999 rezultate për

policia

Shkoi në motel me 21 vjeçaren, 61 vjeçari pëson arrest kardiak Një 61-vjeçar është gjetur i pajetë pasditen e djeshme në një motel në afërsi të Gjakovës. Ishte një 21-vjeçare e cila
Ekipi legjendar në kaos, e shpëton policia nga protesta e dhunshme (FOTO LAJM) Eliminimi i Sëlltikut nga Kupa e Skocisë duke se e ka bërë ekipin të prekë fundin për sa i përket raportit me tifozët.
Nuk i dha paratë, shqiptari i vë zjarrin pronarit të hotelit në Greqi Policia greke ka arrestuar një 20 vjeçar me origjinë nga Shqipëria me akuzën e vrasjes së një pronari hoteli në ishullin
Plagosja në Lezhë, policia: Hilë Gjini u qëllua në këmbë, kush është autori Policia ka dhënë detaje lidhur me plagosjen e mëngjesit të sotëm në Lezhë. Hilë Gjini, 43 vjeç është plagosur me dy plum
Policia hapi zjarr ndaj makinës së të atit pasi kishte marrë peng fëmijën, vdes foshnja Një foshnje djalë një-vjeçar është vrarë nga policia në Kanada, pasi babai që kishte humbur kujdestarinë e mori atë, duk
Hetim ndërkombëtar për mbetjetet sanitare COVID-19, 102 të arrestuar Policia e Shtetit ka njoftuar për dy operacione të përbashkëta zhvilluara me Europol, Interpol dhe agjenci të tjera ligj
Hetimi mbi vdekjen e Maradonës, policia bastis shtëpinë dhe klinikën e mjekut Policia në Argjentinë ka kontrolluar shtëpinë dhe klinikën private të Leopoldo Luque, mjekut të legjendës së futbollit D
Ndërhyri për të sqaruar sherrin e djalit, kush është ekzekutori i "të fortit" të Shkodrës Policia e Shkodrës ka bërë me dije se janë identifikuar autorët e vrasjes së Ridvan Hysenit paraditen e kësaj të shtune,
Plas sherri mes autostradës, agravon debati në nxjerrjen e armës (VIDEO) Një konflikt mes dy personave ka ndodhur këtë të shtunë në Kosovë. Në pamjet e bëra publike shihet një I ri I cili
Qëllohet me armë zjarri i riu shqiptar në Francë Të dielën e shkuar, një 24 vjeçar me origjinë shqiptare mbeti i plagosur me armë zjarri në Francë. B9725372863Z.1_202
Zbulohet "shtëpia e barit" në Selanik, arrestohen dy shqiptarë Policia e Selanikut ka arrestuar dy të rinj shqiptarë gjatë ditës së sotme pasi u zbulua se kishin përshtatur një aparta
Policia bën paralajmërimin për këtë aks rrugor: Kini kujdes, ka ngrica në rrugë! Policia ka dhënë njoftimin e rëndësishëm për të gjithë drejtuesit që do të kalojnë në aksin rrugor Korçë-Goricë. Në
Vrasja e të riut në Bulqizë: Përveç 27 vjeçarit të arrestuar, policia procedon prindërit Policia e Dibrës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e shkuar kur mbeti i vrarë një 22 vjeçar, ngjarje e konsideruar
La djalin e mitur në Greqi, policia arreston një person nga Librazhdi Një shtetas nga Librazhdi me inicialet SH.Z, është proceduar penalisht për veprën penale “braktisje e të miturit”. Pr
Operacioni antidrogë në Elbasan, policia jep detaje Ditën e sotme, forcat e policisë kanë zhvilluar një operacion antidrogë në qytetin e Elbasanit. Sipas policisë, final
Nxorri jashtë Shqipërisë vëllain e mitur që të përfitonte azil, procedohet 24 vjeçarja Policia Kufitare e Rinasit ka proceduar penalisht një 24-vjeçare pasi ka nxjerrë në vendet e BE-së vëllain e saj, me qël
Fejesë në kohë pandemie: Sekuestrohet orkestra dhe arrestohet pronari i lokalit Policia e Fushë Krujës ka arrestuar pronarin e një lokali ku po zhvillohej një fejesë, në kundërshtim me rregullat anti-
Shifrat e dhimbshme: 6 gra humbën jetën nga dhuna në 2020 Në ditën ndërkombëtare të dhunës ndaj grave, policia e shtetit ka bërë një bilanc të viktimave dhe dhunuesve të ndëshkua
Gjendet pa jetë një burrë në Tiranë Një 60-vjeçar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij, e cila ishte një magazinë e kthyer në shtëpi. Tiranë/
I riu shqiptar kapet në fermën e kanabisit: Kam 16 mijë paund borxh Një punëtor lokalit që punoi si kopshtar kanabisi pretendoi se u detyrua të punonte pasi bosët shqiptarë të drogës i bën