999 rezultate për

pogradecit

Dashamir Shehi jep ide për rrugën që po përfundon në Pogradec Dashamir Shehi, kreu i LZHK-së në një postim në rrjetet sociale, ka shkruar lidhur me investimin e qeverisë në hyrje të
Të dehurit “pushtojnë” Komisariatin e Pogradecit, thyejnë pajisjet e zyrave Një ngjarje e paprecedent ka ndodhur ditën e sotme në Komisariatin e Pogradecit. Dy persona të dehur kanë shkatërruar
Sherr me karrige dhe shishe në mes të Pogradecit, plagoset një person Një sherr ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Pogradecit ku si pasojë është plagosur një person. Ngjarja u regjistr
Kryebashkiaku i Pogradecit pranon lajmin e Albeu.com pasi e përgënjeshtroi Kryebashkiaku i Pogradecit Eduart Kapri është një ndër mijëra fituesit e Lotarisë Amerikane këtë vit. Tre ditë më pa
Pogradecari përdhunoi të miturën, përgjigja e ADN nxjerr të vërtetën tronditëse (VIDEO) 55-vjeçari nga Velçani i Pogradecit, Ligor Biba, është i ati i fëmijës së 15-vjeçares, e cila e akuzoi se e përdhunoi dh
U vjedh pagat, pastrueset i nxjerrin bojën kryebashkiakut të Pogradecit Në Pogradec punonjëset e pastrimit të qytetit kanë denoncuar publikisht shkeljet dhe padrejtësitë që u janë bërë nga kom
Thyhen gjatë natës zyrat e Bashkisë së Pogradecit Policia bën me dije se janë dhunuar zyrat e Bashkisë së Pogradecit. Policia ben me dije ne nje informacion paraprak s
Policia e Pogradecit bëhet shembull: 88 gjoba për shkelje të ligjit Policia e Pogradecit ka dalë në terren me pika kontrolli të lëvizshme duke kontrolluar shoferët kryesisht ata me makina
Tirana me risi në formacion kundër Pogradecit Do të luhet sot ndeshja Tirana- Pogradeci, në kuadër të javës së 11-të të Kategorisë së Parë, Grupi B. Tirana e kreut të
Korani i Pogradecit, pjata e preferuar e Mbretëreshë Elizabetës “Mbretëresha e Anglisë takoi Mbretëreshën e Liqenit”. Keto janë fjalët e Mbretëreshës Elizabet të Anglisë shumë vite më
Invalidi në gjunjë para Ramës: Më shpëto nga ujërat e zeza ose vdes! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është ndalur pasditen e sotme në qytetin e Korçës për të zhvilluar një dëgjesë me qytetarët. N
Aksident i rëndë në Pogradec, 11-vjeçarja dërgohet me urgjencë në spital Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e POgradecit. Policia bën me dije se një 11 vjeçare është p
I moshuari humb jetën në liqenin e Pogradecit, po lahej me të vëllanë Një 80 vjeçar ka gjetur vdekjen në liqenin e Pogradecit mesditën e sotme. Policia lokale bëri me dije se viktima është s
Meta shpërthen ndaj Ramës: Shiti Bashkitë e Pogradecit dhe Lezhës te PD Presidenti i zgjedhur, Ilir Meta ishte ditën e sotme në Pogradec, ku mbajti një takim elektoral. Ai tha se pogradecarët
Basha sfidon prap Ramën për debat: Hajde, mos ki frikë! Partia Demokratike ka çelur sot fushatën zgjedhore në qytetin e Pogradecit. Gjatë fjalës se tij kryedemokrati Lulzim Bas
Ish-minatorët e Përrenjasit dhe Pogradecit në protestë: Kërkojmë rishikimin e pensionit Ish-minatorët e zonave të Përrenjas-Pogradec ditën e sotme janë në protestë dhe kërkojnë rishikimin e pensioneve të tyre
Tentoi t’i jepte 20 mijë lekë policit, arrestohet shoferi i dehur në Pogradec Policia e Pogradecit ka arrestuar në flagrancë një drejtues mjeti, i cili në gjendje të dehur tentoi të korruptonte pun
Policia Kufitare shpëton 50-vjeçarin në liqenin e Pogradecit Policia Kufitare ka shpëtuar një 50-vjeçar që lundronte me varkë në liqenin e Pogradecit. Pas marrjes së njoftimit n
TRAGJIKE/ Vdes duke bërë dush një i ri nga qyteti i Pogradecit Një i ri nga qyteti i Pogradeci ka humbur jetën në mënyrë tragjike teksa po bënte dush. Ngjarja ka ndodhur në lagjen
POGRADEC/ Shënohet viktima e pestë e të ftohtit të acartë (FOTO LAJM) I ftohti i acartë i ka marrë jetën një tjetër personi në vendin tonë, duke shënuar një bilanc negativ. 38 vjeçari Anasta