999 rezultate për

policĂ

2013 dhe sot, realiteti i hidhur përballë premtimeve të Ramës për Poliçanin (VIDEO) Publicisti Namir Lapardhaja ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku nxjerr në pah problematikat e Poliçanit, të
Rrahën e plagosën 15 vjeçarin, e pësojnë dy vëllezërit në Poliçan Një 22 vjeçar është arrestuar në Berat pasi akuzohet se ai bashkë më të vëllanë kanë plagosur dhe rrahur një 15 vjeçar.
Zhdëpen në dru shefin e ekipit të OSHEE-së, arrestohen dy të rinjtë në Poliçan Policia e Poliçanit ka arrestuar dy të rinj të cilët akuzohen se kanë dhunuar shefin e ekipit të OSHEE-së. Konkretish
E rĂ«ndĂ« nĂ« Poliçan, nĂ«na e dy fĂ«mijĂ«ve konsumon pesticide pĂ«r t’u vetĂ«vrarĂ« NjĂ« ngjarje e rĂ«ndĂ« ka ndodhur mbrĂ«mjen e sotme nĂ« Poliçan. MĂ«sohet se njĂ« 34-vjeçare ka tentuar vetĂ«helmimin, duke k
Vetëvendosja në Tiranë: Polica me automatikë, spraj piperi dhe gaz lotsjellës Vetëvendosja, dega në Tiranë e kësaj lëvizjeje u është bashkuar zërave për protesta. Drejtuesit e kësaj lëvizjeje kanë b
I shkuli zemrĂ«n 77 vjeçarit, jepet vendimi pĂ«r vrasĂ«sin makabĂ«r nĂ« Poliçan Gjykata ka vendosur ‘burg pa afat’ pĂ«r Hamza Çela, i cili pasditen e sĂ« hĂ«nĂ«s masakroi pĂ«r vdekje 77-vjeçarin Ramadan Çe
Ky është 37 vjeçari që vrau në mënyrë makabre fqinjin në Poliçan (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Poliçan, ku 77 vjeçari Ramadan Cela, u qëllua për vdekje nga fqinji
Momenti i arrestimit tĂ« 37-vjeçarit, i mori jetĂ«n tĂ« moshuarit qĂ« banonte vetĂ«m nĂ« Poliçan (VIDEO) NjĂ« ngjarje e rĂ«ndĂ« ka ndodhur ditĂ«n e sotme nĂ« Polican, nĂ« fshatin Jaupas. NjĂ« i ri, Hamza Çela ka nxjerrĂ« njĂ« thik
Vritet një i moshuar në Poliçan, identifikohet viktima Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Poliçan. Një i moshuar është vrarë me thikë pasditen e sotme. Ngja
Flet kryebashkiaku që izoloi Poliçanin për 15 ditë: Kemi 800 familje me të sëmurë kronikë Një ditë pas njoftimit se Bashkia e Poliçanit vendosi që të mbyllë çdo shërbim dhe u bëri thirrje qytetarëve të marrin m
U shfaq rasti i parë, bashkia e Poliçanit mbyll çdo gjë: As bukë e as ushqime për dy javë! Bashkia e Poliçanit ka marrë masa urgjente dhe të rrepta pasi në këtë bashki është shfaqur rasti i parë me koronavirus,
Vendosi "traun" dhe nuk linte njeri tĂ« kalonte, tĂ«rhiqet kryebashkiaku i Poliçanit Policani gjeti vetĂ«m pak ditĂ« mĂ« parĂ« njĂ« formĂ« origjinale pĂ«r t’u mbrojtur nga koronavirusi. Prej disa ditĂ«sh, nĂ« hy
Rriten tensionet në Vlorë, ndërhyn polica Vijon të jetë mjaft e tensionuar situata në Radhimë të Vlorës, ku ka përplasje të vazhdueshme mes banorëve dhe punonjësv
Emigrantë kujdes me policat e sigurimit! AMF tregon se cilat janë të vlefshme (FOTO LAJM) Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare këshillon qytetarët që udhëtojnë drejt Shqipërisë me automjetet e tyre me targa të h
Njihuni me kryebashkiakun me jetëgjatë, "blindon" mandatin e 5 radhazi (FOTO LAJM) Teksa tashmë po merr formë rezultati i votimeve në të gjitha bashkitë e vendit, vijnë edhe konfirmimet e para. I cilë
Akuza pĂ«r korrupsion, arrestohet Michel Platini ËshtĂ« arrestuar nga polica ish-presidenti i UEFA-S Michel Platini. Arrestimi i Platini pasi ka ndikuar qĂ« BotĂ«rori i
Po vinin për 6 mujorin e Kacifas, polica ndalon hyrjen e 12 personave Gjashtë muaj nga vrasja e minoritarit grek Kostandin Kacifas në fshatin Bularat po zhvillohet sot mesha përkujtimore.
Vidhte natën garazhe, polica arreston në flagrancë 41 vjeçarin nga Kavaja (VIDEO) Një 41-vjeçar, banues në Kavajë dhe i dënuar më parë për vjedhje ka rënë në prangat e policisë së komisariatit numër 3 n
Shpërthim i fuqishëm në Poliçan, pallati hidhet në erë (VIDEO) Një shpërthim i komanduar u krye sot nga Inspetoriatit Kombëtar të Territorit në Poliçan, por duket se shpërthimi nuk ka
Forcat e Armatosura hedhin në erë pallatin 5-katësh në Poliçan (FOTO LAJM) Xhenierët e Forcave të Armatosura kanë bërë një ndërhyrje në një pallat 5-katësh në Poliçan duke e rrafshuar brenda seko