999 rezultate për

policet

I dështoi arratisja, Toma sfidon policët: Unë do dal nga këtu! Ka dështuar një tentativë e Gëzim Tomës për tu arratisur nga burgu i sigurisë së lartë në Peqin. I ndëshkuar në qelin
Policët përfundojnë në det gjatë ndjekjes së gomones, ky është gjesti i 4 trafikantëve (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në brigjet e ishullit Malaga në Spanjë. Tre efektivë policie, të cilët po ndiqnin dis
Të qajmë a të qeshim? 29-vjeçari vërdallis policinë për orë të tëra në labirint (FOTO LAJM) Policia u vu në ndjekje të një personi që kishte përndjekur një grua, edhe pse kishte marrë urdhër nga gjykata që të mos
Policët prej vitesh nuk marrin pagën e orëve shtesë, detyrohen të marrin kredi Ministria e Brendshme dhe Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit është në borxh me efektivat e rendit të cilëve
"Unë hy në konflikt", Einxhel Shkirën nuk e lenë rehat policët (FOTO LAJM) Einxhel Shkira është moderatorja dhe modelja shqiptare e cila së fundmi është e angazhuar si një ndër moderatoret e "EDi
SKANDALI/ Policët dhunojnë qytetarin Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës veprimet e disa punonjësve të Policisë së Pukës, të cilët kanë dhunuar dhe sharë
U vodhi biçikletat turistëve gjermanë, policët ua kthejnë (VIDEO) Policia e Fierit falë bashkëpunimit me qytetarët u gjen në kohë rekord dy turistëve biçikletat që u kishte vjedhur një 1
Kanos policët e përmbaruesit, arrestohet 38-vjeçari në Mallakastër Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër, arrestuan në flagrancë shtetasin: Një 38-v
Policia gjermane heton policet femra me profile joshëse Nën hetime policet femra në Gjermani për profile joshëse në profilet e instagramit me uniformë. Policia gjermane ka n
E ndaluan për kontroll, i riu grushton dy policët në Divjakë Policia e Shtetit njofton se ka arrestuar një 27-vjeçar në Divjakë, pasi ai ka kundërshtuar punonjësit policorë. Unif
Protestë për njerëzit e pastreh, policët humbin kotrrollin (VIDEO) Gjatë një proteste për personat e pastrehë në SHBA policët kanë humbur kontrollin duke abuzuar me protestuesit.
Plas mes biznesesh në Laprakë, policia dhunon gruan shtatëzane, niset urgjentisht në spital (FOTO LAJM) Vijnë përplasjet mes biznesmenëve dhe Policisë Bashkiake në Laprakë. Dy pronarët e një biznesi kundërshtojnë vendosjen
"Ça me i bo detyrës", policët mbështesin Stresin rrugëve të kryeqytetit (VIDEO) Emri i Stresit kohët e fundit ka qenë një ndër më të lakuarit në showbizz-in shqiptar. Fillimisht ishte dënimi në bur
Përpiqen të korruptojnë policët, arrestohen 2 persona në kryeqytet (VIDEO) Policia e Tiranës ka vënë në pranga dy drejtues mjetesh, nën akuzën e “Korrupsioni aktiv ndaj personave që ushtrojnë fun
Policët qëllojnë tifozin që u fut në fushë, Ronaldo bën të "fortin" (VIDEO) Prej disa ditësh Juventusi po e vazhdon fazën përgatitore në Kinë. Të mërkurën në mesditë Juventusi do të përballet m
Shkuan për të arrestuar 36 vjeçarin në Vlorë, policët përleshen me 4 shokët e tij Mbrëmjen e djeshme në Vlorë janë dhunuar disa efektivë policie. Në lidhje me këtë ngjarje policia sqaron se punonjësit e
Rrahën policët që ndërhynë të shuajnë sherrin, pamjet live të arrestimit (VIDEO) Mbrëmjen e sotme janë dhunuar 2 efektivë policie në qytetin bregdetar të Vlorës të cilët kanë ndërhyrë për të shuar një
Policët holandezë po bashkëpunojnë me bandat kriminale Sindikatat e policisë holandeze kanë bërë thirrje për trajnime të veçanta për t’iu rezistuar qasjeve të bandave kriminal
As nuk na kishte shkuar ndërmend, kjo është arsyeja pse polici prek gjithmonë makinën tuaj Të gjithë e kemi vënë re se policët e prekin me dorë pjesën e sipërme të makinës kur na ndalojnë. Deri këtu gjithçka në
Polici me targa angleze presion qytetarit: Futu në mjet, mos të prangos aty, të të lidh! Mbrëmjen e djeshme në emisionin satiro-investigativ "Stop", një qytetar ka dërguar një video ku shfaqet duke debatuar me