999 rezultate për

policia

"Merrja 100 euro me një rrugë", a do të ndërhyjë Policia pas deklaratave të banorit në BB? Sherri i ndodhur disa ditë më parë ku u përfshi Damiano dhe Olsi vazhon të përflitet akoma. Në "Big Brother Fun Club
Policia kërcënon demokratët: Mos bllokoni rrugët, do të keni pasoja (VIDEO) Policia e Shtetit me anë të një deklarate për median ka deklaruar se nuk do të lejojë bllokimin e rrugëve si dhe ka bërë
Kthyen shtëpinë në laborator drogë, arrestohen dy të rinj shqiptar në Itali Policia italiane ka vënë në pranga dy të rinj shqiptar, pasi akuzohen se kanë ndërtuar një laborator të përpunimit dhe t
Vrasja në Vlorë, viktima eci i larë në gjak deri tek hyrja e lokalit (FOTO LAJM) Ergys Gjioveshaj, 33-vjeçari që u ekzekutua në lokalin me muzikë live në qytetin e Vlorës humbi jetën vetëm pak pasi mbi
Berisha “zbulon” se policia ka fshehur mbi dhjetë mijë tonë kanabis në tunelet e ushtrisë Droga e gjetur në magazinën e një fshati në Përmet kushton 60 milionë euro dhe e tejkalon vlerën e floririt. Kështu
Shpërthen zyrtari i PD-së: Policia ka nisur të na përgjojë për protestën e të hënës Kreu i departamentit të politikes se jashtme në PD, Kreshnik Çollaku, ka lajmëruar sot se teksa pritet qe nga e hëna opo
Djali “çmendet” pas një gruaje më të madhe në moshë, por ja si e pëson Një djalë i ri e ka pësuar keq nga mospërmbajtja. Policia e prangosi pasi ngacmoi seksualisht një grua, e cila e kallëzo
Banda e “Myslym Shyrit”, zbulohet si komunikonin dhe nga vinte heroina Grupi i trafikantëve që u kap mat dje te rruga “Myslym Shyri” nuk kanë qenë të panjohur për policinë. Burime policore ka
Ekzekutoi mes lokalit 33-vjeçarin, ku fshihej autori 19-vjeçar (FOTO LAJM) Policia e Vlorës ka vënë në pranga autorin e masakrës në Vlorë ku humbi jetën një 33-vjeçar, Ergys Gjioveshaj. Policia e
Ngacmon seksualisht një 32-vjeçare, pranga të riut në Divjakë Komisariai i Policisë Divjakë ka vënë në pranga një të ri pasi akuzohet se ka ngamuar seksualisht një 32-vjeçare. B
Ky është aplikacioni që u bëri “gjëmën” 5 trafikantëve në Tiranë Policia e Shtetit ditën e djeshme vuri në pranga 5 persona në Tiranë gjatë një operacioni antidrogë e zhvilluar në rrugë
Pamje të rënda, ja si ekzekutohet Ajet Zeqaj mes "Bllokut" (VIDEO) Janë publikuar pamjet e rëndë të ekzekutimit t ëish-efektivit të Policisë Ajet Zeqaj në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. K
Masakra në Vlorë, arrestohet një nga autorët Policia e Vlorës ka arrestuar një nga autorët e atentatit të mbrëmshëm ku një person u vra dhe tre të tjerë u plagosën.
Ky është polici i vrarë në sulmin terrorist në Francë Polici francez që mbeti i vrarë në sulmin terrorist të së enjtes, është 37-vjeçari Havier Zhugelë, i cili do të festonte
Pse i urrente policët terroristi që u vra në Paris Shërbimet franceze të sigurisë po përballen me akuza të shumta pas atentatit të mbrëmshëm ku mbetën të vrarë dy policë d
DETAJE/ Kapet 1 kg heroinë tek “Myslym Shyri” Një operacion antidrogë po zhvillohet në këto momente në rrugën “Myslym Shyri”, në Tiranë. Forca të shumta Policie,
Blindohet "Myslim Shyri", policia aksion për kapjen e shpërndarësve të drogës Një operacion antidrogë është zhvilluar nga Policia e Tiranës në rrugën “Myslym Shyri”, ku në pranga ranë tre persona te
Filloi punë si pastruese e vodhi varesen e floririt, arrestohet korçarja Policia e Korçës ka vënë në pranga një 31-vjeçare pasi u akuzohet për vjedhje. “Specialistët e Seksionit për Krimet n
19 kg kanabis në një magazine në Mirditë, arrestohet 30 vjeçari Policia në Mirditë ka sekuestruar 19 kg lëndë narkotike kanabis. Burime nga policia bëjnë me dije se në pranga ka rënë P
Arrestohet 20-vjeçari shqiptar në Romë, transportonte 260 kg drogë Policia italiane ka vënë në pranga një të ri shqiptar pasi është kapur duke transportuar drogë me një furgon. 20-vje
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.