999 rezultate për

polic

Ronela Hajati tregon si përfundoi në komisariat: Më mbajtën 5 orë Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati ka përfunduar në polici pas xhirimeve të klipiit të këngës “A don si kjo?”. E ftua
Veliu nxjerr emrin e iranianit të rrezikshëm: Katër herë në Shqipëri e s’u arrestua Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka dhënë sot detaje rreth operacionit ku u zbulua një celulë t
Sulmuan gjyqtarin në ndeshjen Gjilani-Llapi, policia jep detajet Gjilani ka mposhtur Llapin me rezultat 3-0, derisa përfundimi nuk ka qenë aspak i hijshëm. Dy persona kanë sulmuar gj
1.5 hektarë kanabis në pyjet spanjolle, kapet grupi i katër shqiptarëve Autoritetet spanjolle kanë arrestuar një grup shqiptarësh të akuzuar se kultivuan një sasi rekord kanabisi në zonën e Se
Pjesë e grupit të terroristëve, kush janë 4 emrat e kapur nga policia Ditën e sotme, policia bëri të mundur kapjen e një grupi terroristësh duke parandaluar kështu sulmin ndaj lëvizjes opozi
Fundi tragjik i 55-vjeçarit, u eliminua nga kushërinjtë pasi denoncoi parcelat me kanabis Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dy ditë më parë ku 55 vjeccari Lazër Arraj, u vra nga i afërmi i tij në Dukagjin. Arra
U rrahën me shkopa bejzbolli, kapen 2 "të fortit" e Vlorës Dy persona janë arrestuar dhe dy të tjerë janë proceduar në gjendje të lirë, pas një sherri të ndodhur mbrëmjen e djesh
Tragjedia me 39 viktima në Britani, reagon policia (FOTO LAJM) Policia britanike nuk ka arritur ende të identifikojë shtetësinë e 39 viktimave të gjetur brenda një kamioni në jugperën
Publikohen pamjet e kamionit me 39 viktima, të gjithë emigrantë (FOTO & VIDEO) Një ngjarje e rëndë ndodhi në Essex, Britani e Madheku janë gjetur të pajetë 39 persona brenda një kamioni. Në orën
ANGLI/ Gjenden 39 persona të pajetë brenda kamionit në Essex 39 persona janë gjetur të vdekur brenda kontenierit të një kamioni në Essex. Kamioni ishte nisur nga Bullgaria dhe hyri
Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore Shkarkohen nga detyra 2 shefa të komisariatit të policisë rrugore në Tiranë dhe një specialist pas një debati me shefin
Policia jep detaje për aksidentin në Lagjen e Spitalit Zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi, ka dhënë detaje për aksidentin e sontëm në Lagjen e Spitalit në Prishtinë. Ai
U arrestua me armë në Shkodër, kush është i riu që vodhi orën me 52 gurë diamanti Një i ri, i cili është dënuar më herët për grabitje me armë, është arrestuar sërish nga policia pak kohë, pasi ka dalë n
E DHIMBSHME/ Ndërron jetë pas aksidentit polici nga Istogu Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Halil Metaj, ka ndërruar jetë të martën pas një aksidenti. Vetura e tij është goditu
Luhet supersfida Boca Junior-River Plate, policia blindon rrugët e qytetit (FOTO LAJM) Pas mesnatës do të zhvillohet sfida e dytë gjysmëfinale, mes Boca Juniors dhe River Plate. Në “El Monumental” u zhvil
Tentoi t’i arratisej policisë duke hedhur armën, arrestohet 32-vjeçari i dënuar me 8 vite burg (VIDEO) Një 32 vjeç ka përfunduar në pranga, pasi po qarkullonte me armë zjarri në qytet. Sipas njoftimit të policisë, i arrest
72 vjeçari bën për spital të vëllain, çfarë ndodhi mes tyre Policia e Lushnjës ka kapur dhe ndaluar një 72 vjeçar i cili ka rrahur të vëllanë, e shkak për këtë është bërë sherri pë
Transferohen tre shefa të rrugores, nuk lejuan lëvizjen pa kriter të kamionëve të ndërtuesve të preferuar Mjetet e tonazhit të lartë dhe urbanët vijojnë të jenë shkaktarët kryesor të krijimit të trafikut në Tiranë. Pas kro
Policia jep informacionin zyrtar, si u vra 55 vjeçari në Shkodër Policia ka dhënë detaje zyrtare lidhur me ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme në Dukagjin, ku mbeti i vrarë me armë Lazër
U ndoqën furgonin dhe ndërhynë kur u hap dera, si u morën 460 mijë lekë pensionesh në Bulqizë Autorët e grabitjes së postës në Fushë-Bulqizë kanë patur një plan të qartë të veprimeve të tyre me qëllim realizimin e