999 rezultate për

pogradec

Ka Dhërmi, por ka edhe Pogradec, fatura e një prej restoranteve do t’iu lërë pa fjalë (FOTO LAJM) Teksa ditën e djeshme mësuam se në Dhërmi faturohen në kupon edhe karriget e tavolinave ku jeni ulur, në Pogradec ndodh
Aksident me dy të plagosur në aksin Korçë-Pogradec, motorri përplaset me mjetin bujqësor Dy persona janë plagosur ditën e sotme në Maliq, si pasojë e një aksident. Sipas policisë, në aksin rrugor Korçë-Pogr
Aksidenti i rëndë me 9 të plagosur në Pogradec, arrestohet shoferi Ditën e djeshme, qyeti i Pogradecit u trondit nga një ngjarje e rëndë ku si pasojë e përplasjes së një automjeti mbetën
Aksidenti në Pogradec, shkon në 9 numri i të plagosurve Ka shkuar në 9 numri i personave të plagosur në aksidentin e ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të f
"Mu ul në gjunjë direkt", Agron Llakaj tregon historinë e panjohur me vajzën misterioze në Pogradec ktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka treguar se si ka “shkatërruar” një kamer të fshehtë që kishte organizuar emisio
Aksident i rëndë në Pogradec, 6 të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Vërdovë të Pogradecit. Nga informacionet dyshohet se janë lënduar 6 persona s
Kush është pensionistja miliardere që iu sekuestruan 1 milion euro prona Pak më parë u raportua në media se një pasuri prej një milion euro në prona është sekuestruar nga efektivët e policisë.
Lokale dhe apartamente, sekuestrohen 1 milion euro prona grupit shqiptaro-italian Policia dhe prokuroria kanë sekuestruar disa prona që i përkisnin një grupi shqiptaro-italian, të cilët sipas autoritete
I pajisur me granata dhe pistoletë, policia arreston në Pogradec të arratisurin nga burgjet Greke Një i arratisur nga burgjet e Greqisë është arrestuar nga njësia operacionale e përgjithshme e policisë së Shtetit. I
44 vjet nga arratisja me varkë e familjes Fezollari, që sfidoi Enver Hoxhën dhe tronditi Pogradecin (VIDEO) E çfarë nuk u tha në Pogradec, mëngjesin e 3 korrikut të vitit të largët 1975 për arratisjen e bujshme të familjes Fezol
Përfundon numërimi i votave në Pogradec Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në Bashkinë e Pogradecit ku kandidonte i vetëm kandidati i PS-së, Ilir Xhako
Gallatë në Pogradec: U kanë dalë kutitë "tepër" Ndërkohë që mbushja e kutive është kthyer në një gallatë të vërtetë në dhjetë bashki të vendit, fenomenit më shumë vota
POGRADEC/ Çelës shkollave të kthyera në KZAZ, arrestohen 2 punonjësit e bashkisë Janë arrestuar dy policë të bashkisë së Pogradecit për pengim të zgjedhjeve. Në pranga kanë përfunduar 61-vjeçari S.
Përplasjet në KZAZ-në e Pogradecit, KQZ bën lëvizjen e fundit Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur të zhvendosë KZAZ-në numër 40 të Pogradecit, pas përplasjeve që u shënuan mes
Berisha bëri publik denoncimin, reagon kandidati i PS për Bashkinë e Pogradecit Ish-kryeministri Berisha ka bëri para pak orësh publik denoncimin e një qytetari, ku sipas këtij të fundit disa ditë më
"Arrestohet kandidati i PS në Pogradec" Ish-kryeministri, Sali Berisha ka publikuar para pak minutash një tjetër denoncim të një qytetari. Sipas denoncuesit
Kapet me kondrabandë kandidati i bashkisë së Pogradecit, policia fsheh krimin Një tjetër denoncim lidhur me fshehjen e krimit nga policia ka ardhur drejt ish kryeministrit Sali Berisha. Një qytet
Ka tension edhe në Pogradec, Bashkia do lirimin e KZAZ-së (VIDEO) Ka degraduar situata edhe në qytetin e Pogardecit teksa Bashkia kërkon lirimin e KZAZ-së Nr. 67. Deputeti zonës Klevi
Rama e ironizoi në Pogradec, reagon Balliu: Sipas filxhanit do bësh zgjedhjet e Noc Rrokut Diten e sotme gjate takimit elektoral qe zhvilloi ne Pogradec, kryeministri Edi Rama ka ironizuar opoziten me “historine
Rama drejt Pogradecit, Balliu e Salianji i zënë “pritë” me domate (VIDEO) Kryeministri Edi Rama në orën 16:30 ka mbyllur takimin elektoral në Pustec ku prezantoi kandidatin minoritar për bashkin