999 rezultate për

polici

Sherri me armë të ftohta në Pogradec, reagon Policia Pas raportimeve për një ngjarje të ndodhur këtë të hënë në Pogradec, ku mbetën të plagosur dy persona, ka ardhur edhe re
COVID-19 hyn në paraburgimin e Bradadeshit, infektohet shefi i policisë Koronavirusi “hyn” edhe në paraburgimin e Bradasheshit në Elbasan. Konfirmohet pozitiv me Covid-19 shefi i policisë s
Vihet në pranga i riu në Tiranë, kishte gati më shumë se 1 kg mall për shpërndarje Eshtë vënë në pranga një 31-vjeçar, banues në Tiranë. Ky i fundit posedonte dhe shpërndante lëndën narkotike nga e ci
Shqiptarët nuk heqin dorë nga dasmat, gjobiten me nga 1 mln lekë 4 pronarë restorantesh Policia e Fierit ka gjobitur administratorët e katër restoranteve në kuadër të moszbatimit të masave të vendosura në kua
Gjendet pa shenja jete e moshura, djali shoqërohet në polici Një 67-vjeçare është gjetur pa shenja jete në banesën e saj. Viktima jetonte vetëm me djalin e saj në rrugën “Gjon Kastr
Kini kujdes! Policia në aksion: Nga bregdeti drejt Tiranës dhe Morinës, hiqen 34 patenta Policia e Shtetit njofton se qysh prej orës 16:00 ka filluar kthimi nga zonat bregdetare, në drejtim të Tiranës dhe Mori
"Shqiponjat" gati të mësyjnë në Kukës, cili është misioni Dhjetra forca të policisë "Shqiponja" do të mbërrijnë në Kukës këtë të hënë. Mësohet se pranë Drejtorisë së Policisë
Policia "rëndon dorën", tre milion lekë gjobë lokaleve të dasmave në Tiranë Policia e Tiranës ka ndëshkuar me nga 3.000.000 lekë gjobë, pronarët e dy restoranteve, pasi u konstatuan duke ushtruar
Shqiptarët të fiksuar pas dasmave, gjoba të majme pronarëve të lokaleve Policia ka ndëshkuar me 1 milion lekë gjobë një pronar të lokalit në fshatin Sallmone, Shijak si dhe në rrugën Berat-Uzn
U gjet në një shtëpi të braktisur, flet babai i 15 vjeçares: Policia s'më ndihmoi Vajza e zhdukur prej 3 ditësh, Argita Lico është gjetur në një shtëpi të braktisur në zonën e Fushë Krujës. Minoreni
Gjendet një person i pajetë brenda makinës në kryeqytet Një person është gjetur pa shenja jete brenda një automjeti në fshatin Koliq të Prishtinës. Ngjarja ndodhi rreth orë
Policia serbe i shkon në shtëpi kreut të OVL-së në Preshevë, i kërkojnë ta largojë flamurin kombëtar Kreut të OVL-UÇPMB-së në Luginën e Preshevës, Nazmi Hajredinit, i doli dje punë me Policinë e Serbisë. Këta të fundit
Gjendet trupi i një 44 vjeçareje në ujërat e Vjosës Është gjetur e mbytur në ujërat e Vjosës në Memaliaj një kufomë, e cila i përket gjinisë femër rreth 44-vjeçe. Mësohe
Aksion si në filma, policia ndjek të pabindurit që do çonin kanabis drejt Maqedonisë së Veriut Policia e Librazhdit ka ndaluar një 43-vjeçar dhe ka shpallur në kërkim një 41-vjeçar, të cilët po tentonin të transport
"Shihte njerëz dhe dëgjonte zhurma", flasin prindërit e biznesmenit që u vetëvra Detaje të tjera kanë dalë në dritë për vetëvrasjen e milionerit Eugert Lazaj, i cili u gjet i pajetë nga të afërmit në n
Skandali me xhandarmërinë serbe në Kamenicë, reagon Policia e Kosovës Deputeti i Vetëvendosjes, Mefail Bajqinovci, publikoi mbrëmjen e së premtes një video nga Karaçeva e Kamenicës ku tha se
SHBA mbështet SPAK: Të bëjnë punën pavarësisht kush është i pandèhur Ambasadave e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka shprehur mbështetjen e saj për punën e pavarur dhe profesion
Shpejtësi skëterrë e tapë në timon, policia "bën kërdinë" (VIDEO) Drejtoria e Policisë Rrugore ka shtuar kontrollet kryesisht në ato akse rrugore ku rreziku për të shkaktuar aksident rru
Skandali me tenderin: Një kapele e uniformave të Ushtrisë së Policisë plot 350 euro Fituesi i tenderit të paracaktuar nga Ministria e Brendshme për uniformat e Policisë së Shtetit llogaritet të prodhojë r
Arrestohen gjashtë persona dhe procedohen pesë të tjerë, ç'po ndodh në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 6 shtetas dhe procedohen penalisht 5 shtetas të tjerë, për vepra të ndryshme