999 rezultate për

policia

Nuk pyesin për maska, policia gjobit 706 qytetarë gjatë 24 orëve të fundit Gjatë 24 orëve të fundit, në të gjithë vendin, nga Patrullat e Përgjithshme dhe ato të Policisë Rrugore janë ndëshkuar m
"Urime, keni fituar 700 mijë dollarë", Policia apel qytetarëve për kujdes Njësia për Hetimin e Krimeve kompjuterike i vjen në ndihmë qytetarëve, për parandalimin e mashtrimeve nëpërmjet aplikaci
Tentoi të korruptonte policin kufitar, arrestohet 24-vjeçari në Rinas Një 24-vjeçar me iniciale L.L. është arrestuar nga policia pas ka tentuar të korruptojë punonjësin e Policisë Kufitare n
Paradoksi në Shqipëri: Prej 20 vitesh në arrati se vrau gardistët, OFL i dërgon formular Ditën e sotme OFL bëri me dije se i ka dërguar formular shtetasit Llazar Bicja nga Cerriku. Ky shtetas është në kërk
Rrahu dhe i theu telefonin ish-burrit, arrestohet 35 vjeçarja në Vlorë Një 35-vjeçare është arrestuar nga policia e Vlorës pasi akuzohet se një ditë më parë ka ushtruar dhunë fizike ndaj ish-
Merr fund grupi i "skifterave" në Selenicë, si ranë në kurthin e policisë Policia e Vlorës ka zbardhur tentativat për vjedhje në fshatin Kropisht, Selenicë dhe më pas ka arrestuar pesë autorët e
Fjolla thyen arrestin e shtëpisë për Fisnikun: Dashuri! Pas skandalit të bujshëm, ku u kap me një armë zjarri pistoletë, me 23 fishekë luftarak, si dhe një pistoletë çakmak, Fj
Kaos në ish-sheshin Shqiponja, policia thirrje për shoferët (VIDEO) Pas bllokimit të qarkullimin në ish-sheshin "Shqiponja", ka filluar dhe kaosi mes automjeteve dhe trafik i rënduar. N
Policia britanike në alarm, shpall në kërkim shqiptarin e rrezikshëm Policia britanike ka bërë thirrje që të sigurohet informacion për një shqiptar të rrezikshëm, i cili kërkohet për vrasje
Policia sqaron ngjarjen në Vlorë: Një person qëlloi me armë në ajër, në pranga dy të rinj Policia e Shtetit ka sqaruar ngjarjen në Vlorë, ku një person qëlloi me armë zjarri. Edhe pse u raportua për një pers
Djali i Aleksandër Meksit shoqërohet nga policia: Na futën 15 veta në një qeli 4 me 4 Redon Meksi, djali i vogël i ish-Kryeministrit Aleksandër Meksi, përmes një njoftimi në rrjetet sociale, tregon atë që i
Aksion tek rruga e "Kavajës", gjobiten 135 automjete Rrugorët e kryeqytetit kanë vijuar me kontrollet dhe ndëshkimin e shoferëve për parkime të gabuara, përgjatë 12 orëve të
Policia me drager, nami me shpejtësi në rrugët e Tiranës Policia Rrugore ka pezulluar 12 leje drejtimi, për shpejtësi të madhe, 10 patenta për drejtim mjeti nën efektin e alkool
Prej orësh në polici, lirohet ish-deputeti Eduart Ndocaj Pas disa orësh ndalim nga policia, ish-deputeti, Eudart Ndocaj është lënë i lirë nga policia. Ndocaj u arrestua parad
I moshuari habit policinë: Ndihem në siklet tani, unë jam bërë gjysh 6 herë, s'jam hajdut "Fajet i ka rakia". Një i moshuar i vendosur në pranga pasi u zbulua nga këqyrja e kamerave të sigurisë në një lokal, kë
Shkoi i paftuar aty ku ishte Rama, Ndocaj shoqërohet me forcë nga policia (VIDEO) Një incident ka ndodhur në përurimin e shtëpisë së Fishtës, kësisoj forcat e policisë shoqërojne ish deputetin Eduart Nd
Policia "lëshon dorën" te Myslym Shyri, dend në gjoba shoferët Policia Rrugore e kryeqytetit ka kryer një monitorim të dedikuar përgjatë 12 orëve të fundit, në rrugën “Myslym Shyri”,
"Ngjante si një shitës i zi rrugësh që e ndiqte policia", gazetari spanjoll i shokon të gjithë me krahasmin për Ansu Fatin Një deklaratë e pazakontë ka mbërritur ka Spanja. Gazetari Salvador Sostres i ka shokuar të gjithë me krahasimin aspa
Doli nga burgu pak muaj më parë, arrestohet "i tmerrshmi" i Korçës Policia e Korçës ka vënë në pranga Andi Mullallin. Mullalli është një emër i njohur për drejtësinë i cili doli nga bu
24 milion lekë dëm qytetarëve, policia vendosi 810 gjoba vetëm sot Policia ka vendosur sot në të gjithë vendin, 810 gjoba për mos mbajtje të maskës në ambjente të hapura. Vlera e gjobave