999 rezultate për

pohon

Provat nga masat e veçanta hetimore, Zaev pohon se nuk dëshmojnë për ryshfet Për më shumë se dy orë në Gjykatën Penale të Shkupit, prapa dyerve të mbyllura u dëgjuan bisedat e përgjuara dhe u shqyr
Amerikani është përgjegjës për vrasjen e dëshmitarit në rastin e Haradinajt Mediet serbe kanë cituar pjesë nga libri i një zyrtari ndërkombëtar, që kishte vepruar në Kosovë, i cili ka pohuar se gj
"Jam nga planeti Mars dhe kam "rilindur" në tokë"! Fëmija gjeni që po shokon botën (FOTO LAJM) Një fëmijë gjeni nga Rusia pohon vazhdimisht se ai është nga planeti Mars dhe ishte "rilindur" në Tokë. Sipas The Sun
Zaev pohon përkrahjen e LSDM-së për kandidatët e BDI-së Kryeministri Zoran Zaev, sot në konferencë për shtyp konfirmoi se LSDM-ja do t’i përkrahë kandidatët e BDI-së për kryeta
Dyfishohen turistët, por bregdeti shqiptar lë "nam" edhe këtë vit Shqipëria po përjeton një bum turistik. Por, sa e përgatitur është ajo të përballojë këtë fluks të turistëve të huaj, pë
Ronaldo e pohon faktin se do të bëhet sërish baba Ronaldo do të bketë fëmijë as sa momentalish ka Topa të Artë. Pavarësisht se Georgina shëtiste me shenjat të qarta akoma
Agjendi i Courtois pohon kontaktet me Realin e Madridit Real Madrid është i interesuar për portierin e Chelseat, Courtua. Këtë e ka pohuar dhe agjendi i tij. "Natyrisht, klu
"Treni serb, provokim dhe budallallëk i panevojshëm" Provokimi me trenin ishte “budallallëk”, thuhet në Beograd. Mediat qeveritare thonë se vetëm politika e “urtë” e kryemin
EULEX pohon se Astrit Dehari ka kryer vetëvrasje Përmes njoftimit për media, EULEX bën të ditur se mbështet konstatimet e Prokurorisë se Astrit Dehari ka kryer vetëvrasj
Princi jordanez pohon se Trump është i rrezikshëm Komisioneri i Lartë i Kombeve të Bashkuara për të Drejtat e Njeriut dhe Princi i Jordanise, Zeid Ra'ad al Hussein, kanë
Skandal në burgun e Drenovës, drejtori me dëftesë të falsifikuar (VIDEO) Skandale të njëpasnjëshme po ndodhin në vendin tonë. Këtë herë ka plasur skandali i radhës në burg. Emisioni investigati
50 të vdekur në Kabul, ISIS pohon autorësinë Një shpërthim i dhunshëm ka tronditur kryeqytetin e Afganistanit në mes të ditës, në rrugët e lagjes Dehmazang, ku po zh
Suarez e pohon: Nuk ka probleme për kontratë Luis Suarez nuk është aspak i shqetësuar për situatën e tij kontraktuale te Barcelona. Partnerët e Suarezit në sulm,
Dika: Budallallëku i një gjykatësi që pohon degjenerimin e gjykatave nga BDI Anëtari i RDK-së, Artan Dika, ka ironizuar dhe kritikuar ashpër sjelljen e gjykatësit të Gjykatës së Apelit të Gostivari
Opozita maqedonase përgatitet për protestat në maj Zëdhënësit LSDM, Petre Shilegov pohon se kanë filluar përgatitjet për protestën që parashikohet të jetë me 9 maj, dhe de
Mjeku që shëron sëmundjet me akrep (FOTO LAJM) Mjeku nga Afganistani është një profesionist i kurimit të sëmundjeve të ndryshme larg medikamenteve dhe metodave të tjer
Kosova kushti i parë për Serbinë Komisioneri i BE-së për Politikë Fqinjësore dhe Negociatat për Zgjerimin, Johannes Hahn pohon se cilësia e negociatave p
Luzja e “Portokalli” transformohet në një femër seksi (FOTO LAJM) Renada Caci, një nga aktoret më të pëlqyera të spektaklit të humorit "Portokalli", e njohur si Luzja, në sezonin e ri te
Lironi të burgosurit politikë,edhe ish-presidentin Morsi Shtetet e Bashkuara ftojnë autoritetet egjiptiane t’i japin fund burgosjes me karakter politik dhe të lirojnë brenda lim
Përdhunimet në Nartë, u merret ADN-ja 12 fshatarëve Mesa duket policia është në rrugë të mbarë për gjetjen e autorit, i cili ka përdhunuar të moshuarit në Vlorë. Këta të fu