999 rezultate për

policie

Aksident tragjik në Shkodër, polici merr përpara biçikletën Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër. Një punonjës policie në aksin Koplik-Shkodër ka përplasu
EMRI/ Aksidenti tragjik: Bllokohet në makinë, vdes polici në Vlorë Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Burimet bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë dy makina
Dhunoi një oficer policie, arrestohet reperi i njohur Trey Songz është arrestuar pas një përleshje me policinë të dielën gjatë një ndeshjeje në Kansas. Reperi, emri i vërtetë
Vdekja e të riut brenda në komisariat, plasin protestat në Bruksel Qindra protestues u mblodhen në Bruksel për vdekjen e nje të riu me ngjyrë , i cili vdiq në nje komisariat te policisë r
Vetëvritet polici që mbrojti Kongresin amerikan gjatë trazirave Një oficer policie, anëtar i policisë së Capitolit, vendi ku ndodhën trazirat javën e kaluar, në të cilin kishte të vdek
Mbante radio policie e pistoletë, si u ekzekutua me 30 plumba "i forti" i Shkodrës Një muaj nga vrasja e Ridvan Ramazanit (Hyseni) në Shkodër, zbardhen detaje të reja lidhur me hetimet që ka kryer polici
Policët shqiptarë më pak të paguarit në rajon, shumë prej tyre dhanë dorëheqjen ose emigruan Punonjësit e policisë në Shqipëri rezultojnë më pak të paguarit krahasuar me pagat e kolegëve në rajon. Në krahasim m
Lefter Maliqi: Vrasja e Klodian Rashës ishte me dashje! Deputeti i opozitës parlamentare, Lefter Maliqi ka folur për ekzekutimin e Klodian Rashës nga një efektiv policie duke t
Policia blindon Tiranën, bllokohet hyrja në pedonale dhe tek sheshi i Ministrisë së Brendshme Pasditen e sotme pritet të mbahet sërish protestë për Klodian Rashën, 25 vjeçarit që u ekzekutua nga një efektiv policie
Protesta për Klodian Rashës, reagon Policia e Shtetit: Tre efektivë në gjendje të rëndë! "Si pasojë e plagëve të marra, 3 punonjës policie janë në gjendje më të rëndë në spital, pasi kanë dëmtime serioze në ko
Si u transportua me makinë policie mina që do vriste biznesmenin Lamaj Mina e telekomanduar që u përdor nga bandat në vrasjen e Vajdin Lamajt, është transportuar me një “Mitsubishi Pajero” po
"Ka qenë oficer Policie", flet miku i 60 vjeçarit që u hodh nga Sanatoriumi Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e rëndë ku një 60 vjecar është vetëhedhur nga spitali “Shefqet Ndroqi” duke gjetur v
Si i grabitën shqiptarët dhjetëra mijëra euro pronarit grek: Jemi policë, do t'ju arrestojmë djalin Më 11 shtator, rreth orës 5:30 të pasdites, dy burra me origjinë shqiptare dhe një grek, paraqiten jashtë një shtëpie në
DETAJET/ Bënë "një sy qorr" për drogën, 26 policë nën hetim në Vlorë e Shkodër 26 efektivë policie janë pezulluar e ndëshkuar me masë disiplinore përgjatë ditëve të fundit pasi dyshohen se kanë bashk
30 të arrestuar, gruaja e Olsi Jazexhiut: E morrën me makinë policie për statusin në Facebook Policia e Tiranës ka shpërndarë një protestë që tentoi të mbahej përpara ambienteve të kryeministrisë ditën e sotme.
Lala zbulon detaje për atentatin ndaj Gjinit: Dyshohet se kanë vrarë një punonjës policie "Pjesëtarë të këtij fisi kanë vrarë një punonjës policie Ndue Kaza, nëse s’gaboj. Hetuesit thonë se është histori e larg
Qindra forca policie zbarkojnë në malet e Krujës, dyshimet për 350 parcela Prej disa ditësh forca të shumta policie janë duke zhvilluar një operacion në zonat e malësisë së Krujës. Forcat oper
Lëshuan dronët dhe 100 forca policie, çfarë u zbulua në Krujë (VIDEO) Kruja ka qenë këtë herë targeti i Policisë e cila ka lëshuar dronët në ajër për të kontrolluar për lëndë narkotike. G
Njihuni me shqiptarin-hero, shpëtoi babë e bir në SHBA Kur në SHBA 'vlonin' protestat për vrasjen e George Floyd, një shqiptar me detyrë oficer policie është kthyer në hero du
U shkoi pranë me uniformë policie, si u ekzekutua me kallashnikov Bujar Lika dhe Paulin Gjergji (VIDEO) Ky është momenti i vrasjes së dyfishtë në Kurbin, ku viktima mbetën Paulin Gjergji dhe Bujar Lika (Hasani). Atentati