999 rezultate për

polemika

Objekti i mistershëm që ngriti polemika në rrjet (VIDEO) Pamjet e një objekti misterioz në qiell në Australi janë bërë virale në internet. Një banore në Gold Coast vuri re objek
Me atlete në kopertinën e revistës "VOGUE", Kamala Harris shkakton polemika (FOTO LAJM) Të përfundosh në kopertinën e revistës “Vogue” është një ambicie për çdo femër të pushtetshme ose pjesë e showbiz. Po
Ronaldo shkakton polemika në Itali, merr avionin dhe fluturon drejt Dubait Cristiano Ronaldo së fundmi ka shkaktuar polemika. "La Gazzetta dello Sport" raporton se sulmuesi i Juventusit ka ve
Polemika rreth vdekjes së Maradonës, infermerja pranon se gënjeu për kontrollin e tij Diego Armando Maradona vdiq më parë në moshën 60 vjeçare shkaku i një sulmi në zemër. Pati shumë polemika rreth vdekj
HOROSKOPI/ Polemika pafund, çfarë i pret shenjat nesër Dashi Keni hyrë në ditët më të rëndësishme të javës tuaj. Në anën tuaj janë Jupiteri dhe Dielli. Dashuria dhe ndjenja
Pas shumë polemikash, KLGJ kualifikon për në Gjykatën e Lartë Darjel Sinën Këshilli i Lartë Gjyqësor ka kualifikuar si kandidatin e katërt për gjyqtar në Gjykatën e Lartë, Darjel Sinën. Sina,
Shkaktoi polemika në ndeshjen Milan-Roma, gjyqtari italian merr penalizim të ashpër Arbitri kryesor i ndeshjes së djeshme Milan-Roma Piero Xhakomeli dhe arbitri në dhomën e VAR-it Luixhi Naska do të pezul
Giroud sheshon polemikat me Benzema, kjo është deklarata e çuditshme Olivier Giroud është kthyer të flasë për Karim Benzema pasi është folur gjatë për një marrëdhënie të tensionuar midis dy
Plasin polemikat në Man United-Tottenham, Lamela godet Martialin dhe të kuqin e merr francezi (VIDEO) Polemika të mëdha kanë plasur në supersfidën Manchester United-Tottenham. Në minutën e 30 të ndeshjes një përplasje
"Deklaroj se s'jam me COVID-19", formulari i ministrisë së Arsimit për nxënësit nxit polemika Ministria e Arsimit ka shpërndarë një formular për të gjithë nxënësit që nesër do t'i rikthehen bankave të shkollave, n
Rindizen polemikat për Calciopolin, ish-numri një i futbollit italian sulmon Juventusin Franco Carraro, ish-president i Federatës Italiane të Futbollit, është kthyer të flasë për një çështje që shkakton gjith
Polemikat në Itali për 2 penalltitë e Juventusit, shikoni moviolën për ndeshjen me Atalantën Juventusi barazoi me Atalantën 2-2 në shtëpi ditën e djeshme në një ndeshje që ka ngjallur polemika të shumta në Itali.p
Kukësi fiton me polemika ndaj Bylisit (VIDEO) Kukësi ka bërë detyrën ndaj Bylisit duke fituar me shifrat 1-0, falë golit të realizuar nga Vasil Shkurtaj nga pika e pe
Chiellini ngjall polemika me librin e tij: Ia kanë dhënë "Topin e Artë" lojtarëve më të dobët si Shevçenko dhe jo Totit Xhorxho Kelini po ngjall shumë polemika me librin e tij autobiografik “Unë Xhorxho”. Mbrojtësi i Juventusit tregon pë
Episodi që krijoi polemika, si e fali arbitri Messin për karton të kuq (VIDEO) Leo Messi ishte protagonist i një episodi të dyshimtë në fitoren 1-0 të Barcelonës ndaj Athletic Bilbaos. Argjentinas
Plas mes Barcelonës dhe Realit, ndizet polemika për VAR-in dhe kalendarin Ndizet “La Liga”. Pas vetëm 10 ditësh nga kthimi në fushë, polemikat mes Barcelonës dhe Realit të Madrid tashmë janë rin
Plasin polemikat, teknologjia dështoi që në ndeshjen e parë të Premier League Premierliga angleze është rikthyer në aksion, për të vazhduar pjesën finale të sezonit. Ndeshja hapëse ishte ajo mes
Ish-presidenti i Barçës ndez polemikat: Do e kishin mbyllur kampionatin nëse Reali do ishte i pari Joan Gaspart është njohur gjithmonë si një personazh shumë polemizues, sidomos sa u përket marrëdhënieve mes Barcelonës,
Veshi fustanin e bashkëshortes, sfida e Gotze hap polemika në rrjet (VIDEO) Mario Gotze dhe partnerja e tij, Ann-Kathrin Brommel, numërojnë më shumë se 8.4 milion fansa së bashku në rrjetet social
HOROSKOPI/ Ju pret një ditë e mbushur me tension, mos krijoni polemika të kota Dashi Në dashuri do të keni mundësi që të zgjidhni problemet në çift, në sajë të kalimit tranzit të Venusit. Në punë