999 rezultate për

pohuar

I kërkoi divorcin, Maradona kërcënon me prerje koke ish-bashkëshorten (FOTO LAJM) Ish-Legjenda e futbollit Diego Armando Maradona është ndarë nga e dashura e tij, Rocio Olivia, pas 6 vitesh martesë së.
"Topi i Artë" shkon për Luka Modri? Çfarë ka pohuar kroati Ylli i Real Madridit dhe Kroacisë, Luka Modric, nuk është i brengosur për Topin e Artë. Këtë e ka pohuar vetë ai ku
Vrasja mafioze në Shkodër, çfarë kanë pohuar familjarët e viktimës Një vrasje mafioze, tronditi Shkodrën ditën e djeshme, ku viktimë mbeti Fatos Ferracaku dhe i plagosur Fatmir Mehaj.
"Messi nuk ka jetë, ai jeton si në një burg të artë" Shumë persona mund t’ia kenë zili Lionel Messit për jetë dhe karrierën që e ka ndërtuar, por sigurisht jo edhe Dani Osva
Messi ndryshon rolin, nuk është më sulmues Lionel Messi ka gjasa që në sezonin e ri të La Ligas të mos luaj më në rolin e sulmuesit të krahut, por si mesfushorë-su
Tronditet kombëtarja e Kroacisë, heroi i tyre largohet Kroaci shkruajti histori në këtë Botëror duke u ngjitur për herë të parë në finalen e këtij kampionati. Loja e mreku
Çfarë i ndodh celularit tuaj nëse ç’aktivizoni Facebook e Messenger Ju është ngarkuar celulari dhe punon me vështirësi? Ndoshta duhet të fshini disa aplikacione. Nëse ju ç’instaloni ng
I “vjedh” artin Ramës, ish-deputeti i PS-së hap ekspozitën e tij Ai është konsideruar si një nga ish-deputetët më të komentuar të Partisë Socialiste dhe që ndryshe njihet edhe si ish-ka
Emery i kthen shpinën Sociedadit: Mendoj vetëm për PSG-në Trajneri i Paris Saint-Germain, Unai Emery gjatë një interviste tha se një rikthim të tij në La Liga dhe kontaktet e nis
Pengmarrja në Francë, 1 i vdekur dhe 12 të plagosur Të paktën një person u vra dhe 12 të tjerë u plagosën kur një burrë mori pengje në një supermarket në qytetin francez të
Valverdet tregon rotacionet kundër Leganesit Barcelona do të jetë vizitojë skuadrën e Leganesit dhe para takimit ka folur trajneri i Ernest Valverde, i cili ka pohua
Vendim historik nga UEFA, merkatoja e janarit rrezikon të zhduket Federata Ndërkombëtare e Futbollit ka një ide interesante pwr meraktot, duke eleminuar atw tw janarit. Kështu së paku k
Ngjarja e rëndë në Tetovë, Arifi: Zjarrfikësit kanë arritur në kohë Kryetarja e Komunës së Tetovës Teuta Arifi në një prononcim para mediave, ka pohuar se zjarrfikësit në rastin e familjes
Mourinho: Qaj çdo javë për Pogban Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, ka pohuar se duhet të ankohet publikisht me shpesh rreth lëndimeve të lojta
Dasma magjike e Marinës dhe Getoarit, detaji vezullues që e bën të veçantë mbrëmjen (FOTO LAJM) E gjithë dasma e Getoarit dhe Marinës do të jetë një spektakël i bushur plot magji. Një sipërfaqe rreth 600 metër kat
Nuk ka ndarje? Angelina dhe Brad Pitt ndalin procedurat e ndarjes Angelina Jolie dhe Brad Pitt mesa duket nuk dëshirojnë më që të shkurorëzohen. Kështu së paku kanë pohuar për revistë
Wengerit i kalojnë ditët shpejt, i trembet mbylljes së merkatos Arsene Wenger është i vendosur për të shtuar lojtarë të tjerë në transferimet e verës së Arsenalit. Sky Sports thotë
Robert Berisha i çudit të gjithë: Nuk fle më me Norën (VIDEO) Shpesh në media kanë qarkulluar lajme se çifti i këngëtarëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha jetojnë të ndarë. I ftua
Guardiola: Aguero është lojtari ynë Sergio Aguero nuk do të largohet nga Manchester Cityt. Keshtu te pakten e ka pohuar trajneri i Citizens, Pep Guardiol
Majlinda zbulon se çfarë po ndodh me Kejdën pasi veshi fustanin e bardhë Vajza e Majlinda Bregut ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes së medias. Hera më e fundit ishte dalja e saj në pasare