999 rezultate për

pogradec

Muharrem Hoxha batuta nga izolimi: Më zuri koronavirusi në Pogradec (VIDEO) Personnazhi shumë i dashur i humorit Muaharrem Hoxha pas bllokimit të lëvizjeve ka ngelur në Pogradec ku po bën edhe kar
Kryesuesit e Kategorisë së Parë shpërblehen për sezonin pozitiv (FOTO LAJM) Pogradeci, pas lajmit të ndërprerjes së kampionatit, ka mbyllur stërvitjen si ekip, duke kaluar në një plan të dytë, atë
Sekuestrohen mjëra euro e lekë, i jepet fund piraterisë televizive Policia e Pogradecit ka finalizouar operacionin policor e koduar “Pirateria”. Operacioni është kryer nga Seksioni për Kr
Ngjarje e rëndë në Pogradec, familjarët e gjejnë 58-vjeçarin të vetëvarur në banesë Një ngjarje e rëndë është rregjistruar mbrëmjen e sotme në Pogradec. Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 1 të qytetit
DISIPLINA/ Tirana dhe Bylisi e pësojnë me gjobë, Pogradeci 4 ndeshje pa tifozë Komisioni i Disiplinës mori vendimet në seancën e sotme për javën që lamë pas në futbollin shqiptar. Zyrtari i klubit
Artan Hoxha: 1.3 ton kokainë u pritën në Shkodër dhe u përcollën me "respekte" në Pogradec Gazetari investigativ Artan Hoxha ka komentuar mega-operacionin e zhvilluar sot pasdite në Maqedoninë e Veriut. Në kë
Pogradeci-Lushnja, rekord tifozësh në stadium (VIDEO) Rekord tifozësh në stadium edhe 100 lushnjarë. -Mbi 2500 sportdashës ishin të pranishëm në stadiumin “Gjorgji Kyçyku”
Aksident në Pogradec, makina përplas 18 vjeçaren Një aksident ka ndodhur pak më parë në Pogradec, ku një automjet ka përplasur një 18 vjeçare. Ngjarja mësohet se ka n
Apolonia-Pogradeci, Abazaj: Duam arbitër nga Superiorja Pogradeci ëstë skuadra më në formë këtë sezon dhe pretendent kryesor për tu ngjitur në Superiore sezonin e ardhshëm.
Emërohet drejtori i ri në Kadastrën e qytetit të Pogradecit Largohet nga detyra drejtorja e Agjencisë Shtetërore të Kadastrës në qytetin e Pogradecit Natalja Velo. Mësohet se Ve
Makina merr përpara policin që kishte ndaluar një furgon për kontroll Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në dalje të tunelit panoramik në Pogradec, ku një makinë ka goditur një furgon, i n
Aksident i trefishtë në Pogradec, plagosen 3 persona mes tyre edhe një polic Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Pogradec. Burimet nga vendngjarja bëjn ë me dije se në vendin e n
Kategoria e Parë, Grupi B/ Pogradeci ndalet në transfertë, Lushnja fiton dhe merr kreun Kryesuesit e Kategorisë B, Pogradeci e rifilluan kampionatin sot në transfertë ndaj Shënkollit. Një ndeshje e cila prite
Përplasen dy makina në hyrje të Pogradecit, raportohet për 6 të plagosur (VIDEO) Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në hyrje të qytetit të Pogradecit, te tuneli. Dy makina janë përplasu
Pogradeci: Trajneri Abazaj i kënaqur me grupin, përtej humbjes (VIDEO) Liqenorët munden në miqësoren, me Vllazninë, por 51-vjeçari vlerëson lart paraqitjen. Trajneri i Pogradecit, Ardian A
Tjetër aksident i rëndë, 2 të lënduar në Pogradec Dy automjete janë përfshirë në një aksident pak minua më parë në Pogradec. Mësohet se janë plagosur dy persona, ku nj
Aksident i rëndë në Pogradec, drejtuesi i automjetit në gjendje kritike Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Pogradec. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, si
Rituali i "Ujit të Bekuar", dhjetra të rinj zhyten në liqenin e Ohrit Dita e sotme përkon me dita e Ujit të Bekuar. Ky ritual, është kremtuar edhe në qytetin e Pogradecit, ku dhjetëra të rin
Pogradeci pa drita, keto festa i gëzojnë me qirinj Ngarkesa në rrjet për shkak të përgatitjes për festa por edhe motit të ftohtë ka lënë Pogradecin pa energji elektrike.
Zbulohet shkaku i zjarrit që shkrumboi pallatin 5 katësh në Pogradec Ndërsa dy katet e pallatit 5 katësh në Pogradec janë shndërruar në gërmadha, policia bëri të ditur se shkak i rënies së