999 rezultate për

pohuan

Rasti Tanku, dëshmon shoferi personal i Gruevskit Ka vazhduar gjykimi i rastit “Tanku” për blerjen e mercedesit luksoz nga MPB për nevoja të ish kryeministrit Gruevski.
Befason Tottenham, Paulinho drejt Anglisë Paulinho u ankua ditë më parë se shumë klube e duan dhe askush nuk paguan. Shigjetat e tij ishin më shumë kundrejt Inter
Vrapimi ruan shëndetin dhe format e trupit Shkencëtarët pohuan se miliona njerëz të cilët përpiqen të ruajnë shëndetin dhe format e trupit e kalojnë kohën duke vra