999 rezultate për

polak

"Ferrari u parkua", mediat polake ironizojnë transferimin e Sadikut te Malaga Armando Sadiku u transferua te skuadra e Malagës në formë huazimi mbrëmjen e djeshme, duke nisur një aventurë të re në l
U rrëzua në malin e Arapit, gjendet turisti polak Një turist polak është rrëzuar pasditen e sotme, rreth orës 19:00, në malin e Arapit në Theth. Turisti është gjetur p
Turisti polak bie nga maja e Harapit, kërkohet ndihmë për nxjerren e tij Një turist polak është rrëzuar pasditen e sotme në maja e Harapit në Theth. Për nxjerrjen e tij kërkohet ndihmë emerg
"Gangsterët shqiptarë në Britani ua kalojnë edhe polakëve" Një në 10 të burgosur të huaj në Britaninë e Madhe është shqiptar, pasi bandat e këtij vendi morën kontrollin e tregtisë
E RËNDË/ Shqiptari ther me thikë kolegun në mesnatë Një shqiptar ka therur me thikë kolegun e tij polak me të cilin ndante apartamentin, në natën midis të mërkurës së dhe t
Turistët polakë bien në greminë, ngjarja nuk bëhet publike Një aksident i rëndë i mbajtur i fshehur nga Policia e Shtetit ka ndodhur në orët e pasdites së djeshme në fshatin Bizë
Lato i ekzekutuar? Policia holandeze: Ndoshta është një polak Policia holandeze ende nuk ka dalë në një deklaratë zyrtare, për të konfirmuar ekzekutimin e presidentit të vetëshpallur
Lewandowski merr vendimin për të ardhmen Për Robert Lewandowskin nuk do të ketë ekip tjetër në të ardhmen përveçse Bayern Munich. Sulmuesi polak do të ndjekë
Arrestohen 223 tifozë polakë pas incidentit të djeshëm MPB ka arrestuar 223 persona pas incidenteve të djeshme në parkun e qytetit, kur erdhi deri tek një konflikt në mes tifo
Piatek dy gola larg rekordit historik Kundër Frosinone, në sfidën e radhës në kampionat, polaku i Milan duhet të tentojë të ndërpresë agjerimin e golave që zg
Lewandowski bëhet lojtari i parë jo-gjerman që arrin shifrën e 200 golave në Bundesliga Sulmuesi polak, Robert Lewandowski ka arritur kuotën e 200 golave në kampionatin gjerman. Polaku ka realizuar deri m
Piaktek: I lumtur për golin i zhgënjyer me gjithçka tjetër Sulmuesi i Milan, Krzysztof Piatek ia ka besuar llogarisë së tij në "Instagram" komentin për humbjen e pësuar me përmbys
Lewandowski thellon rezultatin ndaj Monchengladbach (VIDEO) Sapo ka filluar pjesa e dytë Bayern ka arritur të gjej golin e 3-të me anë të sulmuesit phttp://www.albeu.com/dokumenta/
Zhbllokohet ndeshja, Milan kalon në avantazh ndaj Romës (VIDEO) Milan ka kaluar në epërsi ndaj Romës në "Stadio Olimpico". Ai që ka shënuar është sulmuesi polak, Krzysztof Piatek n
Piatek te Milani, polaku kryen me sukses testet mjekësore Krzysztof Piatek është blerja më e re e Milanit për në merkaton e janarit. Polaku sot në mëngjes arriti në Casa Mila
Milan firmos me polakun Piatek, 35 mln euro Genoas Milani ka arritur të finalizojë një goditje të rëndësishme në merkaton e këtij dimri të futbollit europian, duke vendosu
Napoli dyfishon razultatin ndaj Lazios (VIDEO) Napoli ka dyfishuar rezultatin ndaj Lazios në "San Paolo". Ai që ka shënuar këtë herë është sulmuesi polak Arkadius
Theret me thikë kryetari i bashkisë në Poloni Kryetari i qytetit polak, Gdanks, ka ndërruar jetë në spital vetëm një ditë pasi u ther me thikë gjatë një tubimi për ba
Perez nuk heq dorë nga bomber i Serisë A Mauro Icardi është emri i parë në listën e Florentino Perezit për të përforcuar sulmin e Realit të Madridit, por së fund
Ikin nordikët e polakët dhe vijnë gjermanët, çfarë do ndodhë këtë vit me turizmin Ndërsa 2018-a ishte viti më i mirë historik për turizmin shqiptar, ekspertët janë skeptikë nëse ky sukses do të përsërit