999 rezultate për

policeve

Jo vetëm rregulla, foto që tregojnë anën njerëzore të policëve (FOTO LAJM) Rregulla dhe disiplinë kjo është ajo që zakonisht frymëzon një punonjës i zbatimit të ligjit, apo jo? Në fund të fund
Haradinaj vazhdon traditën: Shërben kafe e ëmbëlsira policëve për Kurban Bajram (FOTO LAJM) Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj tani më e ka bërë zakon që fillimisht të bëjë bajram me policët. Me rasti
Pas përplasjeve qytetarja bën gjestin e madh ndaj policëve përballë Teatrit Para godinës së Teatrit Kombëtar sot nuk ka pasur vetëm momente tensioni dhe shtyrje mes efektivëve të policisë dhe një
Ngjarja që tronditi Korçën, si ekzekutoi kunatin e më pas veten para 6 policëve Banush Zerellari, vëllai i Sefedin Zerellari ka spiunuar në policinë e Korçës, Sefedinin, duke i thënë policëve se Gramo
Krimi i dyfishtë në Korçë, si u vrau veten autori para 6 policëve Banush Zerellari, vëllai i Sefedin Zerellari ka spiunuar në policinë e Korçës, Sefedinin, duke i thënë policëve se Gramo
Shpërndante lëndë narkotike, 30-vjeçari shqiptar shfaqet nervoz para policëve, vihet në pranga Një 30-vjeçar shqiptar me precedentë penalë të lehtë, është arrestuar për shpërndarje të lëndëve narkotike. Ai vu në
Një grua e uritur vjedh në supermarket, ky është gjesti dashamirës i policëve Më 4 korrik në New York, policia ishte njoftuar se një grua kishte vjedhur ushqime. Mirëpo reagimi i policëve duket se b
Shkurtime masive nga puna! Mosha dhe sa do të jetë pensioni i policëve që hidhen në rrugë Ashtu siç kishte paralajmëruar kryeministri Rama, qeveria pritet të nxjerrë nga puna në numër të madh punonjësish polici
Futën 54 makina luksoze pa doganë, si u shkatërrua grupi i policëve dhe doganierëve Ka qenë një sinalizim i autoriteteve franceze që kanë bërë fillimin e hetimeve për kontrabandë të makinave të shtrenjta
Kaq është numri i policëve të plagosur Shkon në 5 numri i efektivëve të mbetur të lënduar gjatë shpërthimeve të kapsollëve dhe mjeteve pirroteknike tek Kryemin
Dyfishohet numri i policëve të plagosur nga aksioni në veri Ka shkuar në katër numri i policëve të plagosur të Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës që po zhvillon një operacion
Para protestës, PD u bën thirrje policëve t'i bashkohet protestuesëve Ish-deputeti demokrat, Klevis Balliu u ka bërë thirrje policëve që të mos zbatojnë urdhrat arbitrarë të shefave të tyre,
Merr fund epoka e "policëve të shtrirë", tmerri i shoferëve Bordurat për parandalimin e shpejtësisë në rrugë ose siç thirrën rëndom "policët e shtrirë" janë ndër më të urryerat nga
74 mijë dosje penale, Prokuroria ngrit aktakuza ndaj deputetëve, ministrave e policëve Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka prezantuar Raportin e punës së Prokurorit të Shtetit për vitin 2018. “
Vrasja e avokatit në Elbasan, atentatori u kaloi policëve te këmbët Detaje të tjera janë zbuluar nga vrasja mafioze e avokatit Ravik Gurra. Sipas burimeve nga Prokuroriua e Krimeve të rënd
E therën në sytë e policëve që bënin sehir, kush është shqiptari i masakruar në burgun grek (VIDEO) Burgjet greke janë ndër burgjet që mbajnë më së shumti të burgosur shqiptarë. Kohët e fundit përleshja mes bandash n
Policëve që morën pjesë në arrestimin e Gjuriqit u garantohet mbrojtje pa pagesë Avokati Musa Damati ka reaguar menjëherë pas ankesës së zëvendës ministrit të Punëve të Brendshme të Kosovës, Milan Rado
101 milion euro policëve të Gjicit dhe Ndreut, por mjekët rrihen sërish: PD nxjerr shifrat Duke iu përgjigjur deklaratës së sotme të kryeministrit Rama se edhe nëse hanë ndonjë grusht, mjekët duhet të durojnë, i
Ky ishte gjesti më i bukur i protestës deri më tani (FOTO LAJM) Mijëra qytetarë janë mbledhur poshtë zyrës së kryeministrit Rama duke kërkuar largimin e tij dhe bërjen e një qeverie me
Deputeti i PD nxjerr pamjet: Policia përgjon ilegalisht Lulzim Bashën (VIDEO) Ish-deputeti demokrat, Ervin Salianji ka bërë një deklaratë të fortë këtë mbrëmje kur tha se kreu i opozitës është përgj