999 rezultate për

policia

U kap pa maskë nga liqeni, policia shoqëron ish-deputetin Kastriot Islami Ish-deputeti Kastriot Islami është shoqëruar në polici. Burimet bëjnë me dije se ish-deputeti është shoqëruar për mos
Përfshihet nga flakët lokali në kryeqytet, evakuohen me urgjencë banorët Një lokal në lagjen Dardania në Prishtinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Policia dhe forcat zjarrfikës
U kap me rreth 300 mijë euro, kush është 29 vjeçari i arrestuar në Durrës Policia ka vënë në pranga një të ri dhe ka shpallur në kërkim pronarin e një kompanie, pasi u është sekuestruar rreth 30
Fansja bën veprimin e çmendur për të parë Jay Z, arrestohet nga policia Një fanse e Jay Z është arrestuar nga policia, pasi tentoi t’i shmangej forcave të sigurisë së aeroportit në Çikago dhe
Shtatë të arrestuar në Tiranë, veprat penale që i çuan pas hekurave Policia e Tiranës në bashkëpunim me Komisariatin Nr. 6, kanë arrestar 7 persona, të cilët dyshohen për vepra të ndryshme
U shkrumbua nga flakët, policia jep detaje për personin që u dogj në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet, ku një person është djegur poshtë një ure, përballë ish-AT
Policia bën kërdinë: Gjobiten 612 qytetarë e 20 menaxherë, 7 shtetas përfundojnë në komisariat Shërbimet e Policisë, gjatë kontrolleve të në gjithë vendin, për respektimin e masave anticovid, kanë ndëshkuar me masë
Zbulohet skenari, policia sonte pushton rrugët, lokalet e restorantet pas orës 22:00 Mbrëmjen e sotme në orën 22:00 të mbrëmjes së sotme hyjnë në fuqi masat kufizuese kundër koronavirusit. Përmes një nj
Qendra e masazheve ishte kthyer në "fole" seksi, punonjëset tregojnë detajet e errëta “Në orën 19.00 në qendër erdhi një klient. Fillimisht kërkoi masazh, pasi bëri masazh klienti kërkoi marrëdhënie. Në kët
Prej kohësh në vëzhgim nga policia, arrestohet 56 vjeçari në Rinas Një 56-vjeçar është arrestuar ngjatë operacionit të koduar “Lingota”, zhvilluar nga Policia Kufitare Rinas, pas një heti
Super shpejtësi, policia italiane përdor Lamborghini për të transportin urgjent të organeve (VIDEO) Shumë shtete përdorin metoda të ndryshme të transportit urgjent të organeve, shkruan “TheSun”. Disa përdorin helikopt
47 vjeçarja kërkon ndihmë nga Policia: Më shpëtoni nga ish e dashura e burrit Një 47-vjeçare, e cila përfundoi në dyert e gjykatës për t’u ndarë nga bashkëshorti, këmbëngul në polici se po kërcënohe
Kush është pacienti që u hodh nga Infektivi, policia jep detajet e para Nje 69 vjeçar me inicialet R.G. është pacienti i cili u vetëhodh nga kati i tretë i spitalit Infektiv në Tiranë paradite
Policia italiane përdorë Lamborghini për të transportin urgjent të organeve (VIDEO) Video interesante/ ja si i transporton organet e donuara policia italiane. Shumë shtete përdorin metoda të ndryshme t
Policia e Kukësit jep njoftimin e rëndësishëm, fal të gjitha gjobat gjatë pandemisë Policia e Kukësit ka njoftuar faljen e të gjitha penalitetve administrative me karakter ndëshkues, të marra nga qytetarë
Qytetarët e pabindur për mbajtjen e maskave, policia vendos rreth 2 mijë gjoba Policia e Shtetit në fundjavë ka ndëshkuar të gjithë qytetarët të cilët janë kapur pa maskat mbrojtëse kundër koronaviru
Policia bastis Lazion, klubi falsifikoi testet e Covid-19? Një hetim ka filluar në Itali kundër klubit të futbollit Lazio, ku ata dyshohet se kanë falsifikuar testet e koronavirus
Situata me tamponët te Lazio, policia mbërrin në qendrën stërvitore Lazio dhe Claudio Lotito janë nën akuzë për manipulimin e tamponëve të Covid-19. Në ditët e fundit klubi bardhekaltër ka
Tentoi të vrasë me kallash kushëririn, policia rrethon shtëpinë e 35 vjeçarit Policia e Beratit ka parandaluar një krim në familje duke çuar pas hekurave një 35 vjeçar pasi tentoi të vriste me armë
Porosi nga Turqia? Tatimet dhe policia shantazh kolegjeve turke dhe universitetit "Epoka" Për muaj me radhë, kolegjet turke, bashkë me universitetin “Epoka” janë vënë nën shënjestrën e organeve tatimore, polici