999 rezultate për

pogradec

Aksident në aksin Korçë-Pogradec, dy të lënduar Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Korcë-Pogradec,në afërsi të fshatit Vlocisht. Burimet bëj
La pas 3 fëmijë jetimë, detaje të dhimbshme nga mbytja e nënës me vajzën në Pogradec Palombarët kanë nxjerrë trupat e pajetë të nënës dhe vajzës së saj, të cilat humbën jetën tragjikisht pak minuta më parë
Nëna hyri për të shpëtuar vajzën 10-vjeçare por u mbytën të dyja Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec. Nënë e bijë dyshohen se janë mbytur në rezervuarin e fsha
E FUNDIT/ Tronditet Pogradeci, nënë e bijë mbyten në rezervuar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec. Nga raportimet e para mësohet se dy gra, nënë e bijë dyshohen se janë mbytur
Trajleri përplas makinën, humb jetën shoferi në Korçë Një aksident i frikshëm ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin Pogradec-Korçë, pranë fshatit Petrushë. Sipas in
Tjetër aksident në Pogradec, dy makina përplasen "kokë më kokë" Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele. Pas përplasjes në Pogradec, me 1 viktimë e 4 të plagosur
Përplasen dy makina në aksin Korçë-Pogradec, humb jetën një person, lëndohen 4 të tjerë Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Leshnicë të Korçës. Raportohet se dy makina janë përplasur, e si paso
Shpërdorim detyre, procedohen 2 punonjës të OSHEE-së Dy punonjës të OSHEE-së, janë proceduar penalisht, pasi kanë shpërdoruar detyrën. Këta dy punonjës me iniciale K.N, 5
Plagosën rëndë 21-vjeçarin, arrestohet në flagrancë i riu Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit A.H.,
Dorëheqje masive, lënë detyrën nënkryetarë dhe drejtorë të ish-bashkive të djathta Dorëheqje masive në bashkinë e Pogradecit. Mësohet se kanë dhënë dorëheqjen dy nënkryetarët e PD në Bashkinë e Pogradec
Aksident i rëndë në aksin Korçë-Pogradec, dy të plagosur Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor, Korçë-Pogradec si pasojë e të cilit janë plagosur drejtuesi i
Nuk ndodh shpesh, trafik kilometrik në Pogradec (VIDEO) Pas trafikut të rënduar në Vlorë, këtë herë radha është e Pogradecit. Aktualisht radhë të gjata makinash kanë rënduar
Braktisi makinën të mbushur me kanabis për t' i shpëtuar policisë, arrestohet 38 vjeçari Policia e Kolonjës ka vënë në pranga një 38 vjeçar në Pogradec, pasi në mjetin e tij u gjetën 25 kg lëndë narkotike kana
Tentoi të vriste dy vëllezër me granatë, plagos njërin prej tyre Tentoi të vriste me granatë dy vëllezër, gjatë një konflikti, policia vë në pranga autorin. Specialistët për Hetimin
Grabitet biznesmeni në Pogradec, maskat i marrin miliona Një biznesmen është grabitu gjatë orëve të para të ditës së sotme në Pogradec. Mësohet se bëhet fjalë për Valter Gor
Lirimi i hapësirave publike: Procedohen penalisht 4 zyrtarë dhe 5 biznesmenë (VIDEO) Policia vijon lirimin e hapësirave publike për pushuesit. Ditën e sotme janë proceduar penalisht 5 administratorë biznes
850 euro dreka në Ohër, kaq para mjaftojnë për gjithë verën në Pogradec Në Pogradec ku resurset natyrore harmonizohen bukur me njëra tjetrën mund të shijosh të njëjtin liqen me më pak kosto.
Procedohen penalisht 12 pronarë subjektesh në Pogradec e Velipojë (VIDEO) Policia ka proceduar penalisht 12 pronarë subjektesh, 9 në Velipojë dhe 3 në Pogradec, nga të cilët 11 për “Fshehja e t
Kapet me kanabis në lokal, arrestohet 44-vjeçari në Pogradec Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit: A.B,
Basha nga Pogradeci prezanton tre shtyllat kryesore të platformës Pro-biznes të PD-së Gjatë ndalesë së tij të rradhës në qytetin e Pogradecit, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha e akuzoi kryeminist