999 rezultate për

pogba

Pogba "i larguar", United bën gati ofertën stratosferike për pasuesin Manchester United po mendon të shesë Paul Pogba dhe në Angli kanë nisur të mendojnë edhe për pasuesin e tij. I preferuar
Solskjaer e miraton, Man United vendos shitjen e Pogbas Manchester United e ka vendosur përfundimisht shitjen e Paul Pogbas. Bordi i skuadrës ka diskutuar çështjen Pogba dhe të
Pogba "nxeh" merkaton, Reali mendon shkëmbimin e bujshëm Me merkaton e janarit fare pranë, shumë skuadra po mendojnë për të perforcuar ekipin. Një prej klubeve që pritet të j
Zidane s'ka ndërmend të heqë dorë nga Pogba E ardhmja e Paul Pogba ende mbetet e paqartë. Sipas raportimeve të fundit, ZInedine Zidane dëshiron me çdo kusht ta k
Reali nuk heq dorë nga Pogba, ofron 2 lojtarë dhe para James Rodriguez e Mariano Diaz mund të përfundojnë në Manchester, e Paul Pogba në Madrid Real Madridi do t’i përdorë
Pogba mesazh prekës për Shqipërinë Paul Pogba është një ndër futbollistët më të njohur në botë dhe ndiqet nga miliona persona në rrjetet sociale. Ylli f
Pogba harron Juven, dëshiron transferimin në Real Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba dëshiron të transferohet në Real Madrid. Fituesi i Kupës së Botës po kërko
Projektohet shkëmbim i bujshëm mes Juventus dhe Manchester United Juventus nuk heq dorë nga Paul Pogba. Mesfushori francez është rikthyer në lojtarin e preferuar të presidencës torineze,
Ronaldo insiston për të patur Pogban te Juventusi Për të qëndruar në formë, Juventusi vazhdimisht po e monitoron tregun e transferimeve. Po ashtu menaxhmenti i Juventu
Çmenduri, Juventusi ofron 4 lojtarë për Pogba Paul Pogba është dhe mbetet një objektiv i Juventusit. Media angleze, duke rënë në dijeni edhe të disa prej emrave të me
Reali nuk heq dorë nga Pogba, kjo është oferta e rradhës Real Madrid është i gatshëm të përfshijë mesfushorin kolumbian, James Rodriguez, në operacionin e nënshkrimit të mesfush
Kur do të kthehet Pogba nga lëndimi? Solskjaer konfirmon datën Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, e ka konfirmuar se Paul Pogba do të jetë në dispozicion të tij që
"Pogba i dytë", Juventusi gati ta transferojë Juventus po përgatit planin për transferimin e Tahith Chong. 23 vjecari po shkëlqen në Manchester United, duke bindur
Reali ofron 85 milionë dhe Gareth Bale për Pogbanë Zinedine Zidane është i gatshëm të tërheqë të gjitha ndalesat për të nënshkruar marrëveshjen për transferimin e Paul Pog
Reagon Solskjaer pas takimit mes Pogbas dhe Zidane Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, insiston se ai nuk e sheh si problematik takimin mes mesfushorit t
Zidane-Pogba, takim sekret në Dubai, çfarë po kurdiset? Paul Pogba nuk do të jetë në dispozicion të Ole Gunnar Solskjaer në përballjen “big” të Premier League-s mes Manchester
I paduruar Reali, tenton Pogban në janar "Los Blancos" po planifikojnë që krahas parave, Manchester Unitedit t’i ofrojnë edhe lojtarë Real Madridi nuk ka hequ
Çfarë po ndodh me United para derbit, pas De Gea mungon edhe Pogba Telashet për skuadrën e Manchester United nuk kanë të ndalur në prag të derbit të Premierligës. Pas David de Geas, Dj
Berberi i Pogba i pakënaqur me stilin e flokëve të Ronaldos dhe Messit Berberi i yjeve, Ahmed Alsanawi beson se duke e marrë parasysh famën dhe pasurin që e kanë si dy lojtarët më mirë në bot
Marchisio i dha fund karrierës, Pogba i bën surprizën (VIDEO) Marchisio njoftoi pensionimin e tij, Pogba ia publikon një video qesharake. Dita e lamtumirës, ​​dita e p