorimit të detyrës. Punonjësi i policisë Muharrem Ha
Çfarë rrezikon polici që ngacmonte seksualisht kunatën Gjat ditës së djeshme forcat e rendit kanë arrestuar një efektiv policie, i cili akuzohet se dhunonte bashkëshorten dhe
Plas lufta mes grupeve në Tiranë, kërcënohet me jetë efektivi i policisë Në një lokal në Tiranë ka shpërthyer një sherr nëpërmjet disa të rinjve dhe një efektivi policie. Tre të rinjtë janë