999 rezultate për

police

Grushta 2 policëve jashtë shërbimit, arrestohen vëllezërit dibranë Policia e Dibrës ka vënë në pranga dy vëllezër, pasi pas një konflikti për motive të dobëta me dy shtetas punonjës polic
Kamioni përplas policen në Tiranë, dërgohet me urgjencë te Trauma Një efektive e Policisë Rrugore në kryeqytet është goditur nga një mjet i tonazhit të rëndë. Efektivja mësohet se ësh
Përplasje mes bluve: Efektivi i SHÇBA kanos policët bashkiakë Një përplasje ka ndodhur ditën e sotme mes efektivëve në kryeqytet, ku konkretisht efektivi i Policisë së Shtetit është
Të përfshirë policë e zyrtarë, merret vendimi për 23 të arrestuarit në Skrapar 23 personat të cilët u arrestuan dje gjatë një mega-operacioni për kultivimin e lëndëve narkotike në zonën e Skraparit,
SPAK me dorë të hekurt: Lëshon 23 urdhër arreste për policë e funksionarë publikë Prokuroria e Posaçme ka firmosur 23 urdhër arresti, për kultivim droge e grup të strukturuar kriminal. SPAK bën me di
Protesta para Kuvendit, policët lëndojnë Sazan Gurin Mbrëmjen e sotme në selinë para Kuvendit ka ndodhur një protestë nga Shoqëria Civile. Mësohet se nga përplasja me ef
Dhunë e kaos nga mbështetësit e Trump, dyshohen disa policë të plagosur Shumë oficerë janë plagosur pas hyrjes së protestuesve pro-Trump në ndërtesën e Kongresit Amerikan. CNN e thirrur në
Historia e nuses dhe vjehrrës në Tiranë që ngelën duke telefonuar policinë, por në burg është djali Deri ku mund të arrijnë marrëdhëniet e këqija mes një nuseje dhe një vjehrre? Kinematografia i ka treguar të gjitha ekst
Dhjetori tragjik me 10 të vrarë, në ngjarje kriminale u përfshinë dhe policë Ndonëse misioni i policisë së shtetit është ruajtja e rendit dhe qetësisë publike, janë jo të paktë rastet ku efektivët
Mbërrijnë dozat e para të vaksinës në Itali, furgoni shoqërohet me policë Mbërritën sot në Itali 9,750 dozat e para të vaksinës anti- Covid të Pfizer-BioNTech. Ndërkohë furgoni i cili po tran
Tre policë të vrarë dhe një i plagosur gjatë operacionit të shpëtimit në Francë Autoritetet franceze kanë thënë se tre zyrtarë policorë janë qëlluar për vdekje dhe i katërti është plagosur pasi kanë a
Merret vendimi për 5 policët e arrestuar pas hetimeve nga SHÇBA Gjykata e Korçës ka lënë në burg 5 efektivët e policisë të komisariatit të Maliqit, të akuzuar për veprën penale shpërdo
Arrestohen 5 policë në Maliq, kjo është akuza që rëndon mbi ta SHÇBA ka dhënë njoftimin zyrtar lidhur me arrestimin e 5 punonjësve të Policisë së Maliqit. Mwsohet se poliwt akuzohe
Pamje të rënda! Të rinjtë arrestohen dhe dhunohen nga policët: O kriminela (VIDEO) Disa të rinj në Bulqizë janë vënë në prangat e policisë dhe dyshohet se janë dhunuar dhe shoqëruar pa asnjë motiv. Ky
Lihen të lirë katër policët e arrestuar në operaconin anti-kanabis në Vlorë Gjykata ka vendosur detyrim paraqitje për 4 punonjësit e policisë: Arjan Tase; Artur Veshaj; Ilir Kadena; Alem Llanaj të
Policët shqiptarë më pak të paguarit në rajon, shumë prej tyre dhanë dorëheqjen ose emigruan Punonjësit e policisë në Shqipëri rezultojnë më pak të paguarit krahasuar me pagat e kolegëve në rajon. Në krahasim m
Dëshmia e të riut skandalizon SHÇBA: Policët më kapën pa maskë, më goditën të gjithë "Më futën në dhomë dhe nuk mi hoqën prangat dhe aty më kanë goditur të gjithë policët që më shoqëruan..." Një 29-vjeç
Të dy policë, vëllezërit binjakë humbin jetën nga COVID-19 Dy policë, karabinierë në Itali kanë ndërruar jetë si pasojë e COVID-19. Mediat italiane shkruajnë se Togeri i karabi
Stresi distancohet nga dhuna, kërkon falje publike ndaj policëve të lënduar Këngëtari Arkimed Lushaj, i njohur me emrin artistik Stresi, distancohet nga dhuna gjatë protestës që u mbajt për vrasje
Budina i revoltuar: Policët po ndjekin fëmijët dhe u thonë do t’u thyejmë kockat "Ju shikoni disa policë që ndjekin fëmijët dhe u thonë do tu thyej kockat..." Regjisori Robert Budina i cili ditën e