999 rezultate për

policia

Ronela Hajati ndalohet nga policia gjatë intervistës në transmetim Live (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati ka qenë e ftuar në emisionin “Syri keq” në Syri TV. Ajo tregoi
Policia bën namin me gjoba për mbajtjen e maskës, e pësojnë mbi 800 qytetarë Gjatë 24 orëve të fundit policia ka vendosur 810 masa administrative për qytetarët që janë konstatuar pa maska mbrojtëse
Tentuan ta eliminonin, Andon Dhima reagon pas kapjes së autorëve (VIDEO) Biznesmeni Andon Dhima ka reaguar pas arrestimit të katër personave që dyshohet se janë autorët e atentatit që u bë në d
Aksion si në filma në Greqi, roli i shqiptarit në trafik Një operacion i Policisë greke ka arrestuar katër persona mes tyre një shqiptar, pasi u kapen me 6.5 kg drogë dhe 6150 e
Idrizi sqaron hedhjen e shishes ndaj eskortës së ministrit grek: Pashë nëna çame që qanin "Policët janë vëllezërit tanë. Policia jonë me të njëjtin agresivitet, të shkojë në jug dhe të sillen kështu me ata grek
Protesta për detin dhe Çamërinë përfundon në përplasje, ka të shoqëruar në polici (FOTO LAJM) Tentativa e policisë për të shpërndarë protestën në kushtet kur tubimet janë të ndaluara për shkak të pandemisë, irritoi
Vrasja brutale e gruas dhe të dashurit të saj, gjurma që fundosi 45-vjeçarin shqiptar Ai zhduku armën e krimit, telefonat celularë të viktimave si dhe u përpoq të prishte provat në shtëpinë ku u krye vrasja
E mashtruan me foton e një vajze, banda shqiptare grabit djalin e biznesmenit grek Një bandë të miturish shqiptarë të cilët vidhnin dhe grabisin në zonën e Loutrakit janë kapur nga policia. 15 të mitu
Policia, shkolla dhe gjykata: Si u infektua sot Elbasani 4 prej rasteve të shënuara sot në Elbasan, janë punonjëse të Gjykatës së shkallës së parë. Katër të prekurat në gjyk
Aksident i rëndë në Maminas, vdes këmbësori Një këmbësor ka ndryshuar jetë mbrëmjen e sotme në Maminas, pasi u përplas nga një makinë, teksa ishte duke kaluar rrugë
Policia me "dorë të hekurt", gjobiten 356 qytetarë që dolën pa maskë Policia e Shtetit ka ndëshkuar me gjobë 356 qytetarë, të cilët janë konstatuar pa maskë në rrugë në vetëm 24 orët e fund
Policia jep detaje rreth sulmit që iu bë gazetarit kosovar Në orët e para të së dielës është sulmuar vetura e gazetarit Shkumbin Kajtazi. Dikush ka shtënë me armë zjarri në dre
Zbardhet momenti i arrestimit të autorit të vrasjes në Himarë (VIDEO) Është arrestuar nga policia Kliti Leka, autori i vrasjes së biznesmenit Niko Goro disa orë pas ngjarjes së ndodhur mëngj
Dolën pa maskë në rrugë, 687 shqiptarë gjobiten e 10 shtetas përfundojnë në polici (VIDEO) Punonjësit e Policisë, krahas përmbushjes së detyrave funksionale për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshm
Trafiku në Tiranë burim konfliktesh, nga djegia e makinave te sherret me policinë Jeta në trafikun e Tiranës, vështirësia për të gjetur një vend parkimi janë kthyer në burim ankthi dhe nervash. Këto të
"I shita tokën, nuk më dha lekët", autori i dyshuar tregon pse vrau biznesmenin në Himarë Pak momente pas vrasjes së biznesmenit himariot para një supermarketi në Himarë, Niko Goro, 51-vjeç, ku mbeti e plagosur
Eliminoi biznesmenin në mes të Himarës, arrestohet autori i dyshuar Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro, rreth një orë pas krimit. Policia e Himarës
Himara u zgjua me ekzekutim, Policia nxjerr detajet nga vrasja e biznesmenit Policia ka zbuluar detaje të reja në lidhje me vrasjen e biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Uniforma
Terrorizonin banorët me të shtëna, policia sekuestron arsenal armësh në shtëpitë e dy personave Policia e Fierit ka goditur dy raste të armëmbajtjes në Mallakastër dhe Divjakë, në kuadër të kontrolleve masive të usht
Dua Lipa thyen rregullat e Covid-19, policia ndërpret xhirimet e klipit (FOTO LAJM) Ylli i muzikës pop, shqiptarja Dua Lipa ka thyer rregullat e qeverisë britanike për kufizimin e lëvizjeve në kuadër të f