999 rezultate për

pogbane

"Pogbanë e kërkon Reali por do të shkojë te Juventusi" Ish-futbollisti nga Mali, Mohamed Sisoko ka folur pët karrierën e tij, duke theksuar se Liverpuli dhe Juventusi kanë bër
Nuk ndalet Reali, ka gati ofertën e "çmendur" për Pogba Reali i Madridit është gati të bëjë çmenduri për Paul Pogbanë. "Los Blancos", tanimë prej kohësh janë në gjurmët e mesfu
Reali ofron 85 milionë dhe Gareth Bale për Pogbanë Zinedine Zidane është i gatshëm të tërheqë të gjitha ndalesat për të nënshkruar marrëveshjen për transferimin e Paul Pog
Zidane nuk i humbet shpresat për Pogbanë Zinedine Zidane ende shpreson që klubi spanjoll do të jetë në gjendje ta transferojë mesfushorin e Manchester Unitedit,
Juventus nuk ndalet, sakrifikon 3 lojtarë për Pogbanë Juventus është gati të bëjë çdo sakricë për të rikthyer në Serinë A mesfushorin Paul Pogba. Sipas "Corriere Dello Spo
Juventus nuk heq dorë nga Pogba, kërkon ndihmë nga sponsori gjerman Juventusi po bën gjithcka për të ndërtuar një skuadër të frikshme sezonin e ardhshëm. Bardhezinjtë po tentojnë të ri
E konfirmon Paratici: Duam Pogbanë Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka thënë se klubi bardhezi e "dashuron" Paul Pogban, duke i nxitur edhe m
Juventus kërkon të rikthejë Pogbanë Juventusi i rikthehet objektivit më të dëshiruar në merkato. Bëhet fjalë për rikthimin e një ish-i, si Paul Pogba, o
Dybala fton Pogbanë te Juventus: Të gjithë e dëshirojmë rikthimin e Pogbasë, Messi dhe Ronaldo janë në një nivel Paulo Dybala ka folur në një intervistë te fundit për "Telefoot" teksa ka ftuar Pogbaanë të rrikthehet te Juventusi, shk
Talenti akdemisë së Juventusit mpsht kancerin, gati të takohet me Pogbanë Brajan Dodien është një nga futbollistët e Juventusit U-15, i cili tri vite më parë nisi një betejë me sëmundjen e kance
Juventus tenton të afrojë Pogbanë që në janar Situata e tensionuar mes Pogba dhe Jose Mourinho vijon ende. Francezi u la jashë në ndeshjen ndaj Fulhamit ku Manchester
Lampard kritikon Pogbanë, por fajin ia vë Mourinhos (FOTO) Paul Pogba ende nuk i ka justifikuar 100 milionë euro-t të shpenzuara për të në merkaton e verës. Kritikat e radhës vijn
Patatet e furrës së Getit, Rama kryeministër i përjetshëm dhe Mou që i kërkon të Rilindë Pogbanë! Nga Dritan Laci Tre ishin lajmet që shënuan ditën e sotme interesin madhor publik në portalet e lajmeme. Geti
Përplaset me Pogbanë në stërvitje, ylli i Bayernit 2 muaj jashtë fushave Bayerni merr një lajm të hidhur nga ndeshjet e kombëtareve. Talenti i saj, Kingsley Coman, ka pësuar një dëmtim që do ta
Ja tri emrat që kërkon Juvja për të zëvendësuar Pogbanë (FOTO) Nuk do të jetë vetëm Bentacur si transferim për të freskuar mesfushën te bardhezinjtë. Kampionët e Italisë po mendoj
E pabesueshme, ja si do ta pozicionojë Mourinho Pogbanë Jose Mourinho ka një plan të veçantë për pozicionin që mund të luajë Pol Pogba. Portugezi së fundmi portugezi ka thënë s
Lila bën specialistin: Iniesta dhe Silva s'kanë lidhje me Pogbanë Futbollistët e kombëtares sonë i kanë vlerësuar më shumë seç duhet futbollistët kundërshtarë dhe kjo duket edhe në dekla
"Ibra do të më thyente këmbët, nëse nuk çoja Pogbanë te United" Zbulohen të tjera prapaskena për transferimin e Pol Pogbasë, i cili mesa duket është bërë edhe nën presion. Këtë e ka zb
Prapaskena/ Barcelona mund ta blinte Pogbanë para United Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Albert Soler, është shprehur se skuadra e tyre ka pasur të drejtën të vendos për transf
Allegri befason United në lidhje me Pogbanë Trajneri i Juventusit, Masssimiliano Allegri ka folur në prag të sfidës miqësore ndaj Uest Hemit. Strategu italian nuk k